Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-12-01, 21:36   

Kto by pomyślał, że tak skończę :lol: Dzisiaj poszłam zapisać się na maturę rozszerzoną z polskiego. Właściwie to bardzo się z tego cieszę. Zabawnie jest znów być maturzystą.



 
 
Matura
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-01, 22:14   

mistral, a skąd pomysł na pisanie tego rozszerzenia?



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Matura
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-12-01, 23:27   

Zwariowałam, rzucam porządne studia dające prestiż i pewną pracę i idę na byle co, to znaczy kierunek humanistyczny. Niby powinnam się dostać i bez tego polskiego, ale na wszelki wypadek wolę go sobie dorobić, bo nigdy nie wiadomo, czy progi nie podskoczą. No i nie zaszkodzi nadrobić braków w lekturach.



 
 
Matura
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-06, 22:44   

Nie chce mi się tej matury poprawiać. Nie widzę w tym sensu. Pewnie spróbuje, bo rodzice mi będą kazać. Dzięki im za to, że chcą mnie na prostą wyprowadzić mimo, że dziękuje im za takie piękne dzieciństwo. xd



 
 
Matura
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-06, 22:47   

mistral, jesteś pewna tej decyzji? Wiesz... pasje można realizować w czasie poza pracą. W drugą stronę to zazwyczaj nie działa ;) .

Nightmare, dlaczego nie widzisz w tym sensu?




 
 
Matura
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-06, 22:50   

Lina Inverse, mój wynik jest kiepski - ogólnie. Studia? Chciałabym mieć magistra. :D Ale nie nadaje się na studia. Ledwo szkołę przetrwałam. Pomijając to wszystko. Nie chce wracać znowu tam... Tam do szkoły. ;-; Zresztą nie mam pojęcia na co miałabym iść. Nie mam marzenia "co chciałabym robić w życiu". ;)



 
 
Matura
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-12-10, 16:32   

Lina Inverse napisał/a:
mistral, jesteś pewna tej decyzji? Wiesz... pasje można realizować w czasie poza pracą. W drugą stronę to zazwyczaj nie działa ;) .

Nie jestem pewna... Już miałam podejmować ostateczną decyzję, ale postanowiłam jednak jeszcze trochę zostać. Nie wiem, co robić.




 
 
Matura
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-22, 16:41   

Ostatnio mnie jakoś prześladuje to widmo zbliżającej się za rok matury. :roll: Nie wiem co bym w życiu chciała robić, nie czuję jakbym cokolwiek mogła, a jednak matura to taki naturalny bieg rzeczy. Jak zawalę to się załamię do reszty. Waham się pomiędzy biologią i wosem, pierwsze ciekawsze, drugie chyba prostsze. Ma ktoś jakieś doświadczenie z którymś z tych przedmiotów? Co dalej po nich, jakie kierunki? W Internecie to jakoś wszystko mało dokładne. :/



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-03-22, 17:59   

shady napisał/a:
Ma ktoś jakieś doświadczenie z którymś z tych przedmiotów?


Co dokładniej chciałabyś wiedzieć? Rozszerzam biologię, ale dopiero w tym roku zdaję maturę, więc co potem trudno mi powiedzieć. Daje sporo różnych możliwości, chociaż moim zdaniem dobrze jest do tego mieć rozszerzoną chemię, dla lepszego zrozumienia tematów, bo te przedmioty bardzo się uzupełniają. No i pierwsze co przychodzi na myśli po biol-chemie to wszelkie medyczne kierunki. ;)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-22, 18:05   

Fenoloftaleina, Ja mam właśnie dziwny profil, bo rozszerzona biologia i polski. :D Typowa medycyna ogólnie nie dla mnie. Myślałam coś związanego z psychologią, pedagogiką, ale to takie wstępne, kompletnie niewyraźne plany.
Głównie właśnie mi chodzi jakie możliwości da biologia z polskim lub wos z polskim.




"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-03-22, 18:08   

shady, no to biologia z polskim to jak najbardziej psychologia i podobne kierunki. :)

http://kierunki-studiow.dlamaturzysty.info - polecam poszukać tutaj, możesz na podstawie przedmiotów znaleźć różne propozycje.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-22, 18:27   

Fenoloftaleina, Wygląda na przydatną stronkę, dziękuję. :) Jak już się trochę ogarnę życiowo, to może w końcu uda mi się coś wybrać. No i zdać tę maturę z biologii, która mnie strasznie przeraża.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Matura
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-03, 16:10   

Moja pewność siebie jest odwrotnie proporcjonalna do czasu pozostałego do matury.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Matura
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-05-03, 16:17   

Adriaen napisał/a:
Moja pewność siebie jest odwrotnie proporcjonalna do czasu pozostałego do matury.

Rok temu czułam się dokładnie tak samo jak Ty. Nie stresuj się za bardzo a będzie dobrze. Podeszłam do tego na luzie i zdałam więc Ty też zdasz. Powodzenia




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-05-03, 16:26   

Samara napisał/a:
zdałam więc Ty też zdasz

Więc wszyscy powinni zdać? :D

A poza tym... zdanie to jedno, ale fajnie byłoby mieć wyniki gwarantujące miejsce na zaplanowanym kierunku. :P




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11