Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezenty
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-18, 15:16   

Szukam jakiejś fajnej książki dla siedmioletniego dziecka. Nie chodzi mi o jakieś ekstra kolorowe bajki, tylko coś hmm... wartościowego. Myślałam wstępnie o którymś z tych tytułów:

ale recenzje jakoś mnie nie przekonują.

Prezenty
aga_myszka 
jednostka urojona

Wysłany: 2016-06-18, 16:28   

Mam trzy tygodnie na wymyślenie/kupienie czegoś fajnego na prezent koleżance na osiemnastkę. Dziewczyna jest w klasie wojskowej i tą tematyką się interesuje. Ja jednak kompletnie się na tym nie znam i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to jakieś książki o tej tematyce. Może macie jakieś pomysły?

:myszka:

Czysta od 24.02.2015r.

Prezenty
Arya 

Wysłany: 2016-06-18, 16:43   

Chochlik, polecam książki Anny Czerwińskiej-Rydel. Są bardzo wartościowe, a dzięki obrazkom nadają się dla najmłodszych dzieci... Ja uwielbiam na przykład biografię Wedlów, nazywa się chyba "O Wedlach i fabryce czekolady". Jest przeznaczona dla 10-12 latków, ale myślę, że młodszym też się spodoba.

pozostało: 17 miesięcy

Prezenty
tenswiatjest 

Wysłany: 2016-07-28, 01:34   

Prezenty np. dla matki zawsze kupujemy z ojcem i na odwrót też i nie ma z tym problemów. Ja raczej zawsze mam dużo pomysłów, co komu kupić.

Prezenty
Fenoloftaleina 

Wysłany: 2017-07-14, 14:02   

Znalazłam w Internecie ciekawy pomysł na prezent z życzeniami:

Może ktoś będzie chciał wykorzystać, ja przygotowałam tacie na jutrzejsze urodziny. :P

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Prezenty
jo_aśka 

Wysłany: 2017-07-14, 15:18   

Wow niesamowite .! Już mam pomysł na prezent dla ojczyma. Trochę pozmieniam. POznałąm go dopiero gdy miałam 18 lat, ale wiem, że będzie się cieszył i ryczał jak bóbr gdy to dostanie.

Prezenty
Arashi 

Wysłany: 2017-08-16, 22:27   

Macie może pomysły na prezent na 18ste urodziny? Swoje miałam jakiś czas temu i chyba świętowanie wyglądało troszkę inaczej. ;)
Nowa 18stka to dalsza kuzynka, impreza jest też rodzinna. Myślałam nad alkoholem i może czymś z grawerem. Sama nie wiem, czy to odpowiednie.

Prezenty
eithné 

Wysłany: 2017-08-17, 01:05   

Arashi napisał/a:
Nowa 18stka to dalsza kuzynka, impreza jest też rodzinna. Myślałam nad alkoholem i może czymś z grawerem. Sama nie wiem, czy to odpowiednie.

Też nie wiem, co się teraz dostaje, ale może przybornik do wina i jakieś dobre wino zdałoby egzamin?

Prezenty
Rainbow 

Wysłany: 2017-08-17, 14:02   

Arashi, nasz dobry pomysł ;) Może być jakaś bransoletka delikatna z grawerem dnia urodzin i dobre wino. Polecam Carlo Rosi brzoskwiniowe, nie jest drogie ale smakuje super :) Albo po prostu pieniądze w kopercie i wino.

Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:

Prezenty
jo_aśka 

Wysłany: 2017-08-17, 21:49   

Myślę, że jakaś biżuteria będzie odpowiednia. W końcu biżuteria zadowoli niemal każdą kobietę.Bransoletka, albo jakiś łańcuszek z zawieszką :) A może kuzynka ma jakieś hobby? Jeśli nie wiesz co związanego z tym hobby moze potrzebować to może bon do sklepu ze sprzętem do tego hobby.

Prezenty
Arashi 

Wysłany: 2017-08-18, 00:02   

Dziękuje Wam za pomysły.
Pomyślałam też nad stereotypowym "koszem silnej niezależnej kobiety": wino, pluszowy kot itp. ;) Muszę tylko dokładnie przemyśleć, czy żart będzie zrozumiały.
jo_aśka napisał/a:
biżuteria zadowoli niemal każdą kobietę
Prawda, pewnie ogólnie na tym się skończy.
Rainbow napisał/a:
Albo po prostu pieniądze w kopercie i wino.
Coś nie pasuje mi w dawaniu samych pieniędzy na urodziny... ale chyba tak teraz się przyjęło. Prędzej bym wybrała bon jak sugeruje jo_aśka.

Prezenty
Jeremi 
człowiek hasztag

Wysłany: 2017-08-18, 06:53   

Macie jakieś pomysły na prezent dla rodziców na 30. rocznicę ślubu? Pewnie będę składać się z bratem, więc budżet to około 150zł.

czas czasami przytłacza - mnie też...

Prezenty
R. de Valentin 

Wysłany: 2017-08-18, 09:59   

Jeremi, może coś praktycznego, małe AGD do kuchni?

dead but delicious

Prezenty
Triskel 

Wysłany: 2017-08-18, 10:59   

Jeremi, jeśli z bratem macie ochotę pochodzić po sklepach to jestem pewien, że mogłaby im się spodobać jakaś ładna pościel satynowa do ich sypialni.

I'm sorry, your world was never meant to be
But the humans couldn't see
Their hearts blinded with hatred

Prezenty
Odpowiedz do tematu