Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Tak
67%
 67%  [268]
Nie
20%
 20%  [82]
Nie mam zdania/Wisi mi to
12%
 12%  [50]
Głosowań: 400
Wszystkich Głosów: 400

Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-19, 13:49   

Temat dotyczy związków homoseksualnych a nie grzechu.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Związki homoseksualne
Przemek26
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 14:04   

Lewe napisał/a:
Przemek26, działanie na szkodę dla własnego zdrowia i życia to też grzech. Nie oddychaj powietrzem, bo jest nie zdrowe. Życia swojego nie szanujesz? Wiesz ile jest zanieczyszczeń w powietrzu? Bój się bora synu.


Wiem że to grzech :D Ale nie oddychanie także




 
 
Związki homoseksualne
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 14:46   

undervalue napisał/a:
podobno seks przed ślubem też, a ludzie notorycznie się stukają

Jeszcze ich bozia potem z tego rozliczy. Tylko księży zostawi w spokoju, bo to przecież jego powiernicy.

A tak ogółem to dawno nie spotkałem się z sytuacją, aby ktoś z konserwatywnych katolików w mojej okolicy(a to będzie jakaś większość okolicy) rozliczał kogoś z homoseksualizmu. Nie wiem... czasy się zmieniają, albo dawno nie byłem w kościele?




 
 
Związki homoseksualne
Rozbitek 
MagiaToZło



Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 686
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-10-21, 22:19   

Ja jestem przeciwny legalizacji związków homoseksualnych z tego samego powodu z którego jestem przewiny legalizacji pedofilii. Uważam to za czyn zły :P
Brakuje mi jednak w ankiecie bardziej rozbudowanej odpowiedzi.
Nie jestem za zakazywaniem błądzenia czy grzeszenia, Bóg dał nam taką możliwość, ale skoro już rozmawiamy o tym to najbliżej mi do odpowiedzi: Nie.
Nie jestem obojętny na grzech. Sam jestem homoseksualistą, to nie jest tak, z ich nie rozumiem. Uważam jednak, że to pełne oddanie się żądzom swojego ciała to według mnie najgorsze co człowiek może zrobić, bo psychicznie jest wrakiem (mówię na podstawie własnych doświadczeń). Jeden nie ma problemu z tym, żeby okradać ludzi przez całe życie inny ma, każdy ma inne wartości, a mi pozostaje go uszanować, jednak nie będę szanował tego co robią w myśl zasady: Szanuje złodzieja, nie kradzież. Niestety mało znanej.




"Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu,
ta, która kocha syna swego łona?
A nawet, gdyby ona zapomniała,
Ja nie zapomnę o tobie" [Iz 49:15]
Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-10-21, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Związki homoseksualne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-21, 22:24   

Zastanawiam się, dlaczego rozmawiamy o legalizacji związków osób tej samej płci, bo... te związki są legalne, przynajmniej w tej chwili. Brakuje natomiast możliwości zawarcia formalnego aktu małżeństwa, a to dla mnie rzecz zgoła odmienna.

Rozbitek, dlaczego sprowadzasz osoby homoseksualne do roli osób uprawiających nierząd? Nie analizujmy skrajnych postaw, gdyż wśród osób hetero również takie się znajdą.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-21, 23:10   

Mój 'związek homoseksualny' zrobił mi dzisiaj obiad, pomógł mi odstawić rower do serwisu, kupił lody na deser, zabrał na spotkanie do pubu, a na koniec na premierę książki do Empiku. Rzeczywiście to bardzo złe czyny, które należy potępić. Czuję, że będę się za to smażyć w piekle co najmniej 100 lat.



 
 
Związki homoseksualne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-22, 00:49   

Rozbitek napisał/a:
Ja jestem przeciwny legalizacji związków homoseksualnych z tego samego powodu z którego jestem przewiny legalizacji pedofilii.

Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy dwiema dorosłymi osobami wyrażającymi zgodę na akt seksualny, a nadużyciem seksualnym, którego dopuszcza się osoba pełnoletnia wobec dziecka. Mniej więcej jest to taka sama różnica jak pomiędzy zrobieniem normalnych zakupów w sklepie, a dokonaniem rozboju.

Rozbitek napisał/a:
Sam jestem homoseksualistą

Ale jak to? Przecież sam mi wyraźnie pisałeś, że zostałeś przez Boga z homoseksualizmu wyleczony. (o TUTAJ była o tym rozmowa). Rozmawialiśmy nawet o negatywnych doznaniach związanych z seksualizacją przestrzeni publicznej, które wiązały się z Twoją nowo nabytą heteroseksualnością.




 
 
Związki homoseksualne
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-10-22, 00:52   

Rozbitek napisał/a:
Ja jestem przeciwny legalizacji związków homoseksualnych z tego samego powodu z którego jestem przewiny legalizacji pedofilii. Uważam to za czyn zły


Straszne, przerażające jest to zdanie...




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Związki homoseksualne
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-22, 22:24   

Ja nie mam niczego do par homoseksualnych. Skoro ci ludzie się kochają i dobrze się ze sobą czują, to co w tym złego? Nie rozumiem tej nietolerancji i negacji homo i biseksualistów. Każdy ma swoje życie i ostatnie, co powinien robić, to wchodzić z butami w życie innych.

W sumie to podziwiam homoseksualistów, że mimo całej tej agitacji społeczeństwa, nie ulegają wpływom i walczą o swoje.




 
 
Związki homoseksualne
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-10-23, 00:36   

Obecnie mieszkam z parą homoseksualną i nie wiem czym oni różnią się od 'normalnych' par. Chyba tym, że mają takie same narządy płciowe.

A tak jeszcze a propos wyleczania z homoseksualizmu - na ulicy ostatnio zaczepiła mnie członkini gospelu i uświadomiła mi, że musimy bardzo silnie modlić się, aby Bóg właśnie wyleczył wszystkich 'gay people'. Powoływała się na Adama i Ewę oraz nadchodzące ponowne przybycie Jezusa. :facepalm:




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Związki homoseksualne
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-23, 08:56   

Rozbitek napisał/a:
Sam jestem homoseksualistą, to nie jest tak, z ich nie rozumiem.

Nie boisz się, że nie pójdziesz do nieba?




 
 
Związki homoseksualne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-23, 10:31   

Ryba, wykładnia KK jest taka, że dopiero akty homoseksualne są grzechem.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Związki homoseksualne
von_teufel 
zołza^2



Wiek: 25
Dołączyła: 21 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-10-23, 12:08   

Nie jestem za legalizacją związków homoseksualnych, bo takie osoby nie tworzą rodziny. I mówię to jako osoba, która odczuwa pociąg do tej samej płci.
Byłoby dobrze móc załatwiać razem różne sprawy, mieć prawo do dziedziczenia jak normalne pary po cywilniaku. Tyle by wystarczyło.




Mam wino, ale nie mogę znaleźć otwieracza do butelek. Korkociągu.
- O Boże - westchnąłem - alkoholik amator.
 
 
Związki homoseksualne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-23, 12:51   

von_teufel, czym twoim zdaniem jest rodzina?



 
 
Związki homoseksualne
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-23, 13:17   

von_teufel napisał/a:
jak normalne pary po cywilniaku

Skoro jesteś przeciwny formalizacji związków homoseksualnych, to na jakiej formalnej podstawie chcesz dawać ludziom prawo do dziedziczenia, wspólnego załatwiania spraw itp?




 
 
Związki homoseksualne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14