Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy jesteśmy sami...
Autor Wiadomość
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-09-17, 01:56   

Zostałem sam. Dosłownie sam. Nie mam już nikogo. Rodziny, przyjaciół, znajomych. Mam tylko ludzo, którzy po pijaku wysłuchają opowiastki mego życia. Jestem po prostu śmieszny... :|



 
 
Gdy jesteśmy sami...
KrYsPiN 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 94
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2016-09-19, 20:26   

Słucham muzyki, piszę wiersze, marzę... Tak, marzę, bo marzenia są dla mnie czymś, co mnie oddziela od tej cholernej prawdy. Palę tonę papierosów i czasami po prostu siadam przed stołem wpatrując się we własne ręce z zastanowieniem ,, co ja tutaj robię?''.



"Nie ma już bohaterów, teraz królem jest błazen.."
 
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Niewidzialny88 


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 5
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2016-09-19, 21:41   

Dark soul napisał/a:
Zostałem sam. Dosłownie sam. Nie mam już nikogo. Rodziny, przyjaciół, znajomych. Mam tylko ludzo, którzy po pijaku wysłuchają opowiastki mego życia. Jestem po prostu śmieszny... :|


Nie jesteś śmieszny, nawet tak nie myśl, to nie są powody do bycia śmiesznym




"czemu mnie to spotyka?" - Neo Matrix
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-03-22, 00:44   

A ja siedzę całymi godzinami przed komputerem, czasem w coś gram, posłucham muzyki, czasem poszukam przyjaciółki na zawsze (czyt. lalki z porcelany). Czasem spróbuję pisać z koleżankami, ale to nie pomaga na uczucie samotności. Piszę, ale czuję, jakby mnie nikt nie chciał.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-30, 19:18   

Czytam książki, godzinami przesiaduję w internecie, piszę opowiadania.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-06-30, 19:31   

Zazwyczaj płaczę, nigdy nie płaczę w towarzystwie.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-30, 21:11   

Oglądam filmy, duuuużo filmów.



Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2017-06-30, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Autoagresywna 



Wiek: 22
Dołączyła: 16 Lip 2017
Posty: 12
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-25, 22:05   

Głównie to oglądam filmy i seriale.



- A teraz czego pragniesz? Czego Ci brak? Może zacznijmy od tego.
- Po prostu mam już dość.
- Dość czego?
- Wszystkiego. Ludzi. Życia. Chcę, żeby się skończyło. -Jay Asher ♥
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-05, 11:06   

Siedzę w internecie, czasami poczytam albo porysuję. Nie lubię zostawać sama na dłużej, bo wtedy dopadają mnie strasznie smutne myśli; szybko czuję się strasznie samotna, niechciana, zaczynam przeglądać jakieś stare rozmowy z dawnymi przyjaciółmi, rozkminać swoje błędy, ogólnie wpadam w strasznie ciężki nastrój :/



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Nomea 



Wiek: 25
Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 17
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-08-05, 15:12   

Namelost, w sumie u mnie jest bardzo podobnie, ale na co dzień będąc w gronie znajomych, rodziny jest w porządku?



Chce tylko poczuć jak resztki życia uchodzą z mojego ciała
 
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-07, 16:36   

Nomea, jak jestem z bliższymi przyjaciółmi to jest super, bo czuję się akceptowana i mam takie 'ktoś mnie lubi więc chyba nie jestem najgorsza', ale przy rodzinie i dalszych znajomych często czuję się dziwnie i niedopasowana ;_;



 
 
Gdy jesteśmy sami...
kecaj1603 


Wiek: 33
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-23, 21:20   

Ja gdy jestem sam staram się znaleźć jakieś zajęcie. Biorę gitarę i gram godzinami, czytam ksiażki, komiksy , oglądam seriale albo filmu. Zasadniczo w ciągu dnia zawsze staram się znaleźć czas na to by właśnie pograć na gitarze, poćwiczyć i to już często zajmuje 2-3 h albo i więcej. Lubię też oglądać seriale to kolejna godzinka. Tak naprawdę po prostu już mi odchodzi kilka godzin tylko dla tych rzeczy. Najgorzej jest weekendy bo nawet jesli z kimś się spotykam to i tak głównie wieczorem i wtedy ciężko jest "zapchać" ten czas. Ale polecam znaleźć jakieś hobby i ćwiczyć. To zdrowe i pomaga nie tylko na ciało. Osobiście lubię też robić listę rzeczy do zrobienia, czasami to najprostsze czynności i po kolei staram się je wykonywać. Chociaż jedną dziennie. Mam tak jak większość ze nie mogę zostać sam ze sobą ale najważniejsze to po prostu coś robić, nie siedzieć bezczynnie przed monitorem czy telewizorem.



 
 
Gdy jesteśmy sami...
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-24, 22:17   

Kiedy jestem sama, zamykam się w swojej głowie. Czasem, gdy mam siłę na cokolwiek innego, uczę się i słucham muzyki jak najgłośniej się da. Gdy nie mam czego się uczyć, zaczynam zastanawiać się, co by tu zrobić, jak spędzić czas, jaki film obejrzeć, po którą książkę sięgnąć... Zazwyczaj nie mogę się zdecydować i nie robię nic.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Mistic 



Wiek: 26
Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 17
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-09-11, 04:29   

Samotność to azyl którego wady i ograniczenia nie każdy zrozumie ja znam już je dobrze a nawet poszedłem krok dalej bo w pełni je akceptuje. Tylko zamknięty w enigma room czuje się wolny a to ogromny paradoks, nie uważacie? Tylko w samotności nie czuje się obcy, obserwowany, oceniany, inny i choć nie czuje się z tym dobrze, to o wiele lepiej niż w tłumie czy nawet gronie znajomych.



;-;
Myślisz że błagam o atencje
Sam już nie wiem zabić się
Czy ciebie...
 
 
Gdy jesteśmy sami...
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-11, 22:04   

Przeglądam internet, słucham muzyki i przymykam oczy, rozkoszując się wolnością. Mogę odetchnąć od ludzi, od nieznośnego gwaru i ich obecności. Nie czuję na sobie ich wzroku, nie widzę ich uśmiechu, nie słyszę oddechu, mowy, niczego, jestem sam i dobrze mi z tym.
Przejście przez drzwi własnego pokoju to jak przejście przez bramę do krainy marzeń. Czuję, że żyję, czuję, że jestem, czuję, że świat jest cudowny, czuję, że tu pasuję, czuję, że jest mi dobrze, czuję się fantastycznie. Nie ma nic lepszego niż samotność, rutynowa, szara, cicha samotność.
Jestem sam i czuję się jak w pięknym śnie.




 
 
Gdy jesteśmy sami...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13