Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Urlop
Autor Wiadomość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-06, 13:25   Urlop

Nie mam bladego pojęcia gdzie co i jak. A mianowicie, niedługo Dzień Matki i wpadłam na pomysł wykupienia 1-2 dni w spa dla mamy czy jakimś innym ośrodku. Byle by było to, co my kobiety lubimy najbardziej. Pobudzenie zmysłów. Różne te takie mani i pedi -kijury.
I tu mam pytanko dla mam, gdzie byście się chciały udać? To dobry pomysł? Czy wolałybyście jakiś wyjazd nad jezioro i przygotowanie ogniska itd.? W tym roku chciałam ją zmobilizować do ruchu i świeżego powietrza, ciągle biurko i biurko.
I kolejne pytanie. Na co mam zwracać uwagę? Kit potrafią wszędzie wciskać, jak mam wybrać dobre usługi? Bo już nie mam za dużo czasu..
Może ktoś jest z Powiśla i zna jakieś fajne kurorty? ;) Jak coś to byśmy z rodziną zrzutę zrobili, bo w końcu Mama to Mama. :D
A może, drogie Panie, jako mamusie, macie inne skryte marzenia ? ^^ [ przyzwoite ;p Latynosa itd nie załatwię.. xd]




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-30, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Urlop
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-06, 13:44   

Mercy, na razie mam odłożone 150 zł, sprzedałam już kilka rzeczy, planuje sprzedać kolejne. Jbc. mam zapasową, na czarną godzinę stówę. Jak się reszta zrzuci może wyjdzie z 300, 400 czy 500. Zależy, ile w tym miechu będzie zarobku. A jak odsprzedam te graty to może nawet więcej.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Urlop
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-06, 13:50   

Mercy napisał/a:
Jak tak oglądałam ceny to powalają... jeden masaż nawet 250 zł...


O w mordę... Nawet na umycie nóg nie starczy xD

Mercy napisał/a:
Z jakiego miasta jesteś?


Morąg. Jest siłka i spa, tylko myślałam nad czymś gdzie indziej, ale skoro aż tak się ceny mają..




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Urlop
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-05-06, 17:57   

Poszukaj na grouponie i na okaziku, bo tam często są właśnie okazuję typu "weekend w spa" i dużo, to wtedy nie kosztuje :)



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Urlop
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-19, 12:50   

Moja mama wykryła to i kategorycznie mi zabroniła.. Wkurzyłam się. Jeszcze tak o, o tym gadała, że odechciało mi się sprawiać jej radość.. Chciałam dobrze, a dostałam '' po łbie'' :/



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Urlop
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 22:38   Wakacje /urlop / pobyt w kompletnej głuszy

Nie znalazłam tutaj podobnego tematu, wiec postanowiłam założyć.
Czy ktoś z Was kiedyś był, albo może wybiera się na urlop / wakacje do kompletnej głuszy? Chodzi mi o takie miejsce, do którego jadąc można się całkowicie odciąć, gdzie nie ma zasiegu komórkowego, Internetu, etc.
Znacie takie miejsca? Możecie polecić?




 
 
Urlop
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-11, 10:01   

Scaliłam z tematem już istniejącym.




 
 
Urlop
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13