Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pustka
Autor Wiadomość
Przemek26
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 14:56   

Samotnik napisał/a:
Ja też mam taką nadzieję, oby to była jak najbliższa przyszłość. :)


Ja też mam taką nadzieje




 
 
Pustka
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-03, 23:13   

Stary temat, ale chyba najbardziej pasuje do mojego obecnego stanu. Leżę sobie i kontempluję nad sensem istnienia - ogólnego i mojego własnego. Czuję się pusta, pozbawiona jakichkolwiek emocji. Uśmiecham się, śmieję, prowadzę normalne rozmowy, błahe i te trochę poważniejsze, ale to wszystko wydaje się być bez znaczenia. Wydaje się być fałszywe, jakbym udawała kogoś innego, chociaż wiem, że to jestem 'ja'. Wszystko jest jakieś nierealne, czuję się jak jakiś kosmita.



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Pustka
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-03, 23:30   

Artemisia, a gdy coś pomyślisz, powiesz lub zrobisz to przychodzi Ci taka myśl do głowy: "Czy Ja zrobiłabym tak czy to nie w moim stylu?". W sensie, że nie odbierasz swoich czynów i słów jako własne, a jak obce.



 
 
Pustka
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-08-03, 23:42   

Artemisia, gdzieś tam czytałem, że osobowość podzielona jest na 3 części. Jedna dla nieznajomych, kolejna dla osób które znamy bliżej i rodziny, zaś trzecia którą zna tylko jej właściciel. Każda z nich ma swoje wady i potrafi zakryć inne w zależności od otoczenia.
Trzecia wydaje mi się być chyba najbardziej obca, wydaje się być pusta. Nigdy nie pozwoliłem się jej ujawnić, boję się tego jaka ona może być. Nie wiem czemu spodziewam się po niej najgorszych cech jakie może posiadać człowiek. Pogardę, wyższość, brak empatii i prób zrozumienia osoby naprzeciwko. Nie zdarza mi się czuć pustki, raczej rozdarciee między światami w których z jednej chce żyć, a wolą do przeminięcia. Do żadnego z nich nie dołączę. Na żaden z nich nie naszedł jeszcze czas.




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Pustka
Nomea 



Wiek: 25
Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 17
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-08-05, 00:04   

Czy ja wiem czy pustka jest gorsza niż cierpienie? Może czujesz się wyprany z emocji, większość rzeczy nie ma najmniejszego sensu i znaczenia, ale przynajmniej nie odczuwasz bólu, nie musisz przejmować się niczym, po prostu przeżywasz dzień za dniem czując bezsens wszystkiego wokół.



Chce tylko poczuć jak resztki życia uchodzą z mojego ciała
 
 
 
Pustka
Biedny 



Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2017-08-05, 10:14   

Ale jest też pustka nierównoznaczna z nieczuciem. Stan wnętrza, które już dawno zapomniało o tym, co jest podstawowym napędem istnienia. Człowiek pozbawiony miłości. Kiedy ta miłość ożywa na chwilę, wtedy się widzi swoje wewnętrzne piekło, wtedy krzyk chwyta za gardło, wtedy ludzie, dotąd odpychająco liniowi, stają się piękni, wielowymiarowi. A gdy to uczucie znika, znów umieramy, choć z początku sądzimy, że polepszyło nam się, bo się popłakaliśmy.

Piękno zbawi świat.




 
 
Pustka
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-06, 23:30   

W ostatnim czasie czuję pustkę, nie wiem dlaczego ale czegoś albo kogoś mi brak. Niestety nie umiem tego nazwać. Chyba potrzebuję kogoś kto by się mną zaopiekował.



 
 
Pustka
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-22, 07:57   

Czuję się psychicznie pusta, wyprana z uczuć.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Pustka
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-20, 21:14   

Mam niby jakieś obowiązki, a przecież pustka, jakby zupełnie nie miało znaczenia czy wstanę, czy nie wstanę, czy zrobię coś czy nie zrobię.
Od dwóch dni właśnie tak się czuję. Pusto. Nic mi się nie chce. Żadnych uniesień, dołków. Nic. Pusto. Jałowo.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pustka
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-09, 14:02   

interrupted napisał/a:
Często mam wrażenie, że poza pustką nie ma we mnie nic...


Mam dokładnie tak samo. To tak jakbym już dawno przestała odczuwać jakiekolwiek emocje Nie mogę płakać śmiać się. Udaje emocje udaje że jestem normalna Ale tak na prawdę wypaliłam się nie żyję na prawdę. To tak jakby odebrano mi powietrze i kazano oddychać nie potrafię, nie czuję nic prócz pustki.

Czy kiedyś będę normalna?




Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
 
 
Pustka
Alexxx 


Dołączyła: 22 Paź 2017
Posty: 36
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-11-10, 19:57   

CzarnyAnioł, Jakbym widziała siebie. Będziemy normalne jeśli tylko coś zmienimy w swoim życiu :(



„Cała nasza wiedza zbliża nas do ignorancji,
cała nasza ignorancja zbliża nas do śmierci”-T.S. Eliot
 
 
 
Pustka
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-10, 21:42   

Alexxx Ale gdybyśmy tylko wiedziały co zmienić już dawno byśmy to zmieniły prawda? Tak jakbyśmy miały w sobie jedną zepsutą część która zaburza pracę innych. Szukamy jej żeby spróbować naprawić wymienić zobaczyć co da się z nią zrobić żeby zaczęła działać. Od dawna nie mogę jej znaleźć. Sprawdzając po kolei każdą część odpowiadającą za co innego. Dochodzę do wniosku że wszystkie są zepsute.
Czy da się mnie naprawić?




Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
 
 
Pustka
Alexxx 


Dołączyła: 22 Paź 2017
Posty: 36
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-11-15, 00:46   

CzarnyAnioł, Wymieńmy wszystkie nasze części. :P



„Cała nasza wiedza zbliża nas do ignorancji,
cała nasza ignorancja zbliża nas do śmierci”-T.S. Eliot
 
 
 
Pustka
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-15, 21:13   

Alexxx Jeśli wymienimy wszystkie czy nadal możemy nazywać się tym kim jesteśmy ? Czy to będzie już zupełnie inna osoba ?



Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
 
 
Pustka
Alexxx 


Dołączyła: 22 Paź 2017
Posty: 36
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-11-17, 19:01   

CzarnyAnioł, Będziemy pewnie i tak częściowo sobą, może by tak naprawić część nas np. zapanować nad częścią naszych wad, leków. Sama nie wiem jak to zrobić. To wszystko bez sensu :( I tak jestem zepsuta.
Przydałby się mechanik. :(




„Cała nasza wiedza zbliża nas do ignorancji,
cała nasza ignorancja zbliża nas do śmierci”-T.S. Eliot
 
 
 
Pustka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12