Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-12-05, 08:40   

Śniły mi się azjatki mówiące do mnie Senpai :3



"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Sny
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-01-24, 12:23   

Robert Lewandowski zrobił mi zdjęcie... jak się bawię z delfinem ubranym przez jakiegoś debila w taki sam strój kąpielowy, który miałam na sobie. Wrzuciłam bezzwłocznie foteczkę na instagrama, pobiła jakiś tam rekord lajków i rozsławiła tym samym Polskę w świecie, w efekcie czego zostałam zaproszona na event do pałacu prezydenckiego i uścisnęłam rękę Andrzejowi Dudzie.

Takie sny po opiciu się herbatą, strach się winem uraczyć. :shock:




Disqualified as a human being.
 
 
Sny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-25, 13:22   

Na polecenie prezydenta Dudy jadę pół Polski do Warszawy, żeby ścinać brzozy w ogródku jego córki. :shock:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sny
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 19:37   

Hiroki, hajs za fuchę już przyszedł?



 
 
Sny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-27, 20:44   

Ryba napisał/a:
Hiroki, hajs za fuchę już przyszedł?

Niestety nie... Królowie mają poddanych, nie pracowników. :/ Ale przynajmniej ładną sukiernkę (!) dostałam do tej pracy.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sny
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 20:47   

Ale przynajmniej uroczy ogryzek udka z kurczaka musiałaś dostać!



 
 
Sny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-12, 20:10   

Śniło mi się, że mnie torturowano. :marzyciel:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sny
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-07, 01:51   

Śniło mi się dzisiaj, że siedzę na wykładzie i nagle jest jakieś poruszenie na sali. Ludzie zamiast słuchać wykładu oglądają jakiś filmik na youtube i panuje jakieś poruszenie w związku z tym filmikiem. Po chwili i mi się również udaje zobaczyć co na tym filmiku jest. Mym oczom ukazuje się, jak ktoś wkłada jakieś dziecko i kota do pieca. :facepalm:
Mam powalone sny. :facepalm:




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Sny
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-03-10, 05:39   

Śniło mi się, że byłam w Indiach, w jakieś świątyni na uroczystości wraz z przyjaciółką. Przyjaciółka poznała jakiegoś Hindusa i mnie zostawiła tam samą. Szłam po złotych schodach i w tłumie ludzi spotkałam moją dziewczynę i totalnie nie mogłam uwierzyć, że to ona i wręcz przez sen płakałam ze szczęścia! Dalszy scenariusz był dość zaskakujący, bo kochałam się ze swoją dziewczyną, a później zjawiła się przyjaciółka z dużym ciążowym brzuchem, ubrana w hinduskie szaty, trzymająca hindusa za rękę i mówiąca mi, że ona zostaje w Indiach i zakłada rodzinę :shock:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Sny
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-03-10, 18:55   

Mi się dzisiaj śniło coś czego nigdy nie śniłam. Otóż byłam u ginekologa z koleżanką i lekarka badała nas na krześle od komputera...

Podobno taki sen zwiastuje problemy w uczuciach-dobrze, ze nie mam życia uczuciowego,bo zaczęłabym się martwić :F




nobody.more
 
 
 
Sny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-18, 13:56   

Jest ciemna noc, ukrywamy się w ogrodzie otoczonym drutem kolczastym, na zewnątrz jest Harley Quinn i jakiś jej mega groźny kumpel; generalnie próbują nas zabić. Nas, czyli mnie, dr Wilsona (z dr Housa), jednego napakowanego osiłka i jeszcze paru gości. Harley wspina się na słup trzymający kable elektryczne, przewraca go i tym sposobem dostaje się na nasz teren. Ma do wystrzelenia 12 zestawów nabojów – my staramy się ich uniknąć, ale w tym, że przeżywam, jest więcej szczęścia niż strategii. Kilku z naszych ginie, ale w końcu udaje nam się pokonać zarówno Harley, jak i pana Mega Groźny Kumpel Harley. Scena jest wybitnie gore, po całym ogrodzie walają się najróżniejsze szczątki (wręcz preparaty z prosektorium), Mega Groźny Kumpel ma odcięty mięsień prosty grzbietu i wgl jest ostro poćwiartowany. Wydaje się, że wygraliśmy, ale będący po naszej stronie Napakowany Osiłek nagle dostaje paranoi i twierdzi, że poćwiartowany Mega Groźny Kumpel wcale nie umarł i zaraz nas wszystkich pomorduje w okrutnych męczarniach. Jest tak przerażony, że postanawia nas wszystkich zabić, żeby oszczędzić nam bólu. No i znowu jest walka gore między nami a nim, dużo, dużo krwi i latających kończyn. Napakowany Osiłek wydaje się jeszcze silniejszy niż nasi poprzedni przeciwnicy i potrzebujemy jakiejś strategii, aby go zabić. Coraz więcej naszych ginie. Nasze kolejne sztuczki zawodzą i znika nadzieja na ocalenie. Nie potrafimy przekonać byłego towarzysza, że Groźny Kumpel Harley jest martwy na sto procent. Napakowany Osiłek zaraz porozrywa nas na kawałki. W końcu ktoś z nas wpada na pomysł i wlewa do wątroby jednego z poległych jakiś toksyczny barwnik, udając, że trucizna jest w żołądku. Napakowany osiłek za chwilę trafia na trupa, rozrywa go rękami na pół i wyciąga wątrobę. "Ha ha!", mówi, "myśleliście, że zjem żołądek, ale was przejrzałem", po czym chwyta zatrutą przez nas wielką ludzką wątrobę i ją zjada na surowo. W naszych sercach budzi się nadzieja. Napakowany Osiłek zjadł już całą wątrobę i zaczyna się śmiać. "Myśleliście, że ja nie rozpoznam smaku toksycznego barwnika? Znam smaki wszystkich barwników! Wyssałem go najpierw z przewodów międzypłatowych wątroby i wyplułem!". Przez chwilę jesteśmy przygwożdżeni tą informacją, ale zaraz potem dr Wilson i ja zdajemy sobie sprawę, że Napakowany Osiłek zapomniał wyssać trucizny z przewodów międzyzrazowych! Jesteśmy ocaleni! Osiłek traci siły i słabnie. Dobijamy go na kilka sposobów na raz, co się ciągnie i ciągnie, bo on nadal nie chce umrzeć. W końcu zaduszam go poduszką. Zwycięstwo!


To ja się już nie dziwię, czemu ludzie się mnie boją.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sny
SoGay 



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-03-27, 13:02   

A macie może jakieś powtarzające się sny? Jeśli Wam minęły, to jak myślicie, dlaczego?
Ja mam z ojcem i taki wątek, że jestem niby dorosły, a chodzę do gimnazjum. No muszę chyba wydorośleć.




"We're born to be higher"
 
 
Sny
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-05-17, 18:43   

Scaliłam z tematem sny i ich interpretacja




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Sny
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-06-11, 21:38   

Śniło mi się, że powtórzyła się historia rakowa dotykająca piersi kobiet w mojej rodzinie i zostałam bez obu. :roll:



Disqualified as a human being.
 
 
Sny
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-21, 06:19   

Śniło mi się, że wydano drugą cześć gry Ghost Master i, że byłam tym tak podjarana, że zarwałam noc byle tylko grać. Niestety obudziłam się i uświadomiłam sobie, że to nigdy nie nastąpi. :(



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Sny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11