Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-23, 21:53   

Chochlik napisał/a:
A w ogóle, to kawa też jest używką, zawiera uzależniające substancje, wypłukuje wapń z organizmu, powoduje żółknięcie zębów, bezsenność oraz często jest pita z cukrem, co powoduje powstawanie otyłości.
Stop rozmowom przy kawie i papierosie! Rozmawiajmy przy soczku z marchewek (koniecznie ekologicznych)!
Popieram zdanie Chochlik zdecydowanie.
Dodałbym jeszcze zakaz używania niektórych tradycyjnych powiedzeń np. Tonący brzytwy się chwyta! Jest to ni mniej ni więcej, tylko namawianie do samookaleczenia się czyli do autoagresji!! Zakazałbym także cytowania niektórych klasyków. Mam na uwadze np. Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur!!! To też jest sugestywne w przypadku niepowodzenia sugerowanie samobójstwa!!!
Zgodnie z ideą proponowaną przez Ziemowita należałoby utworzyć słownik zakazanych słów określających wszelkie szkodliwe dla zdrowia substancje i produkty oraz cytatów, powiedzeń, przysłów itp. sentencji sugerujących możliwość szkodliwego oddziaływania na człowieka!!! Proszę szacowne władze Forum o rozważenie takiej możliwości i ewentualnie otworzenie listy zgłoszeń takowych szkodliwości!!!
Mam tylko jedną wątpliwość: czy taka lista nie zaszkodzi tak często tu prezentowanemu zdrowemu rozsądkowi forumowiczów?!




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-26, 16:19   

Rozmawialiśmy jakiś czas temu o temacie gdzie będzie miejsce na to co się dzieje/ istnieje w naszych miastach, ale ostatecznie nie powstał. Teraz bym miała potrzebę go założyć, ale nie mam pomysłu gdzie go upchnąć. Jakieś pomysły?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-26, 16:27   

Chochlik, ja bym go upchnęła tutaj: "Rozmowy przy kawie i papierosie".



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-26, 16:28   

Lennei, ok. Jak coś, to będzie na ciebie. :P



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-26, 16:38   

Czy może ktoś usunąć zdjęcie wrzucone w moim temacie przez Czu? :P

[ Komentarz dodany przez: Lennei: 2016-08-26, 16:49 ]
Usunęłam. (:


<<< Dodano: 2016-08-26, 15:57 >>>


Dziękuję bardzo. :)




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-26, 21:50   

Witam. Mam takie pytanie: gdy używamy opcji szybka odpowiedź i klikamy na przycisk "wszystkie emotikony" wyskakuje nam nowe okno. Czy istnieje taka możliwość, żeby najeżdżając myszką na dany emotikon, wyświetlał się jego podpis - tak jak ma to miejsce w poście? Pytam, bo mnie by to akurat ułatwiło używanie emotek - nie chcę przypadkiem użyć czyjejś emotki. ;) Jeśli padło już podobne pytanie i była odpowiedź, to przepraszam. :facepalm2:



"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-26, 22:04   

intouchable, w tej chwili tego nie ma, a nie chcemy już modyfikować obecnego silnika. Myślę też, że o przypadkowe użycie emotki nikt się nie obrazi. :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-26, 22:12   

Adriaen, dziękuję za odpowiedź. Coś kojarzę, że planowane jest przejście na nowy silnik (jak to ująłeś), także rozumiem. To z użyciem czyjejś emotki to tylko taki przykład. ;)



"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-27, 11:54   

intouchable napisał/a:
nie chcę przypadkiem użyć czyjejś emotki.

Używanie emotek użytkoników nie jest zabronione. Użytkownik co prawda może się burzyć, jeżeli kontekst mu nie będzie odpowiadał, ale regulamin nie przewiduje za to żadnych kar. Nie przeginajmy. ;)




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-01, 22:07   

Adriaen Mała uwaga: ostatni paragraf powinien znaleźć się w temacie użytkowniczki, jest to zwykły off-top w tym miejscu.

Napisałeś mi to w komentarzu do postu w temacie Szkoła - Nowy rok szkolny. Próbowałem, ale nie mam dostępu do tej użytkowniczki. Proszę o informację, w jaki sposób mogę się zastosować do twojej uwagi i nie naruszać regulaminu?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-01, 22:08   

Chris, ach, no tak, nie masz dostępu do Niebieskiego działu. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem byłoby przekazanie takiej refleksji do użytkownika na PW. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-01, 22:13   

Żurawek napisał/a:
W takim wypadku dobrym rozwiązaniem byłoby przekazanie takiej refleksji do użytkownika na PW.
Bardzo dziękuję za radę, skorzystam niechybnie.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-01, 22:15   

Chris, wybacz, przeoczyłem ten fakt, ale Żurawek ma rację - prywatna wiadomość będzie odpowiednia. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-02, 06:15   

Chciałabym prosić o jakiś dopisek w regulaminie.

Sytuacja: Opowiadanie Paulli w dziale z twórczością. Wiem, że może nie jest dla innych forumowiczów hmm tak ruszające, ale ja zwymiotowałam przez związane z tym wspomnienia. Proponuję rozwiązania:
- pisanie tematyki w kilku słowach i zamieszczenie opowiadania w tej opcji od spoilerów,
- lub zmiana regulaminu zabraniająca pisać o konkretnych tematach. Choc myślę, że to bezsensu bo każdym może wstrząsnąć prawie każda rzecz. I myślę, że nie powinno się blokować w ten sposób twórczości.

Ma to sens?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-02, 06:23   

readog, hmm... Ciężko niektóre kwestie rozstrzygnąć, bo akurat każdy ma inną wrażliwość i doświadczenia.

Co do pierwszego punktu — to jest możliwe, ale zamieszczone dawniej opowiadania zostaną i tak na obecnych zasadach, lex retro non agit.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12