Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 18:01   

Niedotykalna, zmotywowaniu studentów do przygotowywania się na zajęcia.



 
 
Studia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-10-20, 08:23   

Arya napisał/a:
zmotywowaniu studentów do przygotowywania się na zajęcia.


U nas jeszcze dodatkowo sprawdzeniu ile osób rzeczywiście przeczytało, a nie tylko przyniosło ze sobą lekturę i artykuły, na których bazie mieliśmy pracować.




Disqualified as a human being.
 
 
Studia
GodSpeed 



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 144
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-20, 19:23   

Od tygodnia na poważnie rozważam rzucenie aktualnych studiów. Waham się ponieważ, nie chcę zmarnować tego co już zrobiła. Nie wiem czy poczekać do licencjatu i wtedy zmienić branżę czy już teraz.



Wszystko co robię jest złe.
 
 
 
Studia
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-10-22, 16:47   

GodSpeed, a co studiujesz? I na którym roku jesteś?



 
 
Studia
GodSpeed 



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 144
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-23, 11:24   

Studiuję rachunkowość, która raz potrafi być nudna, a potem ciekawa. Na drugim roku jestem.



Wszystko co robię jest złe.
 
 
 
Studia
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-14, 16:20   

Czy ktoś z was brał urlop zdrowotny na studiach z powodu depresji? Mieliście jakieś problemy z orzeczeniem lekarskim?



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Studia
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 19:08   

kelpia, u mnie na studiach jeden chłopak brał z powodu anoreksji. Nie było go pół roku i nie było z tym żadnego problemu. Lekarze sami mu zaproponowali, żeby się skoncentrował na leczeniu, więc to była ich inicjatywa i wypełnili wszystkie dokumenty jak należy.



 
 
Studia
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-14, 20:16   

Scarlet Halo, wiesz może jak to dokładniej wyglądało? U mnie ze zwolnieniem od lekarza problemu nie mam, gorzej, że muszę iść do jakiegoś obcego lekarza, który wyda mi orzeczenie, czy moje zwolnienie jest uzasadnione czy nie :roll: .


<<< Dodano: 2016-11-22, 23:48 >>>


Jest już po wszystkim, więc odpowiem, bo może komuś się kiedyś przyda: nie miałam żadnych problemów z uzyskaniem zwolnienia ;) . Musiałam się umówić do konkretnego lekarza wystawiającego orzeczenie o stanie zdrowia studenta dla mojej uczelni. Przyszłam ze zwolnieniem od psychiatry oraz dokumentacją medyczną, właściwie o nic nie pytał tylko czy mi się pogorszyło i to dlatego... a ja sama jakoś nie miałam ochoty się tłumaczyć. Podpisał orzeczenie, które dołączyłam do podania na uczelnię, dzięki czemu już w nim nie musiałam podawać konkretnej przyczyny (więc nigdzie nie walają się jakieś papiery o mojej chorobie na uczelni). Spoko opcja, szkoda tylko, że pomimo bezpłatnych studiów, za orzeczenie musiałam zapłacić 65 zł :P .




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Studia
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-11-23, 01:43   

Ja skończyłam interesujące i ciekawe studia aczkolwiek nie dla mnie i raczej nigdy nie będę w tym zawodzie pracować.



 
 
Studia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2016-11-24, 18:58   

Zachciało mi się studiować. Kurcze, naprawdę.
Myślę o czymś związanym z handlem, ale nie wiem za bardzo w co uderzyć.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Studia
papergirl 


Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 39
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-07, 17:18   

Ja studiuję języki obce. Nie radzę sobie na studiach, bo jestem amebą umysłową. Chciałabym być inteligentna, ale niestety... :(



She loved misteries so much that she became one.
 
 
Studia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 17:27   

papergirl, każdy ma zdolności do czegoś innego... Może wybrałaś niewłaściwy kierunek studiów dla siebie?



 
 
Studia
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-07, 23:46   

papergirl, a na jakim poziomie jesteś z języka który studiujesz?



 
 
 
Studia
Malia 
Wodna Panda



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lis 2016
Posty: 72
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-12-08, 13:58   

Wykładowca pochwalił się dzisiaj, że zakleja naklejki narodowców naklejką z napisem 'buk, homar, włoszczyzna'. Miał to być przykład komunikacji subwersywnej.
A mówili, ze studia to takie poważne są. :D




 
 
Studia
Dafne 
Roszpunka



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2014
Posty: 38
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-15, 17:29   

Studiuję na UŚ Pracę Socjalną. Jestem na III roku licencjatu, choć studiów podjęłam się 2 lata po maturze.

Muszę Wam powiedzieć, że ten kierunek początkowo sprawiał na mnie dobre wrażenie. Obecnie mogę przyznać jedno - nic z tych studiów nie wyniosłam i nie jestem odosobniona w opinii. Strasznie nieprzydatne życiowo przedmioty, dobre na jeden raz, ale na pewno nie gwarantują wiedzy przyszłościowej, która będzie przydatna i praktyczna. Niewiele takich praktycznych przedmiotów mogę wymienić.

Inaczej sobie to wszystko wyobrażałam. Jestem na etapie pisania dyplomówki i już nie mogę się doczekać kiedy skończę ten byle jaki kierunek. Przynajmniej na UŚ w Katowicach bym go odradzała.




Robisz mi nieporządek w chaosie.
 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12