Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa pielęgniarka
Autor Wiadomość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-07, 21:44   

aga_myszka, swędzą Cię te zmiany? Myślę że czas zasięgnąć opinii lekarza. A masz może jakieś podejrzenia co może być przyczyną tej wysypki? Jakieś nowe jedzenie, kosmetyki, leki?



 
 
Forumowa pielęgniarka
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-01-07, 22:50   

Nie swędzą. Z leków, poza stałymi, ostatnio brałam Sinupret. Nie używam żadnych kremów.


<<< Dodano: 2017-01-17, 21:24 >>>


Wysypka nadal nie zeszła, a ja nie mam kiedy iść do lekarza...




:myszka:
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-17, 22:13   

aga_myszka, nie wiem co Ci poradzić. Ciężko powiedzieć co to może być. Nawet jeżeli bym widziała jak to wygląda to i tak będzie tylko moje przypuszczenie.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-18, 16:05   

Ostatnio ciągle jest mi bardzo, bardzo zimno. Do tego stopnia, ze zdarza mi się chodzic po domu w kurtce, mimo że w domu jest ze 20 stopni, mam tez z zimna bardzo często sine dlonie i stopy. Nie jestem przeziebiona.

Czy takie silne odczuwanie chlodu moze być zwiazane z przemeczeniem lub zbyt niskokaloryczną dietą?




 
 
Forumowa pielęgniarka
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-18, 16:50   

aga_myszka, próbowałaś objawowo żelów/kremów przeciwhistaminowych, np. Fenistil?



 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-18, 19:37   

Lina Inverse, owszem może być. Być może masz jakieś problemy z krążeniem krwi zwłaszcza w naczyniach włosowatych. Żeby pobudzić krążenie w stopach i dłoniach możesz je rozmasowywać. Może spróbuj może środków dostępnych bez recepty- Reguterm? Zbadaj sobie tarczycę. Ona też może zaburzać krążenie. A na samym poczatku faktycznie spróbuj zastosować bardziej kaloryczną dietę, porządnie się wyśpij z termoforem ;) .

Adriaen, a może zanim zacznie się czymkolwiek smarować niech poszuka przyczyny.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 22:28   

megi-s, dziękuję za odpowiedź :tuli: .



 
 
Forumowa pielęgniarka
silhouette 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 87
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-21, 14:13   

Jakie wykształcenie ma forumowa pielęgniarka? Czy to tylko nazwa, a pomagają sobie wszyscy? :)



 
 
Forumowa pielęgniarka
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-01-21, 14:18   

silhouette, forumowa pielęgniarka to megi-s, która jest właśnie pielęgniarką, aczkolwiek można też tu spotkać porady innych osób. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-21, 19:10   

silhouette, jestem pielęgniarką już prawie anestezjologiczną bo został mi tylko egzamin specjalizacyjny. Pracuję na intensywnej terapii od 9 lat czyli praktycznie od skończenia szkoły i stażu podyplomowego. Jednocześnie pracowałam na SORze i w HELPie- czyli miałam pod opieką pacjentów z respiratoroterapią domową - jeździłam na wizyty domowe. Zdarza się że inne osoby również udzielają rad, zwłaszcza jak mogą pomóc bo np dane zagadnienie ich dotyczy. Odpowiadam na pytania tu w temacie, ale czasem dostaję również pytania w prywatnych wiadomościach.
:)




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
silhouette 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 87
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-01-22, 19:13   

megi-s napisał/a:
silhouette, jestem pielęgniarką już prawie anestezjologiczną bo został mi tylko egzamin specjalizacyjny. Pracuję na intensywnej terapii od 9 lat czyli praktycznie od skończenia szkoły i stażu podyplomowego. Jednocześnie pracowałam na SORze i w HELPie- czyli miałam pod opieką pacjentów z respiratoroterapią domową - jeździłam na wizyty domowe. Zdarza się że inne osoby również udzielają rad, zwłaszcza jak mogą pomóc bo np dane zagadnienie ich dotyczy. Odpowiadam na pytania tu w temacie, ale czasem dostaję również pytania w prywatnych wiadomościach.
:)

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Pytałam z ciekawości :) Pozdrawiam.




 
 
Forumowa pielęgniarka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-22, 19:35   

silhouette, nie ma sprawy. :)
Fenoloftaleina, Ci odpowiedziała ale wypada bym sama wyjaśniła wątpliwości :) .




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-01-27, 08:10   

Czym może być spowodowany ciągły bol łydek? Nie mam ich opuchnietych, skurcze tez mi nie dokuczaja.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 16:53   

Yennefer, może to od uprawiania sportu (w sensie, że np. od biegania zrobiły Ci się zakwasy), albo może za dużo się chodziło w szpilach. ;) Innych "diagnoz" nie jestem w stanie wystawić. :P



 
 
Forumowa pielęgniarka
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-01-27, 16:56   

Empiria, nie biegam i w szpilkach nie chodze. Trochę więcej ganiam za Młody.,ale ja zawsze dużo chodzilam. Doszedł mi jeszcze bol śródstopia.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Forumowa pielęgniarka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11