Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-07, 21:20   

Arche, Robię sobie zawsze pełny manicure, matowię, używam primera i nic.



 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-08, 19:07   

cyjan92, prawdopodobnie, masz już tak zniszczone paznokcie. Ja mam ten sam problem, choć robiłam u kosmetyczki i jak poszłam do niej z powrotem, to mi powiedziała, że najpierw muszę porządnie odnowić i odżywić paznokcie. Ja mam paznokcie jak "karteczki".



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-08, 20:36   

cyjan92, zgadzam się z Szamanka. Ja swoim dałam odrosnąć po prostu na nowo- sprawa miesiąca, do dwóch. :)



 
 
Manicure hybrydowy
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-08, 23:19   

Dziewczyny nie kupujcie kosmetyków z chin. Ich nikt nie kontroluje, nikt nie wie co w skład takiego kosmetyku wchodzi. 100 sztuk może być ok ale 101 może narobić kłopotu. Lepiej wydać więcej pieniędzy, mieć mniej kolorów/efektów ale ze sprawdzonego źródła.

Żeby hybrydy trzymały się jak najlepiej wiadomo płytkę trzeba odtłuścić, zmatowić (zmatowić dosłownie troszeczkę bloczkiem a nie spiłować pół płytki grubym pilnikiem), porządna baza, kolor i porządny top. Jeśli baza i top są dobre to co nałożymy pomiędzy nie ma aż takiego znaczenia jeśli chodzi o trwałość. Trzeba uważać zeby nie zalać skórek czy to po bokach czy u podstawy paznokcia bo to wszystko odbije się na trwałości, przy tej części paznokcia która "wystaje" za palca polecam pomalować krawędź to tez pozwoli na lepsze utrzymanie się manicure ,ten trik działa nie tylko w przypadku hybryd, również w przypadku klasycznego manicure.
Ja na klientkach używam bazy i topu z firmy SPN Nails (nie to nie reklama) może do najtańszych nie należą ale są bardzo dobre. No ale paznokcie rosną więc jak ktoś liczy, że manicure hybrydowy będzie ładnie wyglądał dłużej niż 3 tygodnie no to niestety się przeliczy. Dobrze zrobiony utrzyma się dłużej ale odrosty będą za duże i będzie to wyglądać bardzo nieestetycznie.

cyjan92 jak już dziewczyny doradziły zapuszczaj paznokcie. O ile nie masz reakcji alergicznej na formaldehyd, polecam już sławna odżywkę Eveline 8w1, ta taka biało niebieska. Z moimi paznokciami czyni cuda. Ale jeśli pomalujesz nią paznokcie i pieką (tak jakby parzyły ) to zmywaj czym prędzej i odżywki się pozbądź :P . Polecam też paznokcie nawilżać, zwykła oliwa przy skórkach wystarczy. Nawilżone paznokcie mniej się rozdwajają = łatwiej zapuścić zdrowe na których hybrydy będą się lepiej trzymały.




 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-09, 11:25   

Uuuu, ja to się boję odżywek z Eveline. Stosuję maść z witaminą A (3zł tubka w aptece) i oliwka do której dorzucam olej rycynowy, cytrynę i witaminy D i E (rozwalam kapsułki i wlewam) No, i trzymam miksturę w lodówce.
To naturalne składniki, więc na efekty trzeba czekać dłużej.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-12-09, 14:38   

emilyrose, a co uważasz o produktach/lakierach hybrydowych Neo Nail? Kupiłam sobie ostatnio ich zestaw startowy z lampką i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, ale jednak jeszcze muszę trochę poćwiczyć malowanie zwykłymi lakierami, bo za często wyjeżdżam na skórki i potrzebuję wprawy. ;)



wish I could ctrl+Z you
 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-09, 16:07   

Szamanka, Arche, Ja hybrydy robię ekstremalnie rzadko. Kupiłam sobie ostatnio nowy kolor i sobie zrobiłam ale tak to ja nie robię. Miałam bardzo zdrowe paznokcie, nie za długie, bo ja długich nie lubię, nie łamały się i nie rozdwajały, nic, były bardzo twarde. Więc nie wiem dlaczego tak się stało.

emilyrose, Nienawidzę odżywek z Eveline, nie cierpię. Używam Regenerum z apteki i jestem zachwycona.




 
 
Manicure hybrydowy
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-11, 12:39   

Hathor Jeśli chodzi o kolory to używam praktycznie tylko Neo Nails i Semilac. Ja z racji, że zajmuję się tym bardziej zawodowo tak jak pisałam wole wydać więcej na bazę i top i nie chodzi tu już nawet tylko o jakość ale komfort pracy, bo co innego robić paznokcie sobie raz na 3 tygodnie a co innego robić kilka/kilkanaście klientek dziennie. Gdyby było to do własnego użytku to na pewno stawiałabym na którąś z dwóch wyżej wymienionych firm.

cyjan92 fakt te odzywki trzeba lubić i znać swoje paznokcie żeby nie zrobić sobie krzywdy i dużo lepiej jest wzmacniać paznokcie bardziej naturalnymi środkami ale ja nie mam cierpliwości a eveline w 2 tygodnie robi z moich paznokci kamień :D




 
 
Manicure hybrydowy
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-11, 20:42   

Mam problem. Otóż zamówiłam już drugi raz czarny lakier Semilaca (Black Diamond) i po raz drugi on mi nie zasycha, odchodzi od paznokcia i pod Topem jest wilgotny mimo utwardzania pod lampą... Naświetlam go też dwa razy dłużej niż inne kolory bo producent tego wymaga, a mimo to lakier nie schnie... Miałyście też taki kłopot z tą czernią?



 
 
Manicure hybrydowy
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-12, 11:00   

Sadist, może nakładasz za dużo lakieru tzn. za grube warstwy? Spróbuj 3 warstwy, ale cienkie.
Z resztą ten Black Diamond jest bardzo dziwny, sama miałam z nim problemy. Potem zmieniłam Semilaca na Neonail i z nimi w ogóle nie mam problemów. :roll:




It's not your fault.
 
 
 
Manicure hybrydowy
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-12, 11:02   

Warstwy nakładam cieniutkie za każdym razem, niezależnie od tego jakiego koloru używam. I jak już wyżej napisałam, to mój drugi 'egzemplarz' Black Diamond i pojawia się ten sam problem. Jest jakiś niedorobiony po prostu... I sama zastanawiam się nad spróbowaniem NeoNail tym razem. Czy utwardzanie ich lakierów pod lampą Semilaca się sprawdzi?



 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-13, 07:10   

Sadist, raczej firma lampy nie ma tutaj nic do rzeczy :) Ewentualnie jakość, ale wszystkie hybrydy jako tako sie utwardza.
Może napisz do producenta?




 
 
Manicure hybrydowy
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-13, 08:26   

Mam kilka kolorów z Semilaca i każdy z nich ma jakąś wadę... Przeszłam więc na NeoNail i jestem mega zadowolona. :D

Czy któraś z Was zamawiała lakiery na aliexpress (wiem, że Arche) i jest w stanie polecić jakąś konkretną firmę lub sprzedawcę?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-08, 11:45   

Sadist, Ja właśnie kupiłam czarny lakier hybrydowy z jakieś tańszej firmy i mam dokładnie ten sam problem.

Kupiłam w środę lakiery baza/top i dwa kolory plus pyłek kameleon. Porażka życia, jutro jadę to reklamować. Dwa razy je robiłam i najpierw po godzinie zeszły a potem po jednym dniu. Utwardzałam 6 minut każdą warstwę i nie wiem dlaczego.
Od razu uprzedzam, że nie mam zniszczonych paznokci bo hybrydy ostatnio robiłam na początku roku. Mam tylko bardzo krótkie paznokcie ale to chyba nie ma wpływu na długość trzymania się lakieru. Ten pyłek też nie za bardzo chce się trzymać i ma jakieś duże drobinki. Po za tym lakiery są przeterminowane.




 
 
Manicure hybrydowy
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-12-08, 17:08   

A ja ostatnio kupiłam mój pierwszy lakier z firmy MylaQ. Szczerze mówiąc skusiła mnie dość niska cena w porównaniu z np. NeoNailem (ok.18 zł gdy Neonail 29zł). Wzięłam kolor "My forest fruits" i jestem miło zaskoczona. Lakier ładnie kryje, pod topem z Neo trzyma się bardzo dobrze.
Zna ktoś może jeszcze inne takie mało znane firmy, z niższymi cenami? :pacynka:




It's not your fault.
 
 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11