Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kara śmierci
Autor Wiadomość
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-22, 17:25   

Vitiatus Mikene, Może i tak, ale niektórzy mordercy zasługują na taką karę.



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Kara śmierci
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-22, 17:27   

Chara, jaki więc jest "wyznacznik" tego, czy ktoś na takową karę zasługuje czy nie?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Kara śmierci
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 17:30   

Chara, w mojej opinii leży stwierdzenie, że nawet niegdysiejszy kanclerz Trzeciej Rzeszy nie powinien zostać na śmierć skazanym, ale cierpieć niewyobrażalne męki na Ziemii - odpowiednio go internując i później "zajmując".
Niemniej rozumiem Twoją postawę.

Adriaen, ofiary w setkach, tysiącach? (zbrodnie przeciw ludzkości)




 
 
Kara śmierci
Prx 
Proxi



Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 26
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-30, 09:11   

Vitiatus Mikene napisał/a:
Adriaen, ofiary w setkach, tysiącach? (zbrodnie przeciw ludzkości)

Jak dla mnie każdy morderca zasługuje tylko na śmierć, biorąc pod uwagę okoliczności, ale przecież nie ma co tłumaczyć sku*****i refleksją.




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-09-30, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kara śmierci
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-09-30, 20:05   

Moim zdaniem nie powinno być kary śmierci, ale wyroki bezwzględnego dożywocia bez możliwości skróceniu kary - mordercy powinni razem z gwałcicielami zgnić w celi. Oczywiście przy tym żadnych praw człowieka.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Kara śmierci
ambrozjaa 



Wiek: 23
Dołączyła: 12 Lut 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-12, 20:31   

Z jednej strony kara śmierci jest za dużą karą.
A z drugiej za małą.
Zależy dla kogo i za co.
Jakiś morderca, pedofil czy ktoś taki jak odsiedzi swoją karę może wyjść i dalej robić to samo.
Ale szybka, może nawet bezbolesna *no oprócz krzesła* śmierć to nic w porównaniu ich zbrodni.
Wszystko zależy od zbrodni.

Ale w takiej sytuacji osoby niesprawiedliwie skazane są w strasznej sytuacji.




Saluto la morte.
 
 
Kara śmierci
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-12, 20:39   

Ejber, masz rację, ale to my płacimy podatki na tego delikwenta w więzieniu.



 
 
Kara śmierci
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-12, 22:02   

Ja tam jestem za karą śmierci.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Kara śmierci
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-02-13, 10:39   

Ja jestem za przymusowymi robotami. Ale wg. konstytucji nie można nikogo do pracy zmusić.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kara śmierci
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-22, 12:31   

Cytat:

Ja jestem za przymusowymi robotami. Ale wg. konstytucji nie można nikogo do pracy zmusić.
Myślę, że kara śmierci przez wycieńczenie ciężką pracą była by dobrym rozwiązaniem. No ale to nie humanitarne.



 
 
Kara śmierci
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-02-22, 16:44   

abyss napisał/a:
Myślę, że kara śmierci przez wycieńczenie ciężką pracą była by dobrym rozwiązaniem. No ale to nie humanitarne.

Jak wcześniej zarobią tą pracą na miejsce na cmentarzu i nagrobek - może być. ;)
Takie trochę oko za oko. Kryminalista znęca się nad swoją ofiarą to teraz nad nim się znęcają.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Kara śmierci
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-02-23, 18:23   

Jestem za karą śmierci dla morderców, pedofilów i gwałcicieli( z czego dwaj ostatni powinni przejść zabieg kastracji). Dlaczego? Uważam że osoba która na przykład kogoś zamordowała jest skrajnie zdemoralizowana(dla przykładu tortury, morderstwo ze szczególnym okrucieństwem) i co, taki pan X który zabił bogu ducha winną panią A ma teraz iść do więzienia, gdzie będzie na niego przysługiwało więcej niż na samotne, zgwałcone matki i skrajnie biedne rodziny. Uważam że niektóre przypadki powinny zakończyć się karą śmierci albo z przepracowania albo po prostu takie osoby powinny wykonywać jakieś niebezpieczne prace. Ewentualnie z litości można dać dewiantowi zastrzyk po którym umrze. Uważam że kara śmierci jest potrzebna bo może ludzie wtedy by trochę trzeźwiej myśleli albo po prostu pozbylibyśmy się takich potworów.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Kara śmierci
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-02-23, 18:58   

Cirnellé napisał/a:
Jestem za karą śmierci dla morderców, pedofilów i gwałcicieli( z czego dwaj ostatni powinni przejść zabieg kastracji).

Kastracja przed wykonaniem kary śmierci?

Cirnellé napisał/a:
kara śmierci jest potrzebna bo może ludzie wtedy by trochę trzeźwiej myśleli albo po prostu pozbylibyśmy się takich potworów.

Kara śmierci nie odstrasza morderców. A jeśli pozbylibyśmy się kogoś niewinnego?




dead but delicious
 
 
Kara śmierci
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-23, 19:18   

R. de Valentin napisał/a:
Kara śmierci nie odstrasza morderców. A jeśli pozbylibyśmy się kogoś niewinnego?

A wręcz skłania do tego, ażeby czynić dalej rzeczy niegodziwe (bo przecież "oko za oko" jest nieludzkie, dlaczego więc przejmować się zabójstwem, skoro i inni uważają je tym samym za niehumanitarne?)
Z tej przyczyny uważam, iż takie "samo-orzekanie" o czyimś zgonie jest niedorzeczne. Nie Tobie jest powierzona władza nad człeczą egzystencją.




 
 
Kara śmierci
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-23, 19:52   

Cirnellé napisał/a:
gwałcicieli

Przykład fikcyjny:
Janek bawił się na dyskotece z Kasią. On trochę wypił, ona też... Poszli do Janka do domu. Kasia mówiła, że lubi ostro, więc było ostro. Kasia rano wytrzeźwiała i stwierdziła, że Janek ją wykorzystał. Zgłosiła gwałt. Janek został uznany za gwałciciela. Dlaczego chcesz pozbawiać Janka życia?

Cirnellé napisał/a:
pedofilów

Przykład fikcyjny:
Adam miał 17 lat i bardzo kochał swoją trzy lata młodszą dziewczynę, Monikę. Monika kochała Adama i któregoś pięknego dnia postanowili, że będą uprawiać seks. Rodzice Moniki nie lubili Adama. Kiedy dowiedzieli się o tym, że ich córka straciła dziewictwo, zawiadomili policję. Adam został skazany za obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia. W świetle prawa Adam jest pedofilem. Dlaczego chcesz zabijać Adama?

Cirnellé napisał/a:
osoba która na przykład kogoś zamordowała jest skrajnie zdemoralizowana
Cirnellé napisał/a:
morderców

Przykład z życia wzięty:

Pan Bogdanowicz zabił trzech mężczyzn, którzy go napadli. Został skazany na 25 lat za zabójstwo. Dlaczego chcesz zabić pana Bogdanowicza i dlaczego uważasz, że jest skrajnie zdemoralizowany?




 
 
Kara śmierci
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12