Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co robisz, by spełnić marzenia?
Autor Wiadomość
Biel 
Zła Krew



Dołączyła: 12 Cze 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-01-03, 23:36   

Ryba napisał/a:
Na cóż komuś marzenia skoro zamiast robić krok do przodu robi się dwa do tyłu.


Święte słowa. Popieram.




"Wherever I end up after this... in whatever reality... all those moments between us were real, and they'll always be ours."
 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 15:49   

inifitei, to może zamiast od spełniania marzeń, warto zacząć od pracy nad sobą i swoimi problemami?
Ja chyba tak robię - żeby spełnić marzenia, staram się pozbyć swoich lęków, fobii i zaburzeń.




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-16, 08:48   

Scaliłam z "Pokonanie lęku"




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-17, 00:15   

Tak sobie myślę, że chyba zacznę kopiować swoje posty z forum i inne rozmowy, bo czasem wynika z nich coś nawet mądrego. A moze sie przydać. Czy to do pamiętnika czy do książki. Chyba zaczynam poważnie na ten temat myślec. :)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 01:20   

Nic.



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 01:53   

Moja pasja to motoryzacja a dokładnie tuning aut. Sam posiadam Golfa 4 i pracuje nad nim ciągle... Marzenia? To znaleźć(w końcu) tą jedyną i zrobić porządny projekt(tuning auta), który zostanie doceniony przez innych. Jak na razie nie idzie ani szukanie drugiej połówki ani tuning auta za dobrze( w sumie szukanie 2 połówki sobie odpuściłem bo doszedłem do wniosku, że i tak nie znajdę takie osoby) ale zamierzam z projektem na wiosnę wystartować "na grubo" od wiosny.



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-07-29, 00:17   

Wolf napisał/a:
w sumie szukanie 2 połówki sobie odpuściłem

Nie poddawaj się! Na świecie jest tyle ludzi, że ktoś się kiedyś znajdzie! A Ty masz dopiero 23 lata :) Powodzenia z projektem! I pamiętaj - żeby inni go docenili sam musisz być z niego dumny, więc radzę się przygotować na ciężką pracę! ;)




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-15, 11:01   

Marzenia są po to żeby je spełniać. Moim największym marzeniem życiowym zawsze było pojechać do Nowego Jorku małymi kroczkami do celu, mieszkałam tam ponad rok, mam tam teraz drugą rodzinę i miejsce do którego mogę wrócić zawsze, Nowy Jork znam jak własna kieszeń a pamiętam jak jeszcze 3 lata temu jak mówiłam, że będę tam mieszkać większość ludzi uznawała to za bardzo dobry żart.

To jest uczucie nie do opisania kiedy marzy się o czymś tak długo i w końcu swoją ciężką pracą do tego dojdziesz. Jak wysiadłam z samolotu na JFK to dosłownie płakałam. I to dało mi baaardzo dużego kopa do tego żeby uwierzyć w siebie "everything seems impossible until it's done" ;) zobaczyłam, że spełnianie marzeń wcale nie jest takie trudne wystarczy chcieć i sobie na to zapracować. Oczywiście nasze marzenia muszą być realne bo jak sobie wymarzymy spotkanie jednorożca to może być kiepsko z jego spełnieniem :P

A co robię żeby je spełnić? Przede wszystkim szukam ludzi którzy mieli takie marzenie jak ja i im się udało. Szukam różnych sposób na ich spełnienie. Jak nie drzwiami to oknami :P I po takich wnikliwych poszukiwaniach okazuje się, że ostatecznie coś co chce zrobić jest dużo łatwiejsze niż mi się wydawało. Wiadomo nie ma nic za darmo trzeba się poświęcić ale dla marzeń chyba warto.




 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-31, 22:51   

Nie robię nic, by je spełniać, bo tak naprawdę nigdy nie wierzyłam w to, że marzenia się spełniają. Nauczono mnie, że marzenia.... to tylko marzenia. Świat, o którym można śnic, myśleć, marzyć o nim, ale on zostaje tylko w naszych głowach. Nie ma szans spełnienia, realizacji. Nauczono mnie, że świat marzeń to świat nierealny...



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-17, 07:41   

Shadow napisał/a:
Nie robię nic, by je spełniać, bo tak naprawdę nigdy nie wierzyłam w to, że marzenia się spełniają. Nauczono mnie, że marzenia.... to tylko marzenia. Świat, o którym można śnic, myśleć, marzyć o nim, ale on zostaje tylko w naszych głowach. Nie ma szans spełnienia, realizacji. Nauczono mnie, że świat marzeń to świat nierealny...


Jakież to prawdziwe.... :(




"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-30, 19:20   

Ograniczam Facebook'a, żeby nie patrzeć na, umówmy się, sztuczne szczęście innych. Staram się robić jedną rzecz po drugiej zamiast wszystkie na raz. Mówię sobie, że nie mogę patrzeć na to, co inni osiągnęli w tym samym wieku co i ja, bo każdy ma swój czas. Nie wiem na ile to coś daje, mogę tylko mieć nadzieję na najlepsze. :)



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-07-30, 21:56   

Cytat:
Nie robię nic, by je spełniać, bo tak naprawdę nigdy nie wierzyłam w to, że marzenia się spełniają. Nauczono mnie, że marzenia.... to tylko marzenia. Świat, o którym można śnic, myśleć, marzyć o nim, ale on zostaje tylko w naszych głowach. Nie ma szans spełnienia, realizacji. Nauczono mnie, że świat marzeń to świat nierealny...


Zgadzam się z Shadow, łatwiej zamiast marzeń, jak Artemisia, wyznaczać sobie cele. Szkoda tylko, że nie na każdym etapie życia cele te znajdują w namacalnym zakresie czasu... Zastanawia mnie jednak punkt w którym cel jest równie odległy co marzenia.
By ułatwić sobie skupienie się na tej majaczącej na horyzoncie mrzonce, zrezygnowałem z fb, z pełnej wersji Messenger'a, (nie żeby jakoś widocznie łatwiej czy lżej po przejściu na wykastrowanego Lite'a, 30 znajomych zobowiązuje ^^), pożegnaniesię ze Snapchat'em było dosyć bolesne jednak. Dopasowuje muzykę na MP3 i z głową wysoką idę przed siebie robić to co zaplanowałem. Z perspektywy czasu, im mniej korzystam ze społecznościowych możliwości telefonu tym mam więcej czasu, kosztem jednak większego odcięcia się od otoczających ludzi...




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-09-13, 20:01   

Na razie jestem w klasie biologiczno-chemicznej, co pozwoli mi na spełnienie jednego z marzeń lub zbliżenie się do jego realizacji. Oczywiście marzeń jest więcej.



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
sunehri 


Wiek: 32
Dołączyła: 17 Wrz 2017
Posty: 55
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-17, 22:25   

Moje najbardziej pilne marzenia wymagają stabilnej sytuacji finansowej i samych finansów, więc staram się o pracę na etacie. Co konkretnie robię? Próbuję podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie, ale ze względu na obecną sytuację i różne zawirowania w związku, jest mi ciężko się na tym skupić.



 
 
Co robisz, by spełnić marzenia?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12