Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 17:09   

Opuszczona napisał/a:
bo z całym szacunkiem, ale jakim autorytetom jest taki Justin Bieber? Według mnie żadnym.

Jeszcze nie spotkałam osoby, dla której on byłby autorytetem... ale pewnie to kwestia dojrzałego środowiska, w którym się obracam.




 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 17:20   

Arya, pewnie znalazłaby się osoba, dla której wyżej wymieniony stanowi autorytet.
Jeżeli o mnie chodzi to dla przykładu (bo cenie sobie wielu ludzi) kimś ważnym, wzorem do naśladowania dla mnie jest Mateusz Grzesiak.




 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-26, 21:02   

Jedynym autorytetem dla mnie są rodzice.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-27, 07:49   

Kiedyś ktoś już zadał mi to pytanie - i o ile nie jestem w stanie wskazać jednej osoby, że ona, tylko albo aż, jest zbiorem wszystkiego co podziwiam, na pewno jest kilka cech, które podziwiam u ludzi.

Może wyliczę:
- wiedza, a raczej umiejętność jej wykorzystania. Podziwiam osoby, które wiele wiedzą, ale nie tak pusto bo zapamiętały, a ze szczepków potrafią wiele sklecić. Świetnie z takimi osobami mi się pracuje i sama dążę do takiego obrazu.
- osoby, które pomimo sukcesów nie mają 'kija w tyłku'. Ostatnio poznałam kobietę, która jest w wieku moich rodziców, piłam z nią piwo, żartowałam, laska wskoczyła do oczka wodnego. Znam ludzi, którzy stoją dużo wyżej na drabinie sukcesów zawodowych czy edukacyjnych, a traktują mnie na równo. Znam też takich, co uważają się za nie wiadomo co, mimo, że nic sobą nie reprezentują.
- pasja, podziwiam ludzi z pasją, której się oddają i potrafią zarażać nią innych
- w końcu te 'jaja' w sytuacjach kryzysowych, gdzie ktoś potrafi działać.




Este blestemata
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-29, 06:34   

antymon, podziwiam u ludzi podobny zestaw cech. :)



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-29, 18:06   

Podziwiam Optymistów... Za to że patrzą na świat z uśmiechem, mimo tego że widzą to co się dzieje na świecie.



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-09-29, 18:21   

- Podziwiam moją mamę. Cenię ją za to, że chce mi pomóc mimo wszystkich trudności. Zawsze walczy o swoje, jest empatyczna i zasługuje na wszystko co najlepsze.
- Podziwiam wszystkich ludzi, którzy walczą ze swoimi słabościami.




It's not your fault.
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Leo 



Wiek: 25
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 88
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-27, 09:12   

Ojej, cenię mnóstwo rzeczy w różnych ludziach. Asertywność, ale nie na granicy chamstwa, odwagę do pomocy innym ludziom, nieobojętność, fantastyczne poczucie humoru, osoby, których potrafią zrobić "coś z niczego" gdy się nudzą.... I jeszcze mnóstwo, mnóstwo innych rzeczy



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-05-27, 16:53   

Bardzo cenię, gdy ktoś poświęca czas osobie, która tego potrzebuje. I nie mówię tu o jakichś deep sytuacjach, tylko np. udzielenie informacji, w którą stronę jedzie autobus itd.
No i oczywiście optymistów, osoby z poczuciem humoru, takie no... towarzyskie.




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
cukierkowysen 
cukierkowysen



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 203
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-05-27, 21:06   

Ja szczególnie podziwiam osoby które mimo trudnych sytuacji, złej przeszłości - nie poddały się, walczą ze swoimi słabościami. Podziwiam ludzi którzy w fatalnych sytuacjach potrafią się z tego śmiać w danej sytuacji, oraz tych którzy poświęcają swój czas innym, jak zarówno aktywnie udzielają się jako wolontariusze itp. :>



Im wrażliwszy się stajesz, tym bardziej poszerza się twoje życie.
 
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-04, 16:22   

Najbardziej cenię ludzi szczerych - mówią co myślą i nie owijają tego w bawełnę, nie będąc przy tym niemiłym wobec drugiej osoby (chodzi tu o akceptację innych ludzi oraz ich opinii).

Może nie do końca w temacie, ale jeśli chodzi o podziwianie kogoś, to niejako moim wzorem do naśladowania jest Hrabia Monte Christo 8) . Zawsze wie co powiedzieć i wszyscy są nim "zauroczeni".




 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-06-07, 15:33   

Podziwiam moją siostrę. Mimo, że cholernie mnie wkurza, co chwilę się kłócimy, to dziewczyna sama próbuje osiągnąć to, co zaplanowała, a mierzy wysoko.
Zrobiła licencjat z pielęgniarstwa, teraz studiuje zaocznie kierunek ekonomiczny i pracuje w logistyce w dużej, amerykańskiej korporacji. Do tego ma czas na siłownię, znajomych, i dobre jedzenie, które sobie sama przygotowuje.
Taka organizacja level hard. Ja ledwo potrafię się zmusić to zaplanowania dnia na sprzątanie i go wykonać.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-06-07, 17:47   

Na pewno swoich rodziców, którzy bardzo mocno się kochają i pokazują to na każdym kroku, potrafią rozmawiać i wyjaśniać różne spory. Cenie także ludzi szczerych i otwartych którzy nie boją się rozmawiać o niczym.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-06-20, 21:10   

Podziwiam mojego chłopaka i jednocześnie najbliższą mi osobę. Ma dużo problemów z rodzicami, a jego poprzednia dziewczyna zdradziła go i zostawiła dla jego brata. Jest też dość samotny, poza mną praktycznie nikogo nie ma. Ale podziwiam go, bo mimo tego jest sto razy weselszy i bardziej optymistycznie nastawiony do życia niż ja. Dużo się uśmiecha, żartuje. Mimo tego, że czasem bywam nie do zniesienia zawsze jest przy mnie, wysłuchuje mnie i próbuje pomóc. Wiele złego mu wyrządziłam(mniej lub bardziej świadomie, czego bardzo żałuję), ale nadal jest przy mnie i dzięki niemu czuję, że mam dla kogo wstać z łóżka i wyjść z domu.



 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-29, 16:21   

Chciałabym być jak Yoo Jae Seok, koreański komik i osobowość telewizyjna. Podziwiam go za to, że każdemu okazuje zrozumienie, nikogo nie ocenia, zawsze promienieje pozytywną energią i potrafi z każdym znaleźć wspólny język. W swoich programach nikogo nie pomija, wszystkim gościom poświęca tyle samo uwagi, dzięki czemu nabierają pewności siebie. Wychowany, miły, kulturalny, kochany <3



There is no heaven, wariaty.
 
 
Jakich ludzi podziwiacie, za co ich cenicie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11