Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-27, 19:15   

Mustela Nivalis napisał/a:
nabyłam esencję z jadu pszczelego i śluzu ślimaka

Do czego służy? Albo jakie powinno mieć działanie i na co działać? :D

Dostałam kiedyś próbkę kremu ze śluzem ślimaka, ale w tej saszetce kremu tyle, że jakoś szkoda mi otwierać, bo pewnie tak jest mega drogi. :P
A na hasło "promocja" też reaguję. :D




 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-28, 21:06   

Edisni,

Wizaż.pl napisał/a:
Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza do tej wrażliwej i problematycznej. Zamiast wody bazą jest filtrat ze śluzu ślimaka. High content essence zawiera jad pszczeli, EGF (czynnik wzrostu naskórka) i różne botaniczne składniki mające poprawić stan szorstkiej i uszkodzonej skóry dotkniętej przez stres i zanieczyszczenia środowiska. Poza dbaniem o problematyczną skórę to uniwersalne serum zapewnia efekt chłodzący, nawilżanie i poprawę napięcia skóry. Składniki takie jak arbutyna i adenozyna pomagają rozjaśnić skórę i usunąć zmarszczki.
Uwaga. Nie stosować na uszkodzoną skórę i egzemy. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się podrażnienie. W testach klinicznych obserwuje się czasem pojawianie się grudek [papule] i świąd jako reakcję na składnik aktywny (arbutyna 2%).


Zobaczę, jak się sprawdza. Wrzuciłam do koszyka nim zapoznałam się z przeznaczeniem (gdzieś tam coś świtało, no ale...), heh. :oops:

A odnośnie tych ślimaków: idzie kupić krem z ich śluzem pewnie w okolicach 35-40 zł za tubkę o pojemności przeciętnego kremu do twarzy, gdzieś mi mignęła taka stawka w jakimś polskim sklepie internetowym.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-29, 10:02   

W Naturze są też fajne maseczki ze śluzu ślimaka, kosztują chyba ok. 7 zł.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-10, 13:43   

Zakochana w tym zapachu jestem...





Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-10, 17:53   

Mustela Nivalis, a jak odżywka się sprawdza? Do szamponów Garniera mam uraz, ale jak będę w sklepie i zobaczę te kosmetyki to aż sobie powącham. :D

Bo to trzecie to jakiś krem?




 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-08-10, 19:12   





 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-10, 20:13   

Mustela Nivalis, gdzie zamawiasz?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-10, 20:54   

Yennefer, azjatyckie? Bbcosmetic, Jolse, YesStyle. W ojczyźnie produkty Misshy kupiłam od oficjalnego dystrybutora (choć pewnie taniej w internetach) i ostatnio filtr przeciwsłoneczny i jakieś maseczki z polskiej strony skin79.

Dwa pierwsze sklepy mają darmową wysyłkę międzynarodową, trzeci ma od pewnego pułapu, chyba dla każdego kraju jest inny.

Edisni, to trzecie to krem. :) I sprawdza się tak sobie. Natomiast co do odżywki jeszcze nie wiem, moje włosy są wciąż w szoku po zmianie klimatu i twardości wody. :D
Ostatnio właśnie jeśli nie sięgam po smarowidła bezzapachowe, to szukam zapachów lekko mlecznych, bo jakoś najmniej mnie drażnią.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-08-13, 21:07   

Jak nie lubię żeli do twarzy, tak w tym się zakochałam:




:myszka:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-08-25, 11:40   

Skorzystałam z promocji w Rossmanie (-49% na produkty do pielęgnacji ust, włosów, paznokci, maseczki na twarz):

Eosa w normalnej cenie bym nie kupiła, ale gdy jest promocja to korzystam:


Te po promocji kosztowały około 2,50z, a obłędnie pachnął:









She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-28, 22:10   

Fenoloftaleina napisał/a:
Eosa w normalnej cenie bym nie kupiła, ale gdy jest promocja to korzystam

Ja tak samo! Dlatego sobie dziś zakupiłam pierwszego eosa miętowego!


A do tego tą oto odżywkę :


Czy ktoś z Was ją używał/ używa? Jestem ciekawa czy naprawdę pomaga choć trochę.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-08-28, 22:22   

noir, miętowy eos też był moim pierwszym! :D Bardzo lubię.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-28, 23:29   

Na promocji w rossmanie kupiłam:

Całkiem spoko, przy mojej ekstremalnie suchej skórze nie mam jakiś nie wiadomo jakich oczekiwań ale fajnie oczyszcza, tylko trochę przesusza/ściąga.


Naprawde fajna, miałam już wersję różową, więc skusiłam się na niebieską. Aczkolwiek, te otwory na oczy i usta są zdecydowanie za małe, muszę je poszerzyć zawsze. Minusem jest to, że skóra po tej masce się lepi, czego ja strasznie nie lubię.


Mam juz której opakowanie z rzędu, zawsze była moją ulubioną pomadką (oczywiście tylko ta wersja) ale ostatnio mam tak strasznie wysuszone usta, że sobie nie radzi. Nie nakładam ostatnio żadnych szminek, tylko ciągle tę pomadkę i mam wrażenie, że ona nic nie robi.

Mógłby mi ktoś polecić naprawdę dobrą pomadkę, najlepiej z rossmana? Carmex nie daje rady, nivea też, eos jest w 3 rosmanach w których byłam wykupiony.


Susiłam się na ten tusz, w miniaturowej wersji i w sumie nie wiem co mam o nim myśleć. Moje rzęsy sa aktualnie w znakomitej kondycji, odrosły mi wszystkie te które wypadły, dziury się zapełniły i mam je mega długie, nawet dolne się wydłużyły. Tusz fajnie rozdziela rzęsy, wydłuża ale po za tym kompletnie nic. Za taka cenę spodziewałam się lepszego efektu. Moim zdaniem tusz z Max factor 2000 calorii jest duzo lepszy od tego.

Przy okazji zakupów w sephorze, dostałam prezent z okazji moich urodzin. Maskę w płachcie nawilżającą i maseczkę pod oczy, ale jeszcze ich nie używałam.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-08-29, 17:17   

Jednobarwna napisał/a:
Całkiem spoko, przy mojej ekstremalnie suchej skórze nie mam jakiś nie wiadomo jakich oczekiwań ale fajnie oczyszcza, tylko trochę przesusza/ściąga.

Skoro masz suchą skórę, to normalne, że zielona glinka jej nie nawilży, bo jest zdecydowanie do cery trądzikowej/tłustej, gdzie potrzeba wysuszenia.
Glinki nie dla Ciebie.

Ja się pokusiłam o podkład Revlon w dyskoncie kosmetycznym

Dużo słyszałam, nigdy nie próbowałam. Jestem ciekawa.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-29, 22:34   

Szamanka, Wiedz, że skórę suchą też trzeba od czasu do czasu oczyścić, wszyscy to mówią, konsultantki w drogeriach/perfumeriach, specjaliści czy lekarze. Dlatego używam glinki. I nie jest powiedziane, że jest przeznaczona tylko dla tłustej/trądzikowej skóry. A zawsze po takiej masce nakładam maskę nawilżającą. Mnie nawet kremy do mycia twarzy wysuszają, więc też ich mam nie używać?



 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11