Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-06-13, 16:24   

Hades, w Syberię grałam, podobało mi się. Ostatnio wyszła kolejna część, może po nią sięgnę.



 
 
Gry komputerowe
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-14, 09:31   

Hekate, na e3 zaprezentowali trailer prequela Life is strange, więc może być ciekawe. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gry komputerowe
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-25, 15:32   

Żurawek napisał/a:
zaprezentowali trailer prequela Life is strange

Żurawek, serio? Gdzie? :shock: Nie słyszałam o tym, a Life Is Strange to świetna gra, która rozpoczęła moją miłość do gier opartych na wyborach.




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Gry komputerowe
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-03, 22:24   

Ja jestem fanką Lary Croft. :D
A od wczoraj gram w Secret World Legends.

Syberia jest świetna. Niestety najnowsza część średnio mi podeszła. A o Life is Strange dużo słyszałam, ale jest jeszcze przede mną.




 
 
Gry komputerowe
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-05, 12:03   

ooo Life is Strange, świetna gra :D strasznie się utożsamiam z Max, bo jestem w klasie fotograficznej, a ten ich nauczyciel strasznie przypomina jednego z moich xD

A poza tym to The binding of Isaac, Don't Starve i nieśmiertelne simsy :D




 
 
Gry komputerowe
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-26, 11:31   

Naszła mnie ostatnio olbrzymia chęć zagrania w coś. W cokolwiek. Wybór mam nieco ograniczony, bo mój komputer jest dość leciwy i jeszcze pracuje na XP-ku.

Padło na "Mafię", o której słyszałem same dobre rzeczy, ale jakoś nigdy się na nią nie zdecydowałem - a samą tematykę bardzo lubię. Po odpaleniu jednak pojawił się pewien problem. Gdy tylko ruszyłem się postacią, ta nie mogła się zatrzymać - to znaczy zatrzymywała się gdy tego chciałem, ale nawet stojąc w miejscu wykonywała ruchy jakby chodziła w lewo/w prawo/do tyłu/obracała się... Było to upierdliwe i utrudniało, a wręcz uniemożliwiało grę. Kombinowałem w ustawieniach, ale nic to nie dało.

Tak czy inaczej, zdecydowałem się później na grę, w którą wiele lat temu grałem, która bardzo mi się podobała, a którą rzuciłem z bardzo błahego powodu. Chodzi o "Sacred". No i mnie wciągnęło... :D




 
 
Gry komputerowe
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-26, 13:33   

Sacred. :D Bardzo fajnie się grało. Dzięki za przypomnienie, może niedługo też ją odświeżę.



 
 
Gry komputerowe
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-02, 17:45   

Tymczasowo odłożyłem "Sacred" na bok. Obecnie popierniczam w "Mafię". Zainwestowałem w oryginał i działa bez zarzutu. Gierka fajna, ale - jak to się mówi - "dupy nie urywa". Może gdybym zagrał w nią gdy była nowa i nie niosła ze sobą tego całego hype'u, inaczej bym ją odbierał... Ale z ostateczną oceną wstrzymam się do czasu gdy ją skończę.


<<< Dodano: 2017-09-04, 20:35 >>>


Dziś nad ranem skończyłem "Mafię". Świetna gra - choć nie wybitna. Dobra muzyka i fajnie zbudowany świat gry. Misje są różnorodne, ale niektóre niestety odstawały poziomem od reszty i jakoś nie pasowały do ogólnego klimatu. Pomimo iż podczas gry cały czas myślałem, że nie ma tu nic nadzwyczajnego, nie mogłem się oderwać - choć mogło to być jednak spowodowane faktem, iż po prostu od dawna nic nie grałem i byłem "na głodzie" ;) .
Koniecznie muszę zagrać w dwójkę. Tym bardziej, iż jej akcja toczy się w latach 40-tych i 50-tych, klimat których uwielbiam.




 
 
Gry komputerowe
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-04, 21:22   

Mafia - uwielbiam. To była druga część? Akcja pierwszej części toczy się w latach 30. XX wieku. Pierwsza część to najwspanialszy staroć, w jaki kiedykolwiek grałam.

Edit: nie przeczytałam, że musisz zagrać w dwójkę. Przepraszam. Tak, dwójka też jest milutka, ale ma słabszą fabułę niż jedynka.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Gry komputerowe
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-04, 21:28   

Grałam kiedyś w Mafię, ale za nic nie przypomnę sobie która to była część. Nawet nie pamiętam co w niej robiłam. Zapamiętałam tylko, że po przekroczeniu prędkości goniła mnie policja :D



There is no heaven, wariaty.
 
 
Gry komputerowe
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-04, 21:29   

Tam po przejechaniu na czerwonym świetle można było dostać kulkę w łeb.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Gry komputerowe
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-04, 21:44   

Milijon napisał/a:
Tam po przejechaniu na czerwonym świetle można było dostać kulkę w łeb.

Haha, o rany. W Mafii specjalnie łamałam prawo, a w GTA zdarzało mi się udawać zwykłego obywatela. Udawałam, że normalnie wstaję z łóżka i idę do pracy jako kierowca autobusu, a i tak kończyło się rozjeżdżaniem plażowiczów motorem :D




There is no heaven, wariaty.
 
 
Gry komputerowe
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-04, 22:31   

@Milijon
"Mafii" do mojego topu nie zaliczę (są tam "Max Payne" i "Silent Hill 2"), ale i tak daję jej solidne 8/10.
Cytat:
Tak, dwójka też jest milutka, ale ma słabszą fabułę niż jedynka.

Fabuła w "Mafii" była miejscami przewidywalna i oczekiwałem, że misje będą w nią nieco lepiej wplecione. Słyszałem już, że dwójka jest słabsza, ale ocenię jak zagram.


@Nocny Motyl
Policja Cię goni, jeśli zaczniesz uciekać - jeśli się zatrzymasz, to dają ci mandat. Ale jeśli przywalisz w czyjeś auto, to nic Ci nie robią. Podczas gry nieraz byłem świadkiem, jak policja potrąciła przechodnia i pojechała dalej.




 
 
Gry komputerowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-07, 23:26   

Już dawno żadna postać w grze nie sprawiła mi tyle radości:




 
 
Gry komputerowe
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-08, 11:13   

Co to za gra Adriaen?



 
 
Gry komputerowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12