Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Autor Wiadomość
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 23:49   

Sharnathos napisał/a:
Pomyśl jednak, że możesz tym krzywdzić innych.

Mnie też wiele rzeczy krzywdzi, mimo to, że nie jestem homo ;)

Nie ma to jak robić z siebie sierotę ;) Ale o tym, że mnie coś krzywdzi nikt nie pomyśli, bo przecież jestem większością, a nie jakąś biedną, nie rozumianą lesbą :>




Ostatnio zmieniony przez tenswiatjest 2016-07-27, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 23:52   

tenswiatjest, ponownie upraszam, żebyś czytała kilka razy, zanim coś opublikujesz. Łamiesz regulamin, przy okazji też ukazujesz się jako osoba strasznie niedojrzała.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 23:53   

Sharnathos napisał/a:
tenswiatjest, ponownie upraszam, żebyś czytała kilka razy, zanim coś opublikujesz. Łamiesz regulamin, przy okazji też ukazujesz się jako osoba strasznie niedojrzała.

Wygłaszam tylko swoje poglądy. Urażam cię - wybacz, ale wypowiadam tylko swoje zdanie na dany temat.
Wiedziałam, że zaraz zostanę nazwaną osobą niedojrzałą. Wiesz, że nie tylko małolaty podzielają moje poglądy? ;)




Ostatnio zmieniony przez tenswiatjest 2016-07-27, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-27, 23:53   

Na forum nie tolerujemy tego typu zachowań.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-27, 23:54   

Dlaczego ja nie mogę mówić o swoich poglądach, a wy możecie? Teraz ja czuję się skrzywdzona i traktowana inaczej, ale przecież o tym nikt nie pomyśli.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-27, 23:58   

tenswiatjest, to nie są poglądy (za słownikiem - wyobrażenie na jakiś temat; sąd o czymś; opinia), a zwyczajna mowa nienawiści względem homoseksualnych osób. Czytałaś regulamin? Homofobia nie jest tu mile widziana, punkt dziewiąty raczej też już do Ciebie pasuje.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 00:04   

Więc skoro jestem homofobem to zasługuję na dyskryminację? ;) Podobno wy, tolerancyjni z tym walczycie, nie widać.
Jesteś tolerancyjny ponoć, a chyba mnie nie chcesz tolerować, takie mam wrażenie.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
PhiPhiK 
Ból i Anahatha



Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 338
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-07-28, 01:36   

To może ja się wypowiem również...
tenswiatjest napisał/a:
Więc skoro jestem homofobem to zasługuję na dyskryminację


Nie, ale nie oznacza to też, że można obrażać ludzi innej orientacji. Pierwszą i podstawową zasadą kontaktów międzyludzkich jest wzajemny szacunek. Implikowanie, że osoby o innej orientacji są gorsze, bo nie mogą się rozmnażać itd. jest jego brakiem i nawet z tym nie handlujmy.

Drugą zasadą jest NAP - zasada nieagresji. Jeśli ktoś Ci nie robi krzywdy swoim zachowaniem, to niech robi co uważa i kij nam do tego w zasadzie, prawda?

Nie jestem za adopcją dzieci przez osoby "nieheteronormatywne", ale głównie z powodu tego, że w naszym społeczeństwie jest to... hm. Nieakceptowalne? Pogardzane? Wyszydzane? Uważam, że krzywdziłoby to samego adoptowanego. Chyba że powiedzmy adoptowany ma 15+ lat i jest w pełni świadom tego, jak to może wyglądać i zgadza się na to - wtedy chyba liczy się obustronne zadowolenie.

:

No i ja bym dorzucił jednak, że rodzina heteronormatywna narzuca jednak wzorce reprodukcyjne. Ale ten fragment to tylko moja osobista opinia, nie zamierzam jej nikomu wciskać, bo to jedynie luźne przemyślenie, a nie poważny argument.





Jam blask wulkanów — a w błotnych nizinach,
Idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, Kłębi się rajów pożoga,
I słońce — mój wróg słońce!... Wschodzi, wielbiąc Boga.
 
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 01:39   

Ja już się nie wypowiadam, bo co miałam powiedzieć - powiedziałam. Jak was obraziłam - wybaczcie, albo jak nie chcecie to nie wybaczajcie.
Ale już nie róbcie z homoseksualistów takich biednych i pokrzywdzonych przez świat. Bo my heteroseksualiści też przeżywamy różne zawody, przykrości i mamy kłopoty, ale o to już nikt się tak nie wykłóca.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 04:48   

tenswiatjest, widzisz różnicę pomiędzy wyrażeniem poglądu, a wszczęciem pyskówki i pokazaniem się, jako osoba bez ogłady?

Poraz pierwszy poczułam się na rtym forum obrażona. I to przez 16-letnie dziecko.




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 11:31   

tenswiatjest, skoro masz takie poglądy 'z wychowania', to współczuję takich opiekunów. I nie życzę sobie obelg. Możesz być za, przeciw albo cokolwiek, ale nie używaj słów powszechnie uznanych za obelżywe.



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-07-28, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 12:58   

KrólowaSzczurów napisał/a:
I to przez 16-letnie dziecko.

Z wiekiem moje zdanie się nie zmieni i tak samo cię mogę ''obrazić'' za 20 lat ;)
Chochlik napisał/a:
tenswiatjest, skoro masz takie poglądy 'z wychowania', to współczuję takich opiekunów.

Nie obrażaj moich rodziców. Moi rodzice też nie są za tym, by rozpowszechniać homoseksualizm. I nie tylko oni, wpłynęli na to jakie mam zdanie. Otoczenie też wychowuje.

Wszyscy robicie z siebie urażonych i uważacie, że was obraziłam, a wy co teraz robicie? Na każdy sposób próbujecie obrazić mnie i co więcej moich rodziców.
Głupie dziecko, ale inteligencję to teraz wy, starsze państwo, pokazujecie ;)




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 15:04   

tenswiatjest, to wtedy zostanę obrażona przez 36latkę, która przez 20 lat nie nauczyła się, czym jest rozmowa, czy kultura osobista.



 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 15:06   

KrólowaSzczurów napisał/a:
tenswiatjest, to wtedy zostanę obrażona przez 36latkę, która przez 20 lat nie nauczyła się, czym jest rozmowa, czy kultura osobista.

A może powiesz mi jaśniej, czym cię tak strasznie obraziłam?




 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-28, 15:11   

Proszę skończyć offtop.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Adopcja dzieci przez "nieheteronormatywne" osoby
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15