Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki
Autor Wiadomość
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-30, 15:44   

Pennyroyal Tea, u mnie się nawet w kolejce w supermarkecie odbywa... :/



 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-10-01, 15:28   

KrólowaSzczurów, generalnie zauważyłam, że gdy wdrążyłam się bardziej w temat narkotyków dostrzegam je na prawie każdym kroku. Kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia, żeby ktoś w moim otoczeniu mógł mieć z tym styczność. A teraz od razu widzę to, kto bierze, że jest pod wpływem, że o tym rozmawia...



 
 
 
Narkotyki
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-01, 16:36   

Pennyroyal Tea, w sumie, w moim otoczeniu prawie wszyscy mieli styczność z narkotykami, niezależnie, z jakiej grupy społecznej, czy wiekowej pochodzą... W moim mieście to w ogóle ćpun na ćpunie ćpunem poganiany.



 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-10-01, 16:44   

KrólowaSzczurów, właśnie moje miasto, pomimo zaledwie 40tys mieszkańców jest przepełnione wszelkimi środkami odurzającego, ich konsumentami, fanatykami itp. Czasem w dużym mieście jest znacznie trudniej załatwić tak wyszukane rzeczy jak można tutaj. Kiedyś zwyczajnie nie zwracałam na to uwagi. Przykładowo ostatnio koło pewnego klubu u nas stała grupka chłopaków- typowe dresy rozdających dopalacze każdemu kto przechodził (nie, nie było to w trakcie jakiejś imprezy, tylko o 7 rano gdy wszyscy chodzą do szkół/pracy) w ilości jakiej chciał i z ulotką do ich nowo utworzonego "lokalu" z hasłem przewodnim "Mamy wszystko czego potrzebujesz...;) Zapraszamy świadomych swoich potrzeb...!".



Piękno zawsze miało skłonności do autodestrukcji.
 
 
 
Narkotyki
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-01, 17:11   

Pennyroyal Tea, i nikt Policji nie powiadomił?
Ręce opadają...




 
 
Narkotyki
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-10-01, 18:35   

KrólowaSzczurów, nie było o czym. Dawali legalne substancje, psychoaktywne, ale legalne...



Piękno zawsze miało skłonności do autodestrukcji.
 
 
 
Narkotyki
Turtoise 


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 10
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-11-15, 21:33   

Ja ćpałem, później rzuciłem, bo miałem dla kogo. Teraz znowu biorę [***], a uwierzcie mi, to jest gówno na czym świat nie stoi. :bomba:

Nie używamy nazw leków ani narkotyków! Zwróć uwagę na pisownię. // Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-11-15, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Narkotyki
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-15, 21:53   

Turtoise, rzucenie dla kogoś zwykle tak się kończy...



"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Narkotyki
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-18, 13:22   

Rzucanie dla kogoś daje nie złego kopa potem dostajesz kopa od kogoś i masz powód by zacząć brać od nowa... Warto rzucać dla siebie samego tylko brakuje motywacji... Da się odejść choć to trudne...



 
 
Narkotyki
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-18, 14:22   

Ważne, aby pamiętać jaką się było osobą w trakcie ćpania, jak się to zwykle kończyło... Jeżeli do tego dodamy jakieś marzenie/obranie celu do zrealizowania to istnieje jakaś tam szansa, że można z tego pomału wychodzić.



"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-18, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Narkotyki
Depresyjna 


Wiek: 23
Dołączyła: 26 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-12-03, 18:57   

Ja uważam, że raz na jakiś czas nie szkodzi. W wakacje radzę wam się trochę ograniczyć, bo egzotyczna przygoda to nic fajnego haha. :D

Nie namawiam, bo narkotyki to zło tylko, takie jest moje zdanie. :yahoo:




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-12-03, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Narkotyki
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 19:20   

Depresyjna, raz na jakiś czas nie szkodzi też upić się kilkoma flaszkami wódki, zjeść kilka kilogramów śmieciowego jedzenia czy upalić się paroma paczkami mocno nabitymi papierosami...
W szczególności, kiedy przeżyło się już lat szesnaście. Wówczas nic, tylko korzystać.




 
 
Narkotyki
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-03, 19:35   

Vitiatus Mikene, Ty już byś mógł stary dziadu ;)

Nie no, kilka flaszek, to za dużo, ale wypić "siódemke" z kumplem którego się dawno nie widziało, to całkiem fajna sprawa. No i narkotyki też są różne - są takie, że pod jednym, dwóch próbach jest już po tobie, a są i takie, które można raz na jakiś czas zażywać, bez konsekwencji w zasadzie. Znam wielu ludzi, którzy eksperymentowali w młodości, a dzisiaj dobrze sobie w życiu radzą. Znam też jednak takich, którzy na eksperymentach nie poprzestali i ich codzienność jest dzisiaj obrzydliwa.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Narkotyki
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 20:38   

Cytat:
Znam też jednak takich, którzy na eksperymentach nie poprzestali i ich codzienność jest dzisiaj obrzydliwa.
Czyżby większość z nich wcześniej stwierdziła, że od czasu do czasu, to wielkie nic...?



 
 
Narkotyki
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-03, 21:13   

KrólowaSzczurów napisał/a:
Cytat:
Znam też jednak takich, którzy na eksperymentach nie poprzestali i ich codzienność jest dzisiaj obrzydliwa.
Czyżby większość z nich wcześniej stwierdziła, że od czasu do czasu, to wielkie nic...?


Nie - dla nich codzienne przyjmowanie dragów, to było "wielkie nic".




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Narkotyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14