Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-11, 22:47   

Nina, właściwie to najbardziej intrygujące i przerażające jest wyjaśnienie tego wszystkiego co spotyka głównych bohaterów, strasznie mnie to zawsze zajmowało i w sumie ciężko samemu dojść do pewnych wniosków. Polecam po przejściu każdej z części potem poczytać o nich, bo niektóre rzeczy uciekają uwadze.


<<< Dodano: 2016-06-24, 10:49 >>>


Jak tam wasze łowy na tegorocznym Steam Summer Sale 2016? Coś kupiliście, planujecie kupić?

Ja mam na chwilę obecną na liście Final Fantasy III + Life is Strange. Prawdopodobnie na tym poprzestanę, jeszcze się zastanawiam... ;>




 
 
Gry komputerowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-24, 11:44   

Akyrp Ratavuli, już się zaczęło? :shock:




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Gry komputerowe
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 11:45   

Adriaen, wczoraj. :P


<<< Dodano: 2016-06-27, 09:45 >>>


Bieda do Final Fantasy III i Life is Strange dokupiłem jeszcze Punch Club + Hyperdimension Neptunia Re;Birth1

Damn U Gabe! :>




 
 
Gry komputerowe
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-28, 13:04   

Akyrp Ratavuli, ups, bo Cię podpuściłam z tym Punch Club. Wiń chłopaków z GryOnline. Nie moja wina, że urywki mi się spodobały. :P

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że chcę steam i kilka gier. Dziesięcioletni laptop tak bardzo... :smutasek2: Ale odkąd zobaczyłam Stardew Valley to się ślinię na nie i patrząc na pola widzę... Piksele. :lol:




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gry komputerowe
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-28, 13:59   

Żurawek, większość Indie które Ci się u mnie podobają bez problemu ruszy na 10 letnim laptopie, także tego. :P



 
 
Gry komputerowe
Reifu 



Wiek: 24
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 67
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-06-29, 22:49   

Lepiej dla mnie, jeśli w nic nie gram, naprawdę. Nie wiem, co mnie pokusiło, żeby ściągnąć Blade&Soul, ale na pewno to nie było nic dobrego. Przepadłam na jakieś dwie godziny. Ale nie ma co się dziwić, ten klimat i ta animacja <3 .



 
 
Gry komputerowe
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-06-30, 09:54   

Ja tak miałem przy "Life is Strange" (Square Enix 2015) Całą historię skończyłem w 2 dni :D A tak to gram w CS:GO (Valve 2012) i betuję skinami
P.S Kto chce kupić Souvenir AWP | Dragon lore (FN)? Kontakt PW




Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Gry komputerowe
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 20:26   

Chochlik napisał/a:
Gra(ł) ktoś może w Ingress?


Ja grałam, ale zanim się pojawiłam w Krakowie, więc nie miało to większego sensu. Jakbym znalazła osoby w Krakowie to chętnie bym pograła.

Jeśli chodzi o mnie: na tel.: Fallout Shelter, Hearthstone.
Na PC: The Sims 1, 3, 4; Hearthstone regularnie <3 , Far Cry, Twierdza, Delta Force, uwielbiałam Hard Trucka, Heroesy, GTA, próbowałam OSU, ostatnio zaczęłam grać w LoLa. Jestem totalnym newbie :D Ale chłopaki w mieszkaniu grają więc się wciągam :D
Dużo czytam o ADC i chłopaki mówią, że nie umieją, że trudne, ale mnie zaczyna się podobać, oni grają na topie albo w dżungli, i są w goldzie, więc staram się douczać regularnie xD
Chciałabym pograć w Ori and the Blind Forest i Subnautica, Life is Strange.




Ostatnio zmieniony przez selfishbastard 2016-06-30, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 20:31   

selfishbastard napisał/a:
Life is Strange
Ja właśnie ogrywa, cudowne doświadczenie. Naprawdę polecam z całego serca!

ps. ADC nie jest takie skomplikowane. :P Chociaż jak jeszcze grałem w LoLa to moją ulubioną linią był MID i Katarina, meta zmienia się na tyle dynamicznie, że wątpię żeby to było jeszcze sensowne rozwiązanie. :D

Subnautica ponoć się bardzo szybko nudzi, takie opinie czytałem bo sam mam ochotę na tą grę.




 
 
Gry komputerowe
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 20:36   

Akyrp Ratavuli, LiS podoba mi się bardzo jak widzę na YT. Subnauticę widziałam też na YT, dokładnie u Disa i przyjemnie się oglądało ;) dlatego tak mi się spodobała.

Co do ADC, jak zaczęłam czytać o Ashe to podoba mi się coraz bardziej i gram nią sobie i wydaje mi się, że jakieś postępy robię, może małe ale chyba daję radę. :)




 
 
Gry komputerowe
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 20:39   

selfishbastard, ja się na Ashe uczyłem, chyba taka najbardziej przyjazna postać do nauki tej pozycji.

Miss Fortune też się przyjemnie gra na początku nauki. :)




 
 
Gry komputerowe
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 20:42   

Akyrp Ratavuli, Jinx na razie nie ogarniam w ogóle xD Ale ładnie umiera (don't judge me xDD)



 
 
Gry komputerowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-01, 09:38   

Ja grałem na początku Ryze, potem Brandem, a na końcu Azirem. Nie wciągnęło mnie.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Gry komputerowe
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-07-09, 02:15   

Przeszedłem ostatnio DLC do Outlasta, a teraz zapoznaję się z dziadkiem survival horrorów - Alone In The Dark, tego z 92 roku. 8)

Raphael napisał/a:
Ja ostatnio gram w Shenmue, naprawdę polecam.

Swego czasu próbowałem pogrywać na emulatorze dreamcasta, ale fakt że średnio radził sobie on z zapisywaniem stanu gry sprawił że sobie odpuściłem ;)




 
 
Gry komputerowe
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-07-13, 16:41   

selfishbastard, które GTA? GTA V? Bo chętnie bym z kimś pograł. :P Heartstone również lubię. :3



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Gry komputerowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13