Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dzisiaj Ci się przytrafiło śmiesznego?
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-16, 12:19   Co dzisiaj Ci się przytrafiło śmiesznego?

Opisujemy śmieszne zdarzenie/zdarzenia z dzisiejszego dnia. :)

<<< Dodano: 2016-03-17, 06:45 >>>

Ja zacznę. Tato mnie przestraszył i się śmiał ze mnie, a potem w radiu mówią: "Z kim się tak śmiejesz?" No to my znowu zaczęliśmy się śmiać. Jaki zbieg okoliczności, a to dopiero początek dnia. :D

chiroptera 
Hiro

Wysłany: 2017-06-10, 16:50   

W psychiatryku leczą mnie ***. :haha:

Update: Ups, zapomniałam, że nie można podawać nazw leków. No takim popularnym na gorączkę. :hahaha:

let's take this a second at a time

Janusz997 

Wysłany: 2017-08-10, 10:40   

To raczej nie z dzisiaj tylko z dłużej ale i tak opisze XD
No więc większość wakacji chodziłem w długich spodniach i tenisówkach, bez skarpetek i przez to opaliły mi się kostki XDDD Same kostki i taki pasek szeroki na stopie xD

Odnaleźć sens...

Fenoloftaleina 

Wysłany: 2017-09-04, 09:13   

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, ale znalazłam jak stary temat do odkopania.

Obudziłam się dzisiaj rano, z przerażeniem myśląc, że nie uszykowałam sobie żadnych ubrań na rozpoczęcie, nie wiem na którą godzinę i na pewno się spóźnię. Dopiero przy prasowaniu sukienki, uświadomiłam sobie, że już dziś mnie to nie dotyczy.
Śmieszne, ale trochę smutne. :ech:

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Samara 
Persona non grata

Wysłany: 2017-09-12, 20:28   

Wiem, że to co teraz napiszę może się niektórym z was wydać żenujące a nie śmieszne ale moja rodzina nadal śmieje się z tej sytuacji.
Historia ta nie wydarzyła się dzisiaj, tylko 10 sierpnia ale dopiero teraz wpadłam na ten temat.
Rano dzwoni telefon. Jeszcze zaspana, odbieram:
''Masz nową wiadomość głosową o treści: ''Wyjdź na drogę i zobacz.'' odebrane 10 sierpnia o godzinie 6.05 od numeru (tu pada ciąg liczb).''
Poczułam się trochę jak w jakimś horrorze ale niewiele myśląc ubrałam się i wyszłam na drogę zobaczyć. Nie za bardzo wiedziałam co mam zobaczyć bo poza granatowym niebem, kilkoma drobnymi gałęziami leżącymi na ulicy i stojącym pociągiem na torach nie zobaczyłam nic szczególnego. Rozglądałam się, rozglądałam i nic dziwnego nie widziałam. Zastanawiałam się o co chodzi.
Stałam tak dłuższą chwilę aż zauważyłam babcię wracającą ze sklepu. Zdziwiła się trochę na mój widok i pyta: ''Adria, co tu robisz?'' Opowiedziałam jej całą historię z telefonem. Gdy skończyłam nie mogła przestać się śmiać.
O co chodziło?Mój tata przed 6 napisał do mamy sms-a. Tylko zamiast do mamy wysłał go na numer domowy. Tym oto sposobem dowiedziałam się, że na numer stacjonarny mogą przychodzić sms-y, z tym, że dochodzą one po godzinie od wysłania. :D
(I nie, nie skojarzyłam, że podany numer należy do mojego taty.)
Taka historyjka z mojego życia.

''Gdy nadejdzie mój czas, zapomnij o tym, co zrobiłem źle.''
(Linkin Park - Leave Out All The Rest)
Czysta od: 03.08.2017 :pacynka:

Odpowiedz do tematu