Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dziecka
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:07   

Samotna93 napisał/a:
oddam kiedyś pieniądze za utrzymanie do kiedy będę tu mieszkać za wszystkie lata

Weź pokwitowanie, jeżeli faktycznie to zrobisz albo wykonaj przelew z właściwym tytułem tego przelewu, wydrukuj potwierdzenie i zachowaj. Jak kiedyś Twoja 'matka' popadnie w niedostatek i będzie pragnęła od Ciebie alimentów (formalnie opiekun prawny ma taką możliwość) to będziesz miała w sądzie argument, że już ją 'spłaciłaś'.




 
 
Dzień Dziecka
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:07   

Zazwyczaj dostawałam coś słodkiego lub jakąś drobną zabawkę. Jednak lata lecą i trzeba się z tym pogodzić, że od jakiegoś czasu nawet życzeń nie mam. ;P



 
 
Dzień Dziecka
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:08   

Naamah napisał/a:
od jakiegoś czasu nawet życzeń nie mam

Ja zawsze dostaję od matki życzenia. Z ojcem kontaktu nie mam, to inna kwestia. Dzisiaj w ramach dzieckowo-urodzinowo-imieninowego prezentu dostałam garnek do gotowania na parze. Moja matka miała dość, że za każdym razem jak mnie zapraszała na obiad, to chciałam kluski na parze, motywując to tym, że nie mam garnka i sama sobie zrobić nie mogę. :lol:




 
 
Dzień Dziecka
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:10   

Scarlet Halo , powiem Ci, że również o tym myslalam i nie wiem, jaki tytuł przelewu można by wpisać i w ogóle, jak wyliczyć te kwotę. To nie jest moja biologiczna ' matka ' dla jasności.



 
 
Dzień Dziecka
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:13   

Samotna93 napisał/a:
To nie jest moja biologiczna ' matka ' dla jasności.

Wyczytałam to z Twoich innych postów, dlatego napisałam 'opiekun prawny'.
Samotna93 napisał/a:
również o tym myslalam i nie wiem, jaki tytuł przelewu można by wpisać i w ogóle
Skonsultuj to z prawnikiem, kiedy już będziesz na tym etapie. To najlepsze wyjście.



 
 
Dzień Dziecka
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 23:15   

Scarlet Halo, chyba faktycznie tak będzie najlepiej. Dziękuję za dobrą radę.



 
 
Dzień Dziecka
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-02, 09:25   

Dostałam dwie bluzki na ramiączka i spodenki. xD



 
 
Dzień Dziecka
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-06-02, 21:55   

Dzień Dziecka - dla mnie zawodowo to bardzo ważny dzień, gdyż pracuję w żłobku. Urządzamy dla dzieci zabawę - istne szaleństwo: balony, bańki mydlane, malowanie twarzy, tańce itp. Szkoda tylko, że w tym roku pogoda była brzydka i nie mogliśmy wyjść na taras, ale i tak dzieciaki były bardzo zadowolone, a "ciocie" trochę zmęczone. ;)

Prywatnie zaś, mimo mojej 30-stki na karku, mama pamięta, że jestem jej dzieckiem i dzwoniła z życzeniami. Ojciec też zadzwonił z życzeniami, ale jemu przypomniało się dzisiaj. :lol:




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Dzień Dziecka
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-03, 10:42   

intouchable napisał/a:
Ojciec też zadzwonił z życzeniami, ale jemu przypomniało się dzisiaj. :lol:


Pewnie mama przypomniała. :P




 
 
Dzień Dziecka
Chris
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-03, 17:29   

Naamah napisał/a:
Jednak lata lecą i trzeba się z tym pogodzić, że od jakiegoś czasu nawet życzeń nie mam.

Choć trochę spóźnione (ale po chrześcijańsku zmieściłem się w oktawie) to w zastępstwie ojca ośmielam się (choć z pewną obawą) złożyć Ci bardzo serdeczne życzenia, wielu radosnych chwil i zadowolenia z tego co robisz. Od początku jestem pełen podziwu dla Ciebie, Twojej aktywności i zdecydowania. Powodzenia.




 
 
Dzień Dziecka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11