Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki na odległość
Autor Wiadomość
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-07-29, 14:09   

Arya napisał/a:
Czasem spotykamy się nie wtedy, kiedy chcemy, a wtedy gdy zwyczajnie oboje możemy.


Arya, no i to jest właśnie dla mnie najgorsze. A co jeśli bardzo chcesz się spotkać, a zwyczajnie nie możesz? Ja bym żyła w ciągłej depresji. Podziwiam ludzi, którzy potrafią żyć w takich związkach.




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Związki na odległość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-29, 14:16   

Artemisia napisał/a:
Arya, no i to jest właśnie dla mnie najgorsze. A co jeśli bardzo chcesz się spotkać, a zwyczajnie nie możesz? Ja bym żyła w ciągłej depresji. Podziwiam ludzi, którzy potrafią żyć w takich związkach.

To wtedy dzwonię albo proszę o wejście na skajpa. Z drugiej strony, kiedy mieszkasz z kimś blisko, ta osoba też nie zawsze może się spotkać.




 
 
Związki na odległość
Dafne 
Roszpunka



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2014
Posty: 38
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-15, 19:59   

Nie pakowałabym się w coś takiego. Nie chciałoby mi się czekać na datę spotkania, a jestem dość niecierpliwa. Wolę mieć kogoś na miejscu.



Robisz mi nieporządek w chaosie.
 
 
Związki na odległość
Adzumi 



Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 181
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-25, 20:48   

Byłem w takich. Ale fakt, jest to cholernie trudne. Znam osoby które są już pare lat w takim związku i wciąż mają wspólne plany na przyszłość. Ja chyba nie dałbym rady na dłuższą metę. Tęsknota była by zbyt duża, w dodatku w najgorszych chwilach nie potrafilibyśmy być przy sobie.



 
 
Związki na odległość
tinly 



Wiek: 28
Dołączyła: 26 Gru 2016
Posty: 12
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-26, 21:45   

Na pewno jest bardzo ciężko, ja chyba nie dałabym rady być w takim związku i również podziwiam ludzi, którzy się na to decydują.



 
 
Związki na odległość
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-02-15, 22:59   

Jest bardzo ciężko w takim związku. Jestem w związku na odległość od 4 miesięcy, moja dziewczyna jest ponad 300 km ode mnie. Cięzko, straszna tęsknota, z którą sobie nie radzę. Bardzo boli taki związek, ale serce nie sługa, nie patrzy na kilometry. :roll: :| :/



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Związki na odległość
Mumei 



Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-02-16, 15:10   

Jestem bliska wpakowaniu się w związek na odległość, ponad 200 km. Może być ciężko, ale od czego jest internet. Przecież nie dam kosza bratniej duszy tylko dlatego, że dzieli nas odległość.



 
 
Związki na odległość
ambrozjaa 



Wiek: 23
Dołączyła: 12 Lut 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-16, 16:55   

Byłam w jednym takim.
Nas to w pewnym momencie przerosło.




Saluto la morte.
 
 
Związki na odległość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-16, 17:06   

Mumei, a ja jestem w takim już 2 lata i dziś naprawdę nie żałuję, że spróbowałam. ;) Także powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki!



 
 
Związki na odległość
Mumei 



Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-02-17, 01:23   

Arya, dziękuję.
Szczerze mówiąc się boję, że nic nie wyjdzie, bo boję się żyć i mogę zbudować wokół.siebie kolejny mur.




 
 
Związki na odległość
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-02-17, 22:58   

Chyba już się wypowiadałam w tym temacie. Niestety mój związek na odległość rozpadł się, może dlatego że mój chłopak był niewierny. Tak, chyba na pewno dlatego. Trzymam kciuki za wszystkie związki na odległość. Mam nadzieję że nikt nie trafi na taką świnię jak mój były :pacynka:



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Związki na odległość
Sue 
Ziemniak



Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 91
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-02-21, 17:10   

Mnie i lubego dzieliło prawie 500 km ;) Mogłoby się udać, bo odległość naprawdę nie grała tu znacznej roli (tylko on tak usprawiedliwiał swoją chorobliwą zazdrość), ale charaktery jednak nie zgrane zupełnie. 1,5 roku razem bardzo dużo mnie nauczyło, nie uznaję tego czasu za stracony.



 
 
Związki na odległość
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-22, 12:37   

Ja byłem w związku na odległość, w miarę udanym, który potem nie był już związkiem na odległość tylko zwykłym krótkodystansowym ;) rozpadł się z przyczyn innych niż kwestie zamieszkania, odległości itp. Nie jest to takie straszliwe jak się może ufać komuś. W dzisiejszych czasach przecież można mieć kontakt w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu. Mi przynajmniej to wystarczało, bo kocham przede wszystkim głowę, a nie zewnętrzną powłokę :P



 
 
Związki na odległość
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-02-23, 02:44   

abyss napisał/a:
W dzisiejszych czasach przecież można mieć kontakt w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu. Mi przynajmniej to wystarczało, bo kocham przede wszystkim głowę, a nie zewnętrzną powłokę


Nie brakowało Ci bliskości, czułości, namiętności?
Tego aby móc się przytulić do swoje połówki, pocałować itd?




Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Związki na odległość
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-23, 12:06   

poetka napisał/a:

Nie brakowało Ci bliskości, czułości, namiętności?
Tego aby móc się przytulić do swoje połówki, pocałować itd?
Skłamałbym gdybym powiedział, że nie brakowało. Ale jak się nie ma na coś wpływu to się nie ma co pieklić, lepszy kontakt raz na jakiś niż zupełny brak kogokolwiek. Odrobina cierpliwości, wspólny plan i perspektywa zamieszkania razem wystarczyły by chciało się czekać. Myślę, że są gorsze rzeczy, które mogą nas spotkać w związku niż akurat dystans, bo jeśli jest miłość to się przetrwa. W końcu związek to nie tylko bajka, to przede wszystkim wspólne stawianie czoła przeciwnościom. To był dobry czas, aż do końca.



 
 
Związki na odległość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12