Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Książki NIEgodne kupienia
Autor Wiadomość
Camarde 



Wiek: 29
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 196
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-17, 20:15   

murango, w zasadzie sama treść do antyutopii pasuje jak ulał(przynajmniej do momentu gdzie skończyłem), ale chyba z formą przekazu jest dla mnie coś nie tak bo ciężko mi się czytało. Może kiedyś spróbuję podejść do niej ponownie bo nie lubię mieć na koncie niedoczytanych tytułów. :lol:



 
 
Książki NIEgodne kupienia
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-20, 09:29   

"Biała jak mleko, czerwona jak krew". Nigdy więcej, nigdy w życiu! I co powiedzieć osobie, która mi to podarowała...



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-28, 22:46   

Veronica Roth, Niezgodna.
Bardzo, bardzo mocno się starałam, by z postem wstrzymać się aż do przeczytania całej książki. Problem w tym, że chyba jej nie przeczytam, bo za każdym razem po dwóch lub trzech stronach mam dość. Nie tknęłam jej od tygodnia. I niezbyt mam ochotę na więcej.
Co jest w książce złego, co mi przeszkadza? Dialogi. Tak mało dialogów. Pachnidło ledwo co pamiętam, ale mam wrażenie, że Tris tak często rozmawia z innymi, co Jan Baptysta Grenoullie. Tylko że Jan Baptysta był pokręcony i przesiedział kilka miesięcy (lat?) samotnie, w jaskini.
Co mi jeszcze przeszkadza? Fabuła. Niezgodna to Igrzyska Śmierci, tylko główna bohaterka ma inne imię, dystrykty zmieniono na frakcje i tak dalej. Nawet kontynuacja jest podobna (przeczytałam opisy z okładek - lektury sobie nie zepsuję, bo gorzej być nie może).
Kolejna rzecz - chaotycznie napisany tekst. Przynajmniej dla mnie.

Już chciałam pisać dalej, ale stop. Jedna myśl - to tylko książka dla nastolatków. Nic ambitnego, calm down.

Odradzam. Ale co kto woli.




wish I could ctrl+Z you
 
 
Książki NIEgodne kupienia
wiola798504
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-07, 21:13   

Zdecydowanie L.J. Smith Pamiętniki Wampirów . Totalna bajka, naplątane, nie wiadomo o co cho i całkowicie inne od serialu. Ciężko się czyta, ciągnie się jak meksykańska telenowela.



 
 
Książki NIEgodne kupienia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-09-12, 19:49   

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Sherry Argov

Przeczytałam w czasie obiadku u teściowej, w trakcie lektury permanentne WTF nie schodziło mi z twarzy. Nie wiem, dlaczego takie poradniki powstają. -.-




Disqualified as a human being.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-12, 20:03   

Mustela Nivalis, znajoma z pracy czytała i namiętnie cytowała.

Również nie polecam.




 
 
Książki NIEgodne kupienia
lekkapatologia 
Sinusoida



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1817
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-09-12, 20:43   

Jakub90 napisał/a:
Stephena Kinga "Gra Geralda". Paskudztwo. Akcja tocząca się przez cały czas w jednym pomieszczeniu, miała być dobrym pomysłem, ale coś nie pykło. Dodatkowo główna bohaterka ma przebłyski z wyrzucanego dotychczas ze świadomości molestowania przez ojca, dawkowane co kilkanaście stron. Akcja wlecze się, choć jakoby cała historia zajmuje tylko 20-kilka godzin. Wielki zawód
O dokładnie to. Jakoś przebrnęłam do końca, ale tylko dlatego, ze liczyłam na jakieś ciekawsze zakończenie(oczywiście się zawiodłam) no i chciałam ją po prostu skończyć. Zdecydowanie nieudana. Przypomniała mi się książka, w której główny bohater obudził się pewnego dnia i odkrył, że został jedynym człowiekiem na ziemi. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ale nie zdołałam dobrnąć do końca. Monotonna akcja i brak dialogów mnie wykończył.



Nie wiem jak ty. Mało ludziom wierzę
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze
Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-07-08, 16:54   

Nie polecam Więcej Krwi autorstwa pana Nesbo. Jak na skandynawski kryminał jest bardzo słaba. Książka kompletnie nie trzymała mnie w napięciu. Ba, nawet dwa razy udało mi się zasnąć. I jeszcze dodatkowo ten bardzo marny wątek miłosny między Leą a głównym bohaterem (nie pamiętam jak ma na imię). Naprawdę spodziewałam się czegoś innego.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Książki NIEgodne kupienia
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-07-15, 01:47   

Nie polecam kupienia książki naszej polskiej milionowej youtuberki Ewy Red Lipstick Monster - tej o makijażu, nie pamiętam dokładnie tyltulu, 'tajemnice makijażu'? 'Tajemnice rlm?' Nie wiem,ale no nie polecam. Jeśli ktoś ogląda jej filmy, to książka jest zupełnie nie potrzebna, Ewa mówiła, że w książce będzie więcej niż na Youtube, a w książce jest to samo, chyba tylko dolozony dział o okularniach. Moim zdaniem wyrzucone pieniądze. :D



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2017-07-15, 14:12   

poetka, również słyszałam niepochlebne opinie o jej książce, z tego co wiem, wydała już drugą.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-07-20, 20:03   

Szamanka, Wydaję mi się, że większość ksiązek wydanych przez youtuberów to marnowanie papieru, bo albo wszystko juz powiedzieli w internecie, albo jest to stek bzdur.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2017-07-21, 06:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-19, 22:36   

Pokolenie Ikea oraz Pokolenie Ikea. Kobiety autorstwa niejakiego Piotra C.

Ani to prowokacyjne, ani obrazoburcze, ani zabawne (najwyżej śmieszne, ale nie w pozytywnym znaczeniu) - jeno przekombinowane. Wulgarny, płytki kupsztal literacki, jeśli autor rzeczywiście wywodzi się ze środowiska palestry, jak gdzieś to zasugerowano, to... cóż. Smuteczek.




Disqualified as a human being.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-12-30, 15:53   

Tess Gerritsen - Igrając z ogniem
Nie polecam. Mimo mojego uwielbienia dla tej autorki, to książka jest zwyczajnie słaba i nie rozumiem tak wysokiej oceny na lubimyczytac. Może dostała oceny za samą autorkę? :drapanie: Książka ani nie zaskoczyła ani nie wciągnęła. Męczyłam ją niemiłosiernie, do tego miałam wrażenie jakby w połowie książki autorce skończyły się pomysły albo odechciało jej się pisać, bo książka miała na początku ogromny potencjał, a potem... było już tylko gorzej.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-31, 01:15   

Niemy śmiech z serii Ossolineum, przeczytałam raz z wielkim trudem i nigdy więcej.
Girl online napisana przez youtuberke Zoelle, doszłam do połowy i dalej nie mogę.




 
 
Książki NIEgodne kupienia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-21, 12:15   

Córka pedofila Ewy Pirce - można potraktować pozycję jedynie jako instruktaż dla aspirującej literacko młodzieży "jak nie pisać".



Disqualified as a human being.
 
 
Książki NIEgodne kupienia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12