Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Aborcja
Autor Wiadomość
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-20, 15:00   

Zdanie Episkopatu? To ja chcę, by tak samo pytać o zdanie inne religijne grupy, nie tylko katolików.
Ksiądz to może sobie najwyżej z ambony do wiernych pokrzyczeć, niech w kościele promuje katolickie stanowisko i mówi wiernym, że mają nie doknywać zabiegów.
Politycy powinni zostawić obywatelom wybór, a nie tylko trząść dupą przed biskupem i rządzić macicami, jak katechizm przykazał.





 
 
Aborcja
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-20, 15:19   

KrólowaSzczurów napisał/a:
Zdanie Episkopatu? To ja chcę, by tak samo pytać o zdanie inne religijne grupy, nie tylko katolików.

Ciekawa koncepcja.
KrólowaSzczurów napisał/a:
Ksiądz to może sobie najwyżej z ambony do wiernych pokrzyczeć, niech w kościele promuje katolickie stanowisko i mówi wiernym, że mają nie doknywać zabiegów.

I przede wszystkim księża powinni wiernym dawać przykład, a ileż to razy słyszałam już, że ksiądz opłacił zabieg usunięcia ciąży swojej kochance w Wiedniu... :/
KrólowaSzczurów napisał/a:
Politycy powinni zostawić obywatelom wybór, a nie tylko trząść dupą przed biskupem i rządzić macicami, jak katechizm przykazał.

Zgadzam się. A do merytorycznej dyskusji powinni być brani przede wszystkim naukowcy i ta część społeczeństwa, której owa ustawa dotyczy i dotyczyć będzie.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Aborcja
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 02:35   

Ogólnie to jestem na nie.
Wpadki małoletnich - do adopcji, jeśli nie chcą lub nie zdołają wychować.
Z gwałtu - nie mam zdania, obojętne mi to, niech osoba pokrzywdzona robi, jak zdecyduje.




 
 
Aborcja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 09:57   

tenswiatjest, a kiedy dziecko ma się urodzić tak zniekształcone, że przeżyje góra tydzień? A kiedy urodzi się zdrowe, ale poród zabije matkę, robiąc z noworodka sierotę?



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-07-28, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aborcja
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 13:03   

Chochlik napisał/a:
tenswiatjest, a kiedy dziecko ma się urodzić tak zniekształcone, że przeżyje góra tydzień? A kiedy urodzi się zdrowe, ale poród zabije matkę, robiąc z noworodka sierotę?

Przecież to nie ja o tym zdecyduję, tylko rodzice. Po co myśleć, skoro i tak na to nie wpłynę.
Powiem tylko tyle, że jestem na kategoryczne nie, jeśli chodzi o aborcję, bo ''nie jestem jeszcze gotowa na dziecko'', ''nie chcę dziecka''. Wtedy trzeba urodzić i najwyżej oddać do adopcji ;)




 
 
Aborcja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 20:41   

A czemu w jednym przypadku jesteś przeciw, a w innym nie masz zdania, bo to nie ty decydujesz? Przecież w przypadku aborcji na życzenie też nie ty decydujesz.



 
 
Aborcja
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 21:29   

Chochlik, chyba nie zabronisz mi nie mieć zdania w jednej kwestii, a w drugiej mieć ;)



 
 
Aborcja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 21:37   

To jest ta sama kwestia - aborcja. Nie rozumiem po co piszesz w iluś tematach o swoich poglądach, a jak ktoś chce o nich rozmawiać, to albo obrażasz, albo z głupkowatym uśmieszkiem stwierdzasz, żr nikt ci nie zabroni tak myśleć.



 
 
Aborcja
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 21:43   

Chochlik, przeszkadza ci to? To się przyzwyczaj :) A uśmiechami mogę sypać ile chcę ;) ;) ;) ;) ;)



 
 
Aborcja
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-29, 09:37   

Skończcie offtop i złośliwości, dyskusja w tym temacie ma dotyczyć stricte aborcji.




 
 
Aborcja
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-08-09, 22:44   

Dzisiaj usłyszałam coś, co mną trochę wstrząsnęło i aż muszę się podzielić. Jedna z moich koleżanek zaszła w ciążę (wpadka) i jeden chłopak zareagował dość niepokojąco. Zwyzywał ją od tych, co się puszczają i oczywiście zaproponował aborcję, jako że dziewczyna nie ma pieniędzy, prawdziwej pracy a ojciec i tak się wyprze. Dodatkowo zaproponował, że jeśli ona obawia się aborcji ze względu na wyrzuty sumienia, to on może przynieść jakiś lek ze szpitala i jej wsypać do szklanki tak, żeby ona nie miała 'aborcyjnego poczucia winy'. Ludzie są dziwni. :shock:



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Aborcja
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-09, 23:36   

Artemisia napisał/a:
Dodatkowo zaproponował, że jeśli ona obawia się aborcji ze względu na wyrzuty sumienia, to on może przynieść jakiś lek ze szpitala i jej wsypać do szklanki tak, żeby ona nie miała 'aborcyjnego poczucia winy'.

No widać, że facetowi zależy tylko na kasie za tę aborcję.
Artemisia napisał/a:
Ludzie są dziwni.

Zgadzam się. Fakt potwierdzony doświadczeniem :)




 
 
Aborcja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 08:20   

No, to która/y wczoraj był/a na "czarnym proteście"?



 
 
Aborcja
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-27, 18:14   

Polecam artykuł:

http://weekend.gazeta.pl/...e-to-proba.html

"Czekam na listę posłów pro-life, które adoptują dziecko z zespołem Downa. Natychmiast będziemy walczyli, żeby te dzieci się urodziły."

Oraz jeszcze inne spojrzenie, "W imieniu dzieci skazanych na życie":

http://www.wysokieobcasy....h-na-zycie.html




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Aborcja
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 20:34   

Ciekawa jestem, w którym momencie na mocy tej ustawy (o ile przejdzie) wprowadzą zakaz stosowania antykoncepcji hormonalnej (bo antykoncepcja 'po' automatycznie staje się nielegalna w skutej tej ustawy). Tak jak wkładki domaciczne. Zostanie nam tylko 'guma', bo podwiązać jajowodów kobieta w tym kraju sobie nie może.



 
 
Aborcja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12