Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Portale randkowe
Autor Wiadomość
Viktim 
Forever Alone



Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 231
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-15, 13:08   

Odkopię trochę wątek, ale ok.

Zaadoptujfaceta i Sympatia - jestem, nic nie daje. Trafiam wyłącznie na osoby, które albo sobie robią jaja (umawiam się na spotkanie, a potem zero kontaktu), albo na niezainteresowanych (olewają wiadomości, albo po kilku dniach rozmów nie piszą, jeśli sam tego nie zrobię. A i wtedy nie są zbyt zainteresowane rozmową).

Jeśli ktoś znalazł sobie tam kogoś, to brawo, ja mam ogromnego pecha do takich portali.




My hatred towards people gets stronger every day...
 
 
 
Portale randkowe
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-16, 22:35   

Ja uważam, że takie portale to głupota. Wiadomo, że ludzie sobie będą jaja robić itp. Dokładnie. Jeśli ktoś sobie kogoś znalazł to brawo.



 
 
Portale randkowe
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-03-17, 00:46   

Byłam na kilku takich portalach. Między innymi na Sympatii, na badoo i na ZaadoptujFaceta. Szczerze mówiąc takie portale nie są dla mnie. Jeszcze bardziej mnie zraziło, do tych portali, spotkanie z chłopakiem poznanym na Sympatii. Nawijał ciągle o sobie, a na dodatek był nachalny i niezbyt przypadł mi do gustu. Na szczęście potem się już nie odezwał. Podziwiam ludzi, którzy kogoś poznali ważnego na takiego typu portalach, bo ja nie potrafię, po prostu. Nigdy więcej się tam nie zaloguje. ;)



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Portale randkowe
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-20, 11:16   

Sourlie napisał/a:
Szczerze mówiąc takie portale nie są dla mnie.


Dla mnie też nie.

Sourlie napisał/a:
Nigdy więcej się tam nie zaloguje. ;)


I bardzo dobrze.




 
 
Portale randkowe
Jamal 



Wiek: 31
Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 62
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-03-21, 11:50   

Heh... a ja już nawet nie pamiętam na jakim portalu znalazłem dziewczynę z którą bylem dwa lata, mam 3 świetne przyjaciółki <badoo wypada najlepiej moim zdaniem>.
Natomiast moja najlepsza kumpela wyrwała swojego faceta na fotce, teraz są prawie trzy lata i maja zamiar się hajtnąć. xD

Dziewczyny ciągle trafiają na ruchaczy, natomiast wymagają księcia z bajki, wysoki, przystojny i bogaty... tylko tacy nie siedzą na portalach randkowych, ot cały problem. :)




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-03-21, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale randkowe
M.I.D. 


Wiek: 37
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-04, 17:01   

Odkopuję :D

Rozmawiałem z kimś ostatnio na temat portali randkowych. Ogólnie na przestrzeni ostatnich kilku lat spojrzenie na ten temat się zmieniło. Kiedyś gdy ktoś powiedział, że poznał kogoś przez internet, to inni dziwnie na niego patrzyli - teraz jest to norma. Jeśli chodzi o mnie, to sam wieeele wieeele lat temu założyłem konto na "eDarling" i chyba nigdy potem już tam nie zajrzałem. Denerwuje mnie też na przykład to, iż na wielu takich stronach trzeba się zarejestrować na wstępie, by później zobaczyć co mają one do zaoferowania. Powinno być chyba tak, że człowiek powinien móc najpierw zobaczyć jak strona wygląda i dopiero wtedy zdecydować czy warto jest się na niej zarejestrować.




 
 
Portale randkowe
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-04, 21:39   

M.I.D., zarejestrować pal sześć, są strony, które narzucają ci limit wysłania 1 (!) wiadomości dziennie, a jeżeli chcesz więcej, musisz zapłacić subskrypcję miesięczną.



 
 
Portale randkowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-04, 23:03   

Arche napisał/a:
strony, które narzucają ci limit wysłania 1 (!) wiadomości dziennie, a jeżeli chcesz więcej, musisz zapłacić subskrypcję miesięczną.

Ojejku, na żadnej ze stron czegoś takiego nie znalazłem. :O





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Portale randkowe
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 09:58   

A ja właśnie niedawno założyłem konto na Sympatii a dzisiaj porobię parę zdjęć do niego.Szczerze mówiąc to nie jestem tym zachwycony bo i tak dla mnie szukanie kogoś przez internet to abstrakcja,ale niestety wiem że mieszkam w takiej dziurze że nie mam szans na poznanie kogoś nowego w prawdziwym życiu więc muszę iść z duchem czasu i z tego spróbować skorzystać,nie widzę tam dla siebie świetlanej przyszłości ale na razie innej opcji nie widzę :roll:



 
 
Portale randkowe
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-06-03, 15:14   

Ja uważam, że nie ma co się źle nastawiać do portali. Co prawda czasami trzeba się przkopać przez kupę kupy i można się zrazić, ale można też poznać ciekawych i wartościowych ludzi.
Ja swojego obecnego faceta przeswipowałam w prawo i od niewinnej rozmowy o pizzy rozpoczęło się coś bardzo ciekawego.




 
 
 
Portale randkowe
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 17:01   

craving, Może masz rację,choć dla mnie trudniej zacząć rozmowę ale zobaczymy co z tego wyjdzie



 
 
Portale randkowe
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-06-03, 17:07   

Jak działają te portale? Myślałem, że podaje się szczegółowe informacje o sobie, a program znajduje idealną dla Ciebie osobę...



dead but delicious
 
 
Portale randkowe
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-06-03, 17:42   

R. de Valentin, ile informacji podasz, zależy od Ciebie. Program dopasowuje, ale Ty decydujesz czy masz ochotę na kontakt. No i do Ciebie też piszą. Przerobiłam jakiś, nie pamiętam nazwy, ale był dość szajsowy. Może nie sam portal, a ludzie bez pasji, nie nadążający za moim skomplikowanym, chaotycznym JA. :evil:



 
 
Portale randkowe
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-06-03, 17:49   

Chyba słabe te programy. A użytkownicy i tak pewnie przede wszystkim patrzą na zdjęcia. :D



dead but delicious
 
 
Portale randkowe
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 17:49   

takajakinne, Szkoda że nie znasz nazwy to bym wiedział czego unikać :P



 
 
Portale randkowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12