Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Morcades
2015-07-12, 09:35
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Autor Wiadomość
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-20, 14:07   

N@talia napisał/a:
Moim zdaniem, człowiek dojrzały nie okazywałby swoich problemów poprzez tatuaże

To niezwykle indywidualna kwestia. Często tatuaż to symbol istotny dla nas samych a zagadka dla innych. Okazywać nie znaczy afiszować się. Co do fb, muszę się z Tobą zgodzić.




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
LalaEś 



Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 190
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-06, 18:51   

Lubię tatuaże, mają dla mnie symbolikę. jednak nie zrobiłabym sobie takiego. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę, aby ktoś wiedział z czym się zmagam, a jest to przyznanie się do tego. Zawsze znajdzie się ktoś kto zapyta dlaczego właśnie średnik albo sprawdzi w internecie. ja chcę z tego wyjść i normalnie żyć, jakby nic się nie stało.



"- Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"
 
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-07, 09:38   

mrozna napisał/a:
Lubię tatuaże, mają dla mnie symbolikę. jednak nie zrobiłabym sobie takiego. Dlaczego? Dlatego, że nie chcę, aby ktoś wiedział z czym się zmagam, a jest to przyznanie się do tego. Zawsze znajdzie się ktoś kto zapyta dlaczego właśnie średnik albo sprawdzi w internecie. ja chcę z tego wyjść i normalnie żyć, jakby nic się nie stało.

A ja chciałabym mieć właśnie takie tatuaże, które pokazywałyby innym, przez co przeszłam i dawały innym nadzieję, że z każdych trudności da się wyjść.




 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
LalaEś 



Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 190
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-07, 12:24   

Arya napisał/a:
A ja chciałabym mieć właśnie takie tatuaże, które pokazywałyby innym, przez co przeszłam i dawały innym nadzieję, że z każdych trudności da się wyjść.
TEgo nie neguję, sama jak z tego wyjdę to pewnie to udokumentuję na moim ciele, aczkolwiek moim zdaniem ten ";" jest tylko modą. Nie zrobiłabym sobie czegoś takiego. Wolę uwiecznić walkę i dojście do celu, a nie coś co po prostu jednoczy mnie z innymi chorymi. Trochę chaotycznie to napisałam, ale mam nadzieję, ze zrozumiałaś o co mi chodziło ;)



"- Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"
 
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-08, 12:08   

Też chcę tatuaż typowo symboliczny, który będzie mi przypominał, że wygrałam. Choć w moim przypadku to będzie raczej coś z ptakami i piórem. Sam średnik po prostu mi się nie podoba. Mogłabym go najwyżej nosić jako bransoletkę, ale nie wytatułowałabym sobie go.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-08, 12:32   

Mi się ten średnik coraz bardziej podoba. Jest powiązany ze mną... zawodowo, więc zawsze mógłby też mieć jeszcze jedno znaczenie więcej. Te dwa tatuaże planuję sobie zrobić za niecałe dwa lata, dokładnie 5 lat po mojej próbie... to też będzie miało dla mnie wydźwięk symboliczny.



 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-14, 11:21   

Cytat:
ja chcę z tego wyjść i normalnie żyć, jakby nic się nie stało.

Ja mam podobnie. I nie chcę, żeby cokolwiek przypominało mi ten chory czas i trudną drogę do zdrowia.

Cytat:
A ja chciałabym mieć właśnie takie tatuaże, które pokazywałyby innym, przez co przeszłam i dawały innym nadzieję, że z każdych trudności da się wyjść.

No w sumie nie taki głupi pomysł... Ale czy w gorszych chwilach te tatuaże by Cię nie dobijały? I uważam, że chociaż idea dobra, to jednak dla nikogo nie byłoby to motywujące, prawie każdy myślałby, że się z tym zmagasz, nie że już wygrałaś. No chyba, że wytatuujesz "zwycięstwo".

Cytat:
Nie zrobiłabym sobie czegoś takiego. Wolę uwiecznić walkę i dojście do celu, a nie coś co po prostu jednoczy mnie z innymi chorymi.

Ta idea mi się bardzo podoba i jest dla mnie zrozumiała. Tzn. u kogoś mi się podoba, bo sama bym się nie zdecydowała.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-14, 14:02   

Niedotykalna, nie, nie dobijałyby mnie w gorszych chwilach, wręcz przeciwnie. Przypominałyby, co mnie motywowało w najgorszych chwilach i czym mam się kierować, podejmując ważne życiowe decyzje. ;)



 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-14, 14:04   

Arya napisał/a:
Niedotykalna, nie, nie dobijałyby mnie w gorszych chwilach, wręcz przeciwnie. Przypominałyby, co mnie motywowało w najgorszych chwilach i czym mam się kierować, podejmując ważne życiowe decyzje. ;)

No to to zmienia postać rzeczy. Mamy inne podejście po prostu. Mnie na pewno by dobiły. Tak jak teraz dobijają te cholerne blizny.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-05-14, 14:58   

Ja mam zamiar zrobić tatuaże, ale takie zakrywające to, co przeszłam. Mnie by też takie dziwne pamiątki dobijały. Blizny mi wszystko przypominają, wystarczy.



 
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
mathers 



Wiek: 29
Dołączyła: 14 Paź 2016
Posty: 31
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-14, 14:12   

Sama mam tatuaże, głównie zrobiłam je, by zakryć blizny, ale jakoś nie chciałabym nosić do końca życia na swoim ciele czegoś co ciągle przypominałoby mi o chorobie, a co gorsza, nie chciałabym, żeby inni ludzie wiedzieli z czym się zmagam.



Mała, głupia dziewczynka, która da radę, bo musi...
 
 
Depresja i inne zjawiska oraz sposoby uwidaczniania ich
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12