Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Skoki narciarskie
Autor Wiadomość
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-02-20, 01:38   

Te czasy już nie wrócą. :( Masakra jaki ja się zrobiłem sentymentalny, ale to był jednocześnie okres LO. Ja się wtedy czułem lubiany, miałem przjaciół, nadzieje...



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Skoki narciarskie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-04, 18:44   

Dzisiejszy konkurs to było TO! Jeszcze w tym sezonie nie było tak dobrego występu Polaków w konkursie. Aż miło popatrzeć (mimo nieco gorszych skoków w drugiej serii).

I zastanawiam się - czy skok z podpórką może być uznany za rekord skoczni? :drapanie:




:myszka:
 
 
Skoki narciarskie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-04, 18:53   

aga_myszka napisał/a:
Dzisiejszy konkurs to było TO! Jeszcze w tym sezonie nie było tak dobrego występu Polaków w konkursie. Aż miło popatrzeć (mimo nieco gorszych skoków w drugiej serii).

Aż zatęskniłam za Xofikiem. :(




 
 
Skoki narciarskie
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-04, 19:53   

aga_myszka napisał/a:
I zastanawiam się - czy skok z podpórką może być uznany za rekord skoczni? :drapanie:


Zgodnie z wykładnią regulaminu nie, ale kto widział to podparcie? Tylko jeden z sędziów. Żadnych korekcji już nie będzie. Nie spodziewałbym się obiektywizmu po władzach FIS-u.

Chochlik napisał/a:
Aż zatęskniłam za Xofikiem. :(


Dobry konkurs w wykonaniu naszych zawodników. Najlepszy w tym sezonie. W pierwszej serii zarówno Żyła jak i Stoch skoczyli na swoimi poziomie. Nad wyraz dobrze zaprezentowali się jednak nasi dwaj pozostali reprezentanci. Mianowicie Aleksander Zniszczoł i Dawid Kubacki, którzy oddali na tyle daleki skoki, że mimo przegranych pojedynków w parach, znaleźli się w II serii zawodów. Niestety w serii finałowej wszyscy nasi reprezentanci, poza powracającym po kontuzji Kamilem, skoczyli słabiej. Po konkursie dominował jednak optymizm, a trener Kruczek w wywiadach z dziennikarzami podkreślał, że wreszcie udało się przełożyć treningi na same zawody.

Coś ruszyło, oby tylko nie był to jednorazowy wyskok, aczkolwiek co do formy Kamila możemy być spokojni. Ona będzie już tylko szła w górę. Miejmy tylko nadzieję, że jej szczyt przypadnie na Falun.


<<< Dodano: 2015-01-18, 15:34 >>>


Wygrał! Powrót Króla!




We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Skoki narciarskie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-18, 15:39   

XOF napisał/a:
Wygrał! Powrót Króla!

I to w jakim stylu! :yahoo:




:myszka:
 
 
Skoki narciarskie
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-18, 15:56   

Już od sobotnich treningów widać było zdecydowaną zwyżkę formę nasza lidera. Każdy jego skok był coraz dłuższy, co tylko potwierdził świetną postawą w konkursie drużynowym. Dzisiejsze popołudnie rozpoczął równie dobrze, nie dając w kwalifikacjach najmniejszych szans rywalom. Zdecydowanie trudniejsze zadanie czekało jednak w konkursie głównym. Skaczący w połowie stawki Kamil Stoch, osiągnął jednak w świetnym stylu odległość 134m, do której długo nie mogli zbliżyć się inni rywali. Dopiero najlepsza czwórka Pucharu Świata pozwoliła nabrać zawodom odrobinę kolorytu. Druga seria zapowiadała się pasjonująco. Czołowa piątka dzisiejszych zawodów skakała równo i daleko, lądując raz za razem powyżej 130 m. Kolejni rywale skutecznie podgrzewali atmosferę na trybunach, wywierając równocześnie coraz większe ciśnienie na prowadzącym mistrzu. Ten jednak poradził sobie świetnie z ciążącą na nim presją i po skoku na odległość 133 m doprowadził zgromadzonych pod skocznią kibiców do szału radości.



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Skoki narciarskie
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-02-28, 19:47   

Brąz na mistrzostwach w Falun! Tyle stresu i zarazem radości. Emocje pierwszorzędne! :yahoo:



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Skoki narciarskie
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-26, 21:11   

Tak przy okazji. Nie wie ktoś gdzie online można oglądać letnie GP (2016)? Bo nigdzie nie mogę znaleźć :/



 
 
Skoki narciarskie
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-07-27, 07:35   

tenswiatjest, ja zawsze szukam jakichś serwisów streamingowych. Na pewno są emitowane w telewizji (tak przynajmniej podejrzewam) więc i online wtedy się da znaleźć. Co prawda nie są to chyba super legalne źródła, ale istnieje taka możliwość. :D



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Skoki narciarskie
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-27, 07:37   

tenswiatjest, TVP1 nie emituje? Eurosport?



Este blestemata
 
 
Skoki narciarskie
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-27, 20:49   

W zeszły weekend oglądałem na Eurosporcie 2. W ten weekend (piątek i sobota) mają być wieczorem na zwykłym Eurosporcie.



 
 
 
Skoki narciarskie
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 20:53   

Tak, tak, na Eurosporcie lecą. Tylko, że ja nie mam tego kanału, a drugi telewizor zajęty przez siostrę :| Dlatego szukam opcji na necie :> Jak ktoś jednak byłby lepszy w szukaniu ode mnie i znalazł to proszę bardzo o podesłanie linka :D



 
 
Skoki narciarskie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-12-03, 17:58   

Polacy pierwszy raz w historii na pierwszym miejscu w konkursie drużynowym!!! YEAH!!! :yahoo:



:myszka:
 
 
Skoki narciarskie
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-03, 18:39   

aga_myszka,

Kurcze... Że też mi sie nie chciało transmisji włączyć.

Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy konkurs indywidualny:)




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Skoki narciarskie
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-03, 23:34   

Jestem dumna z naszych skoczków, aaaa! :yahoo:



 
 
Skoki narciarskie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12