Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
GodSpeed 



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 144
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-16, 19:39   

Z tego co mi wiadomo nie da się tak po prostu przybrać na wadze. To się bierze z tego, że papierosa zamienia się na jakąś przekąskę i to od ciągłego podjadania się tyje.



Wszystko co robię jest złe.
 
 
 
Papierosy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 20:02   

To całe zwiększenie wagi ciała po rzuceniu palenia jest zwyczajną mitologią; zracjonalizowanym powodem dla którego nie powinno się rzucać. Nikotyna sprawia, że człowiek traci ochotę na spożywanie posiłków. Można na niej pociągnąć cały dzień i nawet nie poczuć głodu. (No... pod warunkiem, że będzie się palić co jakieś trzydzieści minut.) Stąd też ten pozorny zwiększony apetyt po odstawieniu. Z drugiej strony tak jak wspominał GodSpeed, przekąski mogą stać się substytutem, głównie aby załagodzić uzależnienie psychiczne.



 
 
Papierosy
GodSpeed 



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 144
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-17, 14:57   

Ryba napisał/a:
wspominał GodSpeed

poprawka: wspominała Godspeed ;)




Wszystko co robię jest złe.
 
 
 
Papierosy
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-10-27, 18:45   

Od rzucenia palenia uległam jakieś 3 razy. Wszystkie razy były po pijaku. I... fajki wcale mi nie smakowały. Ba, wręcz żadnego nie dopaliłam nawet do połowy. Nie wchodzi mi, na szczęście.



 
 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-30, 20:01   

Palę coraz częściej i więcej. :/ :/ :/



 
 
Papierosy
niewidzialna_ 


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 21
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-24, 23:27   

Ja straciłam elektryka, boxa i kilka paczek fajek jak rodzice się o tym dowiedzieli. Potem zaczęłam zastanawiać się ile na to wszytsko poszło i w suumie trochę szkoda mi było tych 700 złotych. Teraz nie mam ani fajek ani e fajek co poniosło za sobą bardzo złe skutki...



 
 
Papierosy
Depresyjna 


Wiek: 23
Dołączyła: 26 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-26, 19:20   

A ja palę odkąd mam 14 lat dziś 16 i nadal palę ale od dwóch lat były takie przerwy 1 tygodniowe od palenia jakoś 3 razy a tak to palę różnie na tripie po mef wtedy są najlepsze :) Ale chciałabym rzucić wsumie bo ponoć ładnie śpiewam a przez palenie mam mniejszą skalę głosu i to złe ale też lubię palić ...


<<< Dodano: 2016-11-26, 19:22 >>>


A do ludzi którzy palą najlepszy sposób na rzucenie to taki ciąg dziś 3 np jak tyle na codzien palicie i dużo wody przez kolejne 2 dni tyle sami i duzo wody potem 2 dni po 2 a potem 1 papieros przez np 1 dzien i potem nie palic i moze wam się uda najlepiej stopniowo polecam dużo wody i gumy do żucia ale nie słodkie miętowe :) ;] :D




 
 
Papierosy
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-27, 18:44   

Ja już miałam apkę to rzucania, nawet mi pomagało, coś tam już nie paliłam codziennie, a cały czas się nie mogę wyplątać. Aż mi się śmiać chce, jak widzę to, co pisałam jakiś czas temu, że palę okazyjnie od dawna itp. Typowo :D
Ostatnio przerzuciłam się na cienkie, bo po normalnych mam zawroty głowy, chce mi się wymiotować i uginają mi się kolana. Czasem nawet nie czuję nóg, bo mi drętwieją. Po cienkich mam tak rzadziej. I co za ironia, zamieniłam AA na fajki, a ostatecznie nawet fajki zamieniły się w AA (o ile można tak to ująć).




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Papierosy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-27, 19:37   

Hm. Pisałam już w temacie, ale... Dziś zapaliłam 1 papierosa. Nie wiem, jak wam się to może podobać, fujka. Wyrzuciłam po drugim zaciągnięciu się, moje gardło nie wytrzymało. Nie kaszlałam na szczęście, jakoś się tym nie "zakrztusiłam" ;>



 
 
Papierosy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 20:51   

Arche, bo jak to też mawiają, trzeba się porządnie namęczyć, aby zostać palaczem. ;)



 
 
Papierosy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-27, 21:31   

Ryba, myślę, że to lepiej dla mnie. Spróbowałam, ciekawość zaspokoiłam.



 
 
Papierosy
Dafne 
Roszpunka



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2014
Posty: 38
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-15, 17:31   

Rzuciłam jakiś czas temu palenie, jednak ostatnio zdarza mi się sporadycznie sięgnąć po fajkę. Pali mój chłopak, a mi się zdarzy raz na ruski rok też zapalić, szczególnie gdy mam chandrę lub jestem zła. Na co dzień jednak nie palę, ale z biegiem czasu coraz mocniej mnie ciągnie do fajek. Więc muszę sobie często odmawiać.



Robisz mi nieporządek w chaosie.
 
 
Papierosy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-19, 20:07   

Ostatnio skusiłam się i kupiłam sobie cygartekę waniliową. Liczyłam że będzie smakować jak inna cygaretka, którą paliłam dawno temu. Niestety nie smakowała nawet w połowie tak dobrze jak tamta :v



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Papierosy
Lost Angel 



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-12-19, 23:40   

Sam nigdy nie paliłem, jedni mówią, że sie po tym uspokaja, inni, że to nic nie daje, ja sam nwm mam ochote spróbowac, ale sie boje



Nie zawsze smutek poznasz na twarzy, gdy z oczu łzy się poleją, bo czasem w sercu łamie się życie, a jednak usta się śmieją.
 
 
Papierosy
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-12-20, 07:21   

Śmieć, Nie próbuj, bo uzależniasz sie emocjonalnie i trudno z tego wyjść. Od nowego roku rzucam. Co prawda fajnie jest wyjść z innymi na papierosa. Wtedy czuje sie dobrze, bo normalnie nikt z tobą nie wyjdzie pogadać na podwórko od tak...

Kiedyś nie paliłam przez rok i czułam sie odrzucana na każdym kroku...
+to, że nie piję alkoholu, więc jestem "be" dla znajomych.
W efekcie siedzę w domu, bo inni nie widzą sensu nie upijania się na każdym spotkaniu..


Dafne, Wydaje mi się, że głody zawsze będą,ale chciałabym dojść do momentu co ty. Jak na razie postawiłam sobie datę "zero" na 1 stycznia.


pinkrabbits, Chyba mam podobnie jeśli dobrze zrozumiałam twój post :D

Usunąłem separatory. Na edycję posta masz godzinę. Pisanie posta pod postem podpada pod spam. /Lewe




nobody.more
Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-20, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13