Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-08, 18:52   

Samotna93, głównie obsługą wtryskarki. Chociaż wczoraj zostałam posadzona na stanowisku przygotowania elementów modułów. Więc generalnie produkcją kabli ABS do samochodów.


<<< Dodano: 2016-06-09, 01:41 >>>


I stało się, największy podrywacz zmiany C uderzył do mnie. Podchodzi niby to przypadkiem i tekst: "podobaa ci się na tej maszynie?". :brwi:

Kolejny tekst na podryw: "pewnie nie wiraz, co tam podpisywałem. ;> "

Panowie, uczcie się od niego! :hahaha:




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Co słychać w pracy?
nictakiego 



Wiek: 27
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 356
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-14, 03:20   

Moja praca wakacyjna wygląda tak, że wkręciłam się do miejsca, gdzie mija przyjaciółka jest zatrudniona, a ja sama jestem typowym skoczkiem, czyli wskakuję w grafik, gdy ktoś chciałby mieć wolne. Zmiany po 12 godzin, kilka w miesiącu, wolałabym więcej, ale z drugiej strony nie chcę szukać żadnej pracy na stałe. Kokosów na tych marnych dniówkach nie zarabiam, ale mam czas dla znajomych i pieniądze na bieżące wydatki. Praca polega głównie na siedzeniu na tyłku, więc nie narzekam.



 
 
Co słychać w pracy?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-14, 05:07   

Wczoraj postawili mi na maszynie do pomocy panią Monikę z maszyny obok. Bo dziewczyna, która przyszła razem ze mną nie mogła się nauczyć wkładać do formy, bo ta jej nie dawała. Mniejsza o to. Pani postanowiła wprowadzić swoje porządki na maszynie i była jak moja matka trochę. Potem zaczęłyśmy gadać, ale przez jej niedbalstwo (nie wiem jak to jest, że na swojej maszynie ma normę i zero bubli) miałam rekordową ilość bubli od początku mojej pracy. :facepalm: Nie cierpię pracować z kimś na tak małej powierzchni. Jak są błędy, to wolę, żeby były z mojej winy. Dlatego po przejściu na inny kabel może i zrobiłam tylko niecałe 200, ale za to dziewczyna z kontroli jakości już niczego nie znalazła.

Swoją drogą zjawisko... Przed 20, poniedziałek, na hali cała zmiana ma dość, bo... 6h na maszynach, gorąco i... Poniedziałek, a garniakom zachciało się nas "podziwiać". Skośnooki czysty Niemiec ładuje mi się na podest, twierdzi, że wkładanie do formy jest "dosyć proste", po czym gdy nie wyszło mi za trzema razami zamknięcie zamka, gdy stał za mną, rzucił do swojej... Uczennicy bodaj po niemiecku, że jeszcze muszę się nauczyć. Nosz jak ja miałam ochotę mu ten kabel wręczyć. -,- Łazili tak chyba z dwie godziny. :facepalm:


<<< Dodano: 2016-06-14, 23:09 >>>


Iha! Dzisiaj pracowałam od początku do końca sama na maszynie. Trochę wolniej, ale dokładnie. Często mi sprawdzali, czy nie ma bubli, ale... Babka, która wykańcza te kable moje, stwierdziła, że bardzo podobają jej się moje kable, że dokładnie je robię i przycinam odpowiednio. Miło mi sie zrobiło. :>




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Co słychać w pracy?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2016-06-16, 13:08   

Dziś kolejna klientka, ktora nie znosi zakupow a jest zachwycona moim sklepem.

Tak trzymaj szamiś.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co słychać w pracy?
Aleksandros 
Ten który się wspina



Wiek: 30
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 194
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-06-22, 16:52   

Nie ma to jak złapać flaka w drodze do pracy rowerem, ech gdzie się podziałeś farcie :(



 
 
 
Co słychać w pracy?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-22, 17:02   

Zostałam zje..chena za nieumiejętność czytania w myślach i nieposiadanie katalogu na imprezie urodzinowej wspólnego kumpla. Ludzie... :\



 
 
Co słychać w pracy?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-06-22, 18:17   

Zauważyłam, że jestem obserwowana podczas wykonywania manewrów cofania i zawracania przez jednego z moich pasażerów. Zawsze zatrzymuje się, by popatrzeć jak to robię. Nie wiem jeszcze, czy to niewiara w moje możliwości, ciekawość czy troska, ale mam nadzieję, że jednak nie liczy sekretnie, że wpakuję tył auta w traktor. XD



Disqualified as a human being.
 
 
Co słychać w pracy?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-22, 20:12   

Dzisiaj padło z ust firmowego "podrywacza" jego typowe pytanie. Tym razem skierowane do mnie. Mam pytanie, masz chłopaka, abo nie? :hahaha: Uprzednio wystosował mi komplement szalenie wysokich lotów. Rozbawił mnie szczerze. :D



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Co słychać w pracy?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 13:37   

Gorąco, kurde. Farba schnie mi na pędzlu, nim wyląduje na desce...



 
 
Co słychać w pracy?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-01, 19:02   

Lipiec w robolni zapowiada się bardzo ciężki. Na pięć osób pracujących "na moim odcinku" trzy będą nieobecne przez jakiś czas. Koleżanka, z którą zostaję sama ma jeszcze za dużo wątpliwości ze swoimi sprawami, żeby pomóc mi ogarnąć trzy dodatkowe działki.

No i oby mniej takich "prawie omdleń" jak dziś.




 
 
Co słychać w pracy?
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-07-03, 21:29   

Trzy najbliższe miesiące, licząc z lipcem, zapowiadają się pracowicie. teraz nie będę pracowała tylko w weekendy, jak podczas roku akademickiego. Z jednej strony, to więcej pieniędzy, z drugiej strony mało czasu na ogarnięcie swojego życia. Z trzeciej strony, lubię tę pracę, więc nie mam problemu z tym żeby wstać rano i tam pójść. Jakoś to będzie, liczę na to że odłożę trochę pieniędzy na jakiś krótki wyjazd i na tzw. czarną godzinę. Boję się tylko o swoje nogi, bo po weekendzie w pracy nie wytrzymuję bólu, a teraz dojdą do tego kolejne dni. Może z czasem się przyzwyczaję do towarzyszącego bólu na tyle, że nie będę go odczuwała.

Dzisiejsza historia z pracy. Facet wycofuje się, tłumacząc, że przyjdzie tu jutro. W tym momencie wpada na starą, przesadnie otyłą i faktycznie brzydką kobietę, która stoi za nim. Mówi "Cholera, wpadłem na babę.", na to kobieta patrzy na niego i niemalże krzyczy "Na babę?!", co sprawia, że wszyscy widzimy, że ma tylko trzy górne zęby. Postanawiam milczeć. Facet na to: "Chyba nie powie pani, że jest elegancką kobietą, pełną wdzięku i urody?". Nie chciałabym usłyszeć takiego tekstu, z drugiej strony ta sytuacja lekko mnie i pozostałych klientów rozbawiła.




 
 
Co słychać w pracy?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 11:32   

Dziś 4 godziny przebierania dzieciaków przed basenem i ubierania ich po. :D



 
 
Co słychać w pracy?
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-12, 23:39   

U mnie natomiast pierwsze oznaki ŚDM, 45 minut przed zamknięciem odwiedziła nas grupa 23 pielgrzymów, przez co z pracy wyszedłem dopiero po północy. :oops:



''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Co słychać w pracy?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 17:29   

Dziś w pracy głaskałam szopy pracze. Dowiedziałam się też, że są bardzo inteligentne, bo rozwiązane zadania pamiętają jeszcze przez 3 kolejne lata.



 
 
Co słychać w pracy?
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 17:53   

Firma ogłasza koniec promocji dla krewnych i znajomych gryzonia - nie będę do interesu dokładać.



 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11