Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-18, 15:16   

Szukam jakiejś fajnej książki dla siedmioletniego dziecka. Nie chodzi mi o jakieś ekstra kolorowe bajki, tylko coś hmm... wartościowego. Myślałam wstępnie o którymś z tych tytułów:

ale recenzje jakoś mnie nie przekonują.

Prezenty
aga_myszka 
jednostka urojona

Wysłany: 2016-06-18, 16:28   

Mam trzy tygodnie na wymyślenie/kupienie czegoś fajnego na prezent koleżance na osiemnastkę. Dziewczyna jest w klasie wojskowej i tą tematyką się interesuje. Ja jednak kompletnie się na tym nie znam i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to jakieś książki o tej tematyce. Może macie jakieś pomysły?

:myszka:

Czysta od 24.02.2015r.

Prezenty
Arya 

Wysłany: 2016-06-18, 16:43   

Chochlik, polecam książki Anny Czerwińskiej-Rydel. Są bardzo wartościowe, a dzięki obrazkom nadają się dla najmłodszych dzieci... Ja uwielbiam na przykład biografię Wedlów, nazywa się chyba "O Wedlach i fabryce czekolady". Jest przeznaczona dla 10-12 latków, ale myślę, że młodszym też się spodoba.

pozostało: 21 miesięcy

Prezenty
tenswiatjest 

Wysłany: 2016-07-28, 01:34   

Prezenty np. dla matki zawsze kupujemy z ojcem i na odwrót też i nie ma z tym problemów. Ja raczej zawsze mam dużo pomysłów, co komu kupić.

Prezenty
Fenoloftaleina 

Wysłany: 2017-07-14, 14:02   

Znalazłam w Internecie ciekawy pomysł na prezent z życzeniami:

Może ktoś będzie chciał wykorzystać, ja przygotowałam tacie na jutrzejsze urodziny. :P

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Prezenty
jo_aśka 

Wysłany: 2017-07-14, 15:18   

Wow niesamowite .! Już mam pomysł na prezent dla ojczyma. Trochę pozmieniam. POznałąm go dopiero gdy miałam 18 lat, ale wiem, że będzie się cieszył i ryczał jak bóbr gdy to dostanie.

Prezenty
Odpowiedz do tematu