Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione seriale
Autor Wiadomość
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-11, 21:16   

Fenoloftaleina, trochę to oglądałam. Jakieś 6 odcinków, ale do mnie to pomimo tematyki nie trafia... Kompletnie nie te realia. Niektóre z powodów są zbyt błahe jak na mój gust. Z drugiej strony - może po prostu przeważyły tę szalę. Oglądałam ostatni odcinek (bo ja to zawsze nie po kolei) i choć na początku pojawia się ostrzeżenie, to naprawdę nie polecam oglądania, jeśli autodestrukcyjne widoki miałyby Cię dodatkowo nakręcać. Lepiej przeskoczyć choćby tę konkretną scenę.



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Ulubione seriale
Janusz997 


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 26
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-13, 20:53   

Polecam "Wentworth", bardzo fajny serial o więzieniu dla kobiet :)



Odnaleźć sens...
 
 
Ulubione seriale
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-15, 07:45   

Do ulubionych dołącza "Madam Secretary", na razie pierwszy sezon.



 
 
Ulubione seriale
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-07, 02:01   

Orange is the new black - komediodramat. Ogólnie serial opowiada o kobiecie, która została skazana za przestępstwo popełnione 10 lat temu. Jednak w szerszej perspektywie jest to serial o ludziach i konsekwencjach decyzji, które podejmujemy.
Świetnie obsadzone role. Podoba mi się pokazanie przeszłości więźniarek - co spowodowało, że znalazły się w więzieniu, co ukształtowało ich charakter. Pozwala zrozumieć ich działania, zachowanie,postawy, decyzje...Osadzone są przedstawione nie jako kryminalistyki czy zwierzęta bez uczuć, ale jako ludzie, którzy popełnili w swoim życiu błędy, za które ponoszą karę.
Pokazuje jak łatwo w życiu można zabłądzić i że każdy człowiek - bez względu na pochodzenie, rasę, wykształcenie itp. - może się w swoim życiu pogubić.
Ponadto są świetne dialogi i dużo fajnego humoru. :D




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Ulubione seriale
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-05-10, 23:46   

Shadow, czy ja wiem. Pierwszy sezon świetny, drugi też, ale potem mnie już męczył. Utknęłam gdzieś na początku 3 sezonu i nie mogę się zmotywować, żeby oglądać dalej.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Ulubione seriale
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-05-10, 23:50   

Fenoloftaleina, Też oglądałam 13 Reasons Why, zapowiadał się fajnie, ale w połowie zaczął się ciągnąć jak flaki z olejem. :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Ulubione seriale
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-11, 15:37   

Kappa napisał/a:
oglądałem Westworld

Świetny serial, też polecam.
nobody.more napisał/a:
skończyłam mój ukochany serial "Bones"

<3 Bones, cieszę się, że nie tylko ja. ;)
nobody.more napisał/a:
szukałam podobnego i znalazłam "Rosewood"

Nie znam, ale jak podobne do Bones, to wchodzę w to. :P
Taumaturgia napisał/a:
Lucifer

Uwielbiam! Polecam! Szkoda, że za chwilę kończy się sezon i trzeba będzie tyle czekać. :prawie:




 
 
Ulubione seriale
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-05-13, 00:03   

Jednego dna premiery najlepszych odcinków Riverdale, Grey's Antatomy i Skam. :o Tyle emocji. :lol:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Ulubione seriale
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-05-15, 15:55   

thunderstruckk napisał/a:
Utknęłam gdzieś na początku 3 sezonu i nie mogę się zmotywować, żeby oglądać dalej.
No początek 3. jest może nie najwyższych lotów ale już końcówka jest na swoim wysokim poziomie. :D



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Ulubione seriale
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-05-15, 21:20   

Z ulubionych seriali to z pewnością pretty little liars i 13 reasons why. Wciągają. ^^



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Ulubione seriale
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-05-16, 10:38   

A ja to jestem uzależniona od The Walking Dead... Na tyle uzależniona, że w snach jestem już jakieś kolejne dziesięć sezonów do przodu. Serio, gdyby dało się to jakoś przełożyć na ekran, zgarnęłabym niezłą kasę za rolę reżysera. Te sny są tak intensywne i realistyczne, wszystko jest, Rick, Michonne, Sasha (!), Daryl, Glenn (!!!)... Nooo ostatnio tak misie śniło, że kolejnym takim badassem był Alan Averill, i uwięził bohaterów w jakimś takim labiryncie, czy raczej takim fragmencie świata gdzie wszystko było ustawione, i musieli nurkować w oceanie, a tam pływały syreny-zombie... Kosmos! Ale zmierzam do tego, że Glenn został zakopany w jakiejś ziemi, która regenerowała tkanki i powstał żywy jak nigdy!



 
 
Ulubione seriale
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-05-19, 08:28   

Red Band Society - serial dosyć schematyczny, jest cheerliderka, jest anorektyczka, chłopak z rakiem i kilku innych charakterystycznych bohaterów. Mimo tego wciąga i jakoś chce się oglądać, trochę humoru, momentami jakieś wzruszenia.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Ulubione seriale
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-10, 16:56   

Broadchurch - Morderstwo młodego chłopca wprowadza zamęt do małego miasteczka, co zagraża dobrze dotychczas funkcjonującej społeczności Broadchurch.
Ciekawy, trzymający w napięciu do samego końca, dobra gra aktorska, niebanalne zakończenie.


Eyewitness - Serial opowiada o dwóch chłopcach, Lukasie Waldenbecku i Philipie Shea, którzy są świadkami strzelaniny na przedmieściach swojego miasteczka. Od tej pory ich życie się zmienia: obawiają się, że zabójca ich odnajdzie. Jednocześnie decydują się nikomu nie mówić o zagrożeniu.
Urzekająca muzyka, ciekawa fabuła, napięcie do końca, no i aktor grający Philipa. <3 :lol:


<<< Dodano: 2017-06-28, 15:55 >>>


Głęboka woda - nie lubię oglądać polskich produkcji, ale ten serial mnie pozytywnie zaskoczył.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Ulubione seriale
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-16, 22:20   

Shadow, Broadchurch, tak! Też bardzo polecam.

Ponadto:
True Detective i Lie to me - to już chyba większości znane.
Flesh and Bone - nadzwyczaj utalentowana tancerka dostaję się prestiżowej szkoły baletowej i odkrywa jak wyboista jest droga na szczyt. Mocny.
Penny Dreadful - mroczny wiktoriański Londyn. Świetny, tylko zakończenie schrzanili.
Gotham - genialnie przedstawiony komiksowy świat tuż przed pojawieniem się Batman'a.
The Ranch - współczesne życie w farmerskim miasteczku w stanie Kolorado. Komediowo.
Six Feet Under - czarna komedia opowiadająca o życiu i śmierci właścicieli zakładu pogrzebowego.

Oraz kultowe i niezapomniane:
Friedns, Scrubs, My Name Is Earl
Plus ostatnio uwielbiam Mom - perypetie matki i córki, obie walczące z nałogami. Humor.
:)




 
 
Ulubione seriale
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-19, 22:30   

Dexter oraz Lost.



 
 
Ulubione seriale
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12