Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
WF, basen etc.
Autor Wiadomość
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 09:18   

R. de Valentin, żeby tylko chlor... :D



 
 
WF, basen etc.
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-13, 10:06   

Arya, byłaś już na basenie? Jak sobie poradziłaś?



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
WF, basen etc.
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 14:06   

Ella, byłam. Przez większość czasu byłam w bluzie na brzegu i pilnowałam swojej grupy, a pod koniec przewiesiłam sobie ręcznik przez ramię, a potem szybko go zdjęłam i poszłam na chwilę popływać.
Dziękuję Wam za rady. :)




 
 
WF, basen etc.
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-28, 07:32   

Coraz częściej mam wrażenie, że wśród obcych ludzi to nie ma znaczenia. Bardziej zwraca uwagę dziwne zachowanie i próba ukrycia blizn, niż zignorowanie tego faktu (wtedy ludzie nie gapią się na Ciebie, a więc i mniejsze prawdopodobieństwo, że coś zobaczą). Ostatnio zaczęłam chodzić na treningi w krótkim rękawie (jeśli wiem, że nie ma znajomych na hali). Zwracam mniejszą uwagę niż gdy występuję w dusznej sali w długim rękawie. Jeszcze nie spotkałam się z komentarzami, może obgadują za plecami... ale w tym momencie jestem na tym etapie, że mam to gdzieś.



Este blestemata
 
 
WF, basen etc.
Reifu 



Wiek: 24
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 67
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-10-11, 21:41   

Zapłaciłam 70 złotych za wizytę, żeby mieć zwolnienie z wfu. Po prostu tak jest łatwiej. Nie żałuję wcale, tylko oszczędziłam sobie dodatkowego stresu.



 
 
WF, basen etc.
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 21:49   

Reifu, myślę, że w najbliższym czasie również wydam pieniądze na ten cel...



 
 
WF, basen etc.
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-10-11, 21:55   

Vitiatus Mikene napisał/a:
Reifu, myślę, że w najbliższym czasie również wydam pieniądze na ten cel...
Ja również.



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
WF, basen etc.
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-12, 21:31   

Reifu, notorycznie robiłam tak w szkole średniej i gimnazjum.



 
 
WF, basen etc.
Reifu 



Wiek: 24
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 67
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-10-13, 09:34   

Rok temu nie miałam zwolnienia, ale i tak głównie nie ćwiczyłam i miałam 3. Teraz przynajmniej nie muszę się stresować szatnią i lekcją. To była dobra decyzja.



 
 
WF, basen etc.
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-13, 20:53   

Powiem Wam, że dzisiaj pierwszy raz w życiu miałam frajdę z zajęć wf-u. W ramach studiów było kilka dyscyplin do wyboru i zdecydowałam się na siłownię i absolutnie nie żałuję. Nawet nie chciało mi się dzisiaj stamtąd wychodzić powiem szczerze. Bardzo chętnie zapisałabym się we własnym zakresie na siłownię, żeby popracować nad swoim wyglądem, ale niestety nie wiem, czy fundusze mi na to pozwolą. Miesięczny karnet na nielimitowane wejścia to koszt 100 zł. Wydawać by się mogło, że to niewiele, ale jednak dla mnie taka kwota jest znacząca. Gdybym dostała na przykład stypendium to minimu, które jest czyli 440 zł z dodatkiem za zamieszkanie w akademiku to pewnie bym wygospodarowała na tę siłownię, bo to mimo wszystko również praca nad sobą, swoim samopoczuciem i w ogóle, ale jeżeli tego nie dostanę to póki co mogę jedynie marzyć.



 
 
WF, basen etc.
Adzumi 



Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 181
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-10-31, 23:15   

Moje blizny są w większości na nogach. Przy przebieraniu na wf staram się raczej tak odwracać do ściany żeby nikt nie widział. Zawsze działało ale ostatnio się zapomniałem i pech chciał że kolega zauważył. Dość głośno zapytał czy jestem chory psychicznie, ale na szczęście w szatni jak to na wf`ach chłopców jest głośno, nikt nie słyszał. Oby :) :bomba:



 
 
WF, basen etc.
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-11-01, 20:37   

2 rok na wf z nowym panem, którego bardzo lubie. Na blizny nie zwrac uwagi, dopóki nie zapytałam czy nie zwolni mnie z jednej lekcji do Pani psycholog. Od tamtej pory zerka, nawet momentami próbuje sie dowiedzieć czy mam jakis problem, czy to moze przez chłopaka :P bardzo sympatyczny starszy pan.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
WF, basen etc.
Lost Angel 



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-08, 00:39   

Mało kiedy chodze bez koszulki, w domu jak sie przebieram w pokoju nikt nie widzi, na wfie, rzadko ćwicze a jak już przebieram sie w ubikacji, na basenie spędzam większość czasu w wodzie, nikt nie zauważył blizn albo nie komentowali.



Nie zawsze smutek poznasz na twarzy, gdy z oczu łzy się poleją, bo czasem w sercu łamie się życie, a jednak usta się śmieją.
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-12-08, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WF, basen etc.
mustainne 



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Lis 2016
Posty: 74
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-11, 21:23   

Życzcie mi powodzenia na jutrzejszym basenie ;) Łydki, ramiona i ręce wyglądają genialnie, ale chyba trochę gorzej będą wyglądać w oczach moich koleżanek i nauczycieli. Znaczy wszyscy wiedzą na jakim oddziale leżałam i że się tnę, ale od paru tygodni gram pogodną dziewczynkę i myślę, że przeżyją niezły szok ;D



If I see the morning hours
I’ll have one more yesterday
Take life from tomorrow
Cause I’ve burned out my today.
 
 
 
WF, basen etc.
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 23:25   

mustainne napisał/a:
Łydki, ramiona i ręce wyglądają genialnie, ale chyba trochę gorzej będą wyglądać w oczach moich koleżanek i nauczycieli.

Podobają Ci się Twoje rany i blizny?




 
 
WF, basen etc.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12