Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego... ?
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 15:52   

Chris napisał/a:
Proszę ewentualnie o pomoc: czy jest to problem jakichś ustawień na stronie forum, czy też problem ustawień w moim komputerze?

To niestety problem z internetem lub telefonem, z którego korzystasz (jeśli korzystasz z wersji mobilnej).




 
 
Dlaczego... ?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-06-23, 16:32   

Chris, ja przy długich wiadomościach kopiuję je sobie, tak na wszelki wypadek. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Dlaczego... ?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 17:06   

Chris napisał/a:
Proszę ewentualnie o pomoc: czy jest to problem jakichś ustawień na stronie forum, czy też problem ustawień w moim komputerze?

Prawdopodobnie jest to kwestia końca sesji, czyli od Twojego ostatniego zapytania do serwera minęło na tyle dużo czasu, że serwer 'zapomniał', że się logowałeś albo Twoje IP uległo zmianie i nie pasuje do tego, które 'pamięta' serwer. Jeżeli masz stałe IP, to problem ten rozwiązuje zaznaczenie opcji:
'Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie'
Na stronie głównej to ten mały nieopisany kwadracik obok tego gdzie wpisujesz login i hasło. Na normalnej stronie logowania, to kwadracik jest już opisany. Jeżeli masz zmienne IP, to niestety ta opcja Cię nie zbawi, chociaż może pomóc.

Ja mam w wyszukiwarce ustawione zapamiętywanie treści formularzy i wtedy jak coś się skrzaczy to mogę skorzystać z przycisku 'wstecz' w przeglądarce i 'odzyskać' poprzedni widok łącznie z wpisanym tekstem.




 
 
Dlaczego... ?
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 22:06   

Scarlet Halo napisał/a:
Jeżeli masz stałe IP, to problem ten rozwiązuje zaznaczenie opcji:
'Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie'
Na stronie głównej to ten mały nieopisany kwadracik obok tego gdzie wpisujesz login i hasło.

Zastosowałem zaznaczenie tego kwadracika i przyniosło to skutek. Sprawdziłem natomiast, że przy każdym logowaniu ten kwadracik jest pusty i muszę go za każdym logowaniem zaznaczać. Ale nie wiem, co to znaczy
Scarlet Halo napisał/a:
Na normalnej stronie logowania, to kwadracik jest już opisany.

Ja mam tak ustawione logowanie na forum, że klikam w puste pole login, wyświetla mi się mój, potem klikam pole hasła i wyświetla mi się moje. Czy jest możliwość, żeby po kliknięciu hasła kwadracik z automatu był włączony?




 
 
Dlaczego... ?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 17:06   

Chris napisał/a:
Sprawdziłem natomiast, że przy każdym logowaniu ten kwadracik jest pusty i muszę go za każdym logowaniem zaznaczać. Ale nie wiem, co to znaczy

To znaczy, że masz niestety zmienne IP. Przy stałym IP po zaznaczeniu tego kwadracika już więcej byś nie oglądał okna logowania, bo logowałoby Cię automatycznie po wejściu na stronę.
W takim wypadku jedyne co możesz zrobić, to liczyć na 'dobrą pamięć' przeglądarki i korzystać z przycisku 'wstecz'.




 
 
Dlaczego... ?
Kacperek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 23:39   

siemka. gdzie mogę się udzielać?



 
 
Dlaczego... ?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-12, 23:47   

Kacperek, zacznij od założenia swojego tematu powitalnego.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Dlaczego... ?
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-02, 19:56   

Hmm, chciałabym wstawić swoje zdjęcie i znalazłam wskazówkę że mam je jak rozumiem umieścić w Internecie i wkleić linka, tak? I wtedy się wyświetli po prostu to zdjęcie i nie trzeba będzie dalej klikać? Jeśli tak to jest, to pytanie nieogarniętej w świecie komputerów - jak mam umieścić zdjęcie na ogólnodostępnym serwerze który jest wspominany w FAQ? Jak rozumiem np Facebook nie nadaje się do tego? Mam stworzyć stronę internetową własną czy jak? Bardzo proszę o pomoc i oświecenie :idea: .



 
 
Dlaczego... ?
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-02, 20:02   

readog, facebook jak najbardziej się nadaje.
Dodajesz na fb zdjęcie, klikasz "pokaż zdjęcie", kopiujesz adres i wklejasz na forum, zaznaczasz go i klikasz w przycisk 'img' po prawej stronie okna szybkiej odpowiedzi. Musisz jeszcze z https usunąć s i wysyłasz. :)
Jeśli nie fb to tinipic, imgur czy coś podobnego. Znajdziesz wpisując "hosting plików" w google.




 
 
Dlaczego... ?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-02, 20:12   

readog, możesz użyć http://imgur.com . :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Dlaczego... ?
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-02, 20:29   

Dziękuję bardzo :> , idę się pokazać.



 
 
Dlaczego... ?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-03, 06:37   

readog, fb jest o tyle praktyczny w tej sprawie, że linki wstawione z wiadomości/messengera wygasają po pewnym czasie - stąd ja zawsze z niego korzystam. ;)



 
 
Dlaczego... ?
MałaNieznana 



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 41
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-09-02, 10:20   

Czy jest możliwe usunięcie swojego konta? :/



,,It's not catastrophes, murders, deaths, diseases, that age and kill us; it's the way people look and laugh, and run up the steps of omnibuses."- Virginia Woolf
 
 
Dlaczego... ?
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-09-02, 10:24   

MałaNieznana, nie jest to możliwe.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Dlaczego... ?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 10:29   

MałaNieznana, możemy je zablokować - tak, żebyś już nie mogła się zalogować przez nieokreślony czas. Konto oraz Twoje posty jednak pozostaną na forum, zgodnie z tym, co mówi regulamin.



 
 
Dlaczego... ?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11