Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Informatyczne doradztwo
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-04-27, 21:05   

spacedementia, zippyshare, vimeo.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Informatyczne doradztwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 08:58   

Jak wyłączę telefon (nie ważne, czy wciskając przycosk, wyjmując baterię, czy wysysając całą energię) znikają mi z pulpitu ikonki aplikacji zapisanych na karcie pamięci. Nic poza tym się z nimi nie dzieje. Apki działają, tylko muszę ich w menu szukać.



 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 09:54   

Chochlik, zany bug w starszych kompilacjach Androida. Niestety na chwilę obecną nie ma konkretnego rozwiązania.


EDIT:

Jednak widzę kilka rozwiązań(czasem działają, czasem nie). Podaj model telefonu i wersję Androida postaram się coś znaleźć.




 
 
Informatyczne doradztwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-24, 17:43   





 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-24, 18:29   

Chochlik, powiedz mi czy próbowałaś przeciągnąć ikonki z powrotem na pulpit z menu głównego? Bo nie wiem czy zniknęły Ci skróty które tworzą się automatycznie po instalacji aplikacji, czy może te stworzone przez Ciebie ręcznie.

Ponoć niektórym to pomaga(w sensie ręczne zrobienie odnośników) i potem po restartach już nic nie znika.




 
 
Informatyczne doradztwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-24, 19:01   

Akyrp Ratavuli, w obu przypadkach znikają.



 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-24, 21:21   

Chochlik, problem jest prawdopodobnie związany z tym, że ekran startowy ładuje się po karcie SD stąd brak ikon.

Przychodzi mi do głowy jeszcze coś takiego.

Wejdź w ustawienia telefonu potem w menadżer aplikacji, potem trzeba zmienić filtr na "wszystkie" znaleźć tam TouchWiz i wymusić zatrzymanie.(wszystko może się to trochę różnić, android z wersji na wersję często zmienia położenie przycisków i nazewnictwo w menu)

Problem taki, że będzie to trzeba robić i tak za każdym razem... o ile to coś da w ogóle.




 
 
Informatyczne doradztwo
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-26, 03:40   

Czy się ładuje wcześniej czy nie, jak dla mnie to wygląda na skopany launcher. Zawsze można go zmienić, sam używam i polecam Novę ze względu na wydajność (chociaż pewnie są i szybsze) i niezawodność. ;)



 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-26, 10:03   

LightingOwl, Nie chodzi na to na co to wygląda, ale czym jest. W 4.x.x jest bug. Nie ma nic wspólnego z launcherem, zgłoszone wieki temu i oficjalnie i na xda, do tej pory nikt tego nie poprawił. Nikt nie wpadł na to, że ludzie będą przenosić apki na kartę SD, normalnie się tego w większości przypadków nie da zrobić. Więc olali możliwość, tego, że launcher będzie szukał odnośników na SD.

Co nie zmienia faktu, że można nanieść workaround na launcher, żeby to obejść. W każdym razie trochę poszukałem i niestety niektórzy ludzie na nova piszą to samo. Ale problem tam ponoć poprawili, a raczej obeszli. Więc nie zaszkodzi spróbować.




 
 
Informatyczne doradztwo
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-10, 14:22   

Proszę pomóżcie. :prawie: Kupiłam dziś telefon od gościa i po uruchomieniu telefonu jest taki komunikat
Cytat:
Urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować zaloguj się na konto google, które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu.

Zrobiłam Wipe Cache Partition oraz Wipe Data/Factory Reset i nadal wyświetla to samo. Da się to jakoś prosto zrobić? W razie jakby koleś mi nie podał swoich danych?




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 15:13   

komarymniepogryzły, gość od którego kupiłaś telefon musi odpiąć go ze swojego konta Google. Inaczej może być spory problem.

Jest to dość nowe zabezpieczenie przed kradzieżą, nawet resetując telefon złodziej go nie użyje.




 
 
Informatyczne doradztwo
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-09-10, 15:46   

Akyrp Ratavuli, no właśnie się zdziwiłam mocno. :D Zalogowałam się na jego konto, dodałam swoje, usunęłam jego. Dla pewności zrestartowałam do fabrycznych i udało mi się zalogować przy użyciu mojego maila. :) Chyba już nie. powinnam mieć problemów.

edit:
Clean Master Phone Boost- czy ta aplikacja będzie wystarczająca do ochrony telefonu?




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
Ostatnio zmieniony przez komarymniepogryzły 2016-09-10, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Informatyczne doradztwo
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-09-10, 16:34   

komarymniepogryzły napisał/a:
Clean Master Phone Boost- czy ta aplikacja będzie wystarczająca do ochrony telefonu?


Miałam go na telefonie, ale nie uchronił mnie od wirusów. Teraz używam Avast Security i z niego jestem bardzo zadowolona, bo nic się nie dzieje.




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 16:57   

komarymniepogryzły, 360 Internet Security, polecam.

Ogólnie jak nie zamierzasz instalować appek spoza Google Play. I nie szwendasz się bo dziwnych stronach to antywirus na androidzie kompletnie mija się z celem. :)




 
 
Informatyczne doradztwo
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-09-12, 13:00   

Czy ktoś z Was dobrze zna Accessa?
Potrzebuję pomocy do korekty projektu.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Informatyczne doradztwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13