Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-20, 18:01   

Szamanka, ten z bell nie ciemnieje po jakimś czasie? Szukam fajnego kremu BB, ogólnie nie znam się na nich ale podkłady źle znoszę na mojej twarzy a podobno te kremy są lżejsze?
Wiem, że był też z Golden Rose, używał ktoś? :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-03-20, 18:15   

buczxs, Z Golden Rose krem bb jest bardzo fajny, używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Mam najjasniejszy odcień, nie ciemnieje, nie zbiera się w zalamaniach, nie wysusza.



 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-21, 14:22   

Jednobarwna, ooo dzięki! No to chyba sobie kupię! :)



 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-03-21, 16:45   

Ja się chciałam odnieść do moich poprzednich zakupow: suchych szamponów Colab. Straszne buble i oprócz cudownego zapachu tego kwiatowe go nie ma w nim nic pozytywnego. Nie mogę się doczekać aż je skończę i kupię znowu Batiste.



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-22, 20:30   

Nareszcie kupiłam sobie paletkę cieni. Do tej pory używałam cieni po siostrze, a były one już mocno przeterminowane... :oops:

Essence, All about toffee





Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-22, 20:41   

buczxs, ja ze swojej strony mogę polecić baaaaaaaaaaaaaardzo krem bb holika holika sweet cotton. Zamawiałam na aliexpress za 30 złotych (TEN SAM w Polsce za ponad 60... Robiłam sobie porównanie i to to samo). Kryje super, nie ciemnieje na twarzy, trzyma się długo i do tego ma słodki, cukierkowy zapach. Nigdy nie miałam po nim problemów :)
No i też starcza na długo, nawet jak mi się gdzieś tam po jakimś czasie rozlał bo zostawiłam otwarty pod materacem i się cały wycisnął, to pozbierałam to co się dało i dalej go mam :rotfl: A kupiłam chyba jeszcze na wakacjach, albo zaraz po.




 
 
Zakupy kosmetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-22, 21:37   

Tak mnie zaintrygowały te obrzydliwe filmiki z yt, że musiałam zamówić. :D Dzisiaj doszło! Ciekawa jestem efektu.





– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2017-03-22, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-03-22, 21:37   

Hiroki, też na nie zwróciłam uwagę! Za ile i skąd zamawiałaś? :P



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-22, 21:39   

Fenoloftaleina, allegro xD 10zł + przesyłka.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-22, 23:38   

Te czarne maski mnie też interesowały. :P




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Zakupy kosmetyczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3490
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-25, 19:20   

Kurczę, szału nie ma. Wypróbowałam dwa razy i maseczka odrywa więcej włosów i suchego naskórka niż syfów. Mocno wysusza (cóż, na pryszcze dobrze), skóra jest gładka i czysta. Ale do tego wystarczy peeling. No cóż, czego się można było spodziewać za 10zł. :lol: Podsumowując, jeśli ktoś szuka youtubowego efektu, proponuję spróbować jakiejś innej firmy.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-03-29, 11:28   

buczxs, przepraszam, że dopiero teraz, pewnie już inny masz.
BB z Bell ma odwrotnie - najpierw jest ciut ciemniejszy, a potem ładnie się stapia. Tak jak Jednobarwna, napisała - Golden Rose też jest podobno spoko. Ja go nie używałam ale też gdzieś wyczytałam, że jest porównywalny z Bell.
Hiroki, u mnie wsio na wągry jest lipa. Jedyne co mnie ratuje to przecieranie zaognionych miejsc spirytusem salicylowym. - robię taką serię przez ok. 1 tydzień i rzeczywiście nos wygląda spoko. Potem muszę przerwać na ok tydzień, bo za bardzo przesusza.
Jako maseczka to moim nr. 1 są produkty Babuszki Agafii. Moje zamiłowanie do Rosjan się wzmocniło po zastosowaniu wersji błękitnej - jest delikatniejsza, a mam cholernie wrażliwą skórę. Prym wiedzie dziegciowa:

ale dla mnie za mocna.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-04-09, 20:34   

Chciałam się pochwalić jednym kosmetyki, którym jestem ZA-CHWY-CO-NA. Niby to tylko peeling, ale jak się przyzwyczai skórę do regularnej pielęgnacji, to potem nie ma zmiłuj i trzeba to ciągnąć dalej. Oto on:

Jest cudowny i nawet zapach uwielbiam, chociaż innym się nie podoba... Wzięłam go na próbę, po tym jak poprzedni peeling z Rossmanna zawiódł mnie pod względem opakowania. Skóra jest po nim cudowna i chyba prędko go nie zmienię.




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-12, 00:34   

Arche, ooo właśnie też coś słyszałam o tej firmie (?) holika holika.
Kurcze, jak jest na aliexpress to bym chętnie kupiła bo jednak 60zł to duzo. :psychopata: Nie stać mnie. :D obczaje go i dzięki!

Szamanka, dzięki też za odzew, nie wiedziałam że z Bell jest porównywalne do Golden, aż jak będę gdzieś w galerii to sobię zobaczę bo to też tania marka. Dzięki!

Hiroki, ja używam czarnych plastrów z rossmana i w moim przypadku działają. Kiedyś wiem, że było coś podobnego w avonie i też było dobre ale nie wiem czy nadal dostępne. :(




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-04-12, 13:23   

Hiroki, Bardzo dobry produkt na zaskórniki to peeling z Ziaji Liście manuka, jest rewelacyjny, tylko nie radzę go używać w formie maseczki, ekstremalnie ciężko go później zmyć.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12