Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pieniądze
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 14:27   

Scaliłam "Gdyby pieniądze nie miały znaczenia" do "Pieniądze", pierwszy temat nie miał żadnych odpowiedzi.




 
 
Pieniądze
belowzero 


Wiek: 35
Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 8
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-08-15, 21:44   

Czy tu są ludzie, ktorzy naprawdę mają problemy? Jesli chodzi o pieniądze, mam 250 tys. dlugu, z czego 40 tys wymagalne miesiac temu i kazdy dzien zyje w strachu. Dokonalem autodestrukcji, kolejny krok to autodestrukcja ciała.



 
 
Pieniądze
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-15, 22:07   

belowzero, zamiast niszczyć siebie, zastanów się jak mógłbyś rozłożyć dług na raty, by móc go spłacić.



 
 
Pieniądze
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-19, 07:40   

Zgadzam się ze Szczurkiem. Spróbuj rozłożyć dług na raty. Masz taką możliwość, belowzero?



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Pieniądze
Justyna1234 


Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 128
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-11-15, 16:15   

Zależy czy jesteś w stanie się sama utrzymać i jak to wygląda, czy utrzymują Cie rodzice, czy pracujesz... Oczywiście z kim mieszkasz, bo jeżeli dalej z rodzicami i oni są w stanie Cie utrzymać, a pieniądze od narzeczonego to tzw. kieszonkowe, to ja bym wolała być niezależna chociaż jeszcze przez ten rok :)



Justyna ;)
 
 
Pieniądze
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-15, 10:25   

Justyna1234 Ta para to już może być po rozwodzie :D temat założony w 2013 :D

Ale ja uważam, że jak chce to niech daje. Gdyby faceta nie było na takie rzeczy stać to by tego nie robił a skoro robi to go stać i nie ma się co martwić. Pewnie uzależnianie się finansowo od faceta jest bardzo głupie i swoje pieniądze trzeba mieć ale skoro nasz partner chce nas wspomóc finansowo to dlaczego nie? Nawet jeśli mamy te pieniądze wydać na kosmetyczki, ubrania czy inne głupoty. I nic nikomu do tego mamie/koleżance/cioci/babci to sprawa tylko i wyłącznie między dwojgiem ludzi.




 
 
Pieniądze
Justyna1234 


Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 128
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-12-15, 21:42   

emilyrose, o jaa. Było kilka postów z 2016, więc szczególnie nie zwróciłam uwagi ... :D



Justyna ;)
 
 
Pieniądze
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-16, 07:58   

belowzero napisał/a:
Czy tu są ludzie, ktorzy naprawdę mają problemy?


Normalnie się uśmiałam. :śmiech:

Jak w ogóle ktoś śmie pisać takie rzeczy... :facepalm:




 
 
Pieniądze
Lost Angel 



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-24, 02:21   

Moim zdaniem, jeśli on dał ci tę karte, to znak, że ci ufa i, że wie, że nie przepuścisz tych pieniędzy na głupoty. To dowód zaufania. Powinnaś się cieszyć ;)



Nie zawsze smutek poznasz na twarzy, gdy z oczu łzy się poleją, bo czasem w sercu łamie się życie, a jednak usta się śmieją.
 
 
Pieniądze
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-03-26, 07:54   

Jeżeli ten temat już poruszamy.
Zorganizowałem zbiórkę funduszy na sfinansowanie mojego wyjazdu za granicę.
Jakby ktoś się chciał przyczynić do tego to podaję link.
Cel jest jasny, jak opisany w mojej zbiórce.
Zbieram pieniądze, kupuję bilet na najbliższy wyjazd, resztę co wymieniłem w zbiórce. I znikam.
Angielski znam to sobie chyba poradzę w Wielkiej Brytanii.
Przepraszam za offtop. Ale jak mam zebrać tą kwotę. To wolę po zaufanych forach ten wpis dodać. Niż na swoim facebooku. No po prostu tam nie wrzucę takiego posta bo zaraz by mnie brat zaczął wyzywać.
Wolę żeby rodzina nic o tym nie wiedziała. Bo mi jeszcze plany pokrzyżują. A tak to zniknę pewno dnia z domu i wyruszam w świat zmieniać swoje życie.

pomagam.pl/1gxnsyob

Anyway thanks for all help.




Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
 
 
Pieniądze
QuinnNightmare 



Dołączyła: 06 Wrz 2017
Posty: 90
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2017-09-10, 09:13   

Myślę, że jeżeli chodzi o pieniądze, powinna to być umowa tylko i jedynie między wami. Mama nie powinna się do tego wtrącać, bo w końcu zaczynasz życie na własną rękę. Oczywiście, jeżeli nie chcesz czuć, że jesteś na czyimś utrzymaniu, to polecam też znaleźć pracę, o ile już nie pracujesz. Jeżeli mam być szczera, ja nie potrafiłabym niczego kupić ze świadomością, że wydaję pieniądze drugiej osoby...Ale to w końcu wasze przyszłe małżeństwo i musicie dojść do porozumienia. Jeżeli mogę dać radę, to nie pozwól, żeby twój facet czuł się odpowiedzialny za ciebie w 100%, masz też prawo do własnej rezerwy życiowej, ale wiesz...skoro to wasze życie, to muszą działać wasze własne zasady.



Poddanie się nigdy nie było opcją!
 
 
Pieniądze
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11