Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-02-24, 08:45   

Żurawek napisał/a:
Ooo, i jakieś skromne spotkania literacko-dyskusyjne. Tak. Plus obowiązkowo kociaki.
Kameralna kocia kawiarnia literacka? <3



Disqualified as a human being.
 
 
Nasze marzenia
MomiMi 


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 42
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-24, 11:39   

1. Najważniejsze marzenie - aby mężczyzna, którego mam u boku był ze mną do końca życia.
2. Dalej rozwijać się w wybranej przeze mnie dziedzinie (może tytuł profesora? :D )
3. Z takich baaardzo przyziemnych marzeń wybrałabym bmw x6 :oops:




"Ja jeden z wielu, ukryty wśród miliarda, wstydzę się, że jestem"
 
 
Nasze marzenia
jogusiek@ 



Wiek: 27
Dołączyła: 12 Sie 2015
Posty: 77
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-03-05, 22:06   

Dostać się na medycynę.



 
 
Nasze marzenia
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-08, 17:16   

Znaleźć coś lub kogoś kto sprawi, że będzie warto żyć.



"Jak tu żyć? Kiedy iść nie mamy już dokąd i po co,
O czym śnić? Kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą"
 
 
Nasze marzenia
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 11:21   



i to:





 
 
Nasze marzenia
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 11:39   

Nightmare, a więcej tekstu? :D Czy po prostu kolorowanki były Twoimi marzeniami?



 
 
Nasze marzenia
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 17:53   

Lennei napisał/a:
Nightmare, a więcej tekstu? :D Czy po prostu kolorowanki były Twoimi marzeniami?


Kolorowanki. :D Właśnie niedługo się to marzenie zrealizuje. Jeszcze dobre kredki i wymiatam! 8)




 
 
Nasze marzenia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-05-12, 23:19   

Chcę kiedyś pojechać nad morze. Poczuć morski piasek pod stopami, zanurzyć stopy w wodzie. Popłynąć żaglówką i poczuć wolność. Skoczyć na bungee.
Poznać kogoś, z kim mogłabym to po kolei realizować.




 
 
 
Nasze marzenia
Fearless 



Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2016
Posty: 299
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-15, 17:04   

Marzę o dniu, w którym moja terapeutka powie w końcu, że jestem już zdrowa i że możemy zakończyć terapię. Chodzi mi o takie generalne zdrowie psychiczne albo po prostu o dojrzałość. Podobno niewiele mi już brakuje, ale i tak myślę, że dopiero za jakieś 4 miesiące/pół roku to się stanie.

Marzę też o wyjeździe do Kambodży i na Islandię. Cała reszta świata może poczekać, te dwa kraje chcę zwiedzić najbardziej.

Marzy mi się tytuł najpierw dotkora, a potem profesora i cała sala studentów przede mną :)

Takie trzy główne marzenia. Pierwsze nastąpi najszybciej, a wtedy już droga otwarta do pozostałych :D




 
 
Nasze marzenia
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-16, 04:57   

Fearless napisał/a:
na Islandię
:love: Jadę z Tobą. :D



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Nasze marzenia
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-05-22, 23:36   

Obecnie mam takie małe marzenie, aby zrzucić zbędne kilogramy, bo gdy weszłam na wagę to się przeraziłam, bo osiągnęłam "nowy rekord"... :( Wiem, że ciężko będzie mi go zrealizować, ale trzeba próbować, bo patrzeć na siebie nie mogę, w rzeczy się ledwo co dopinam, źle się czuję w swoim ciele, no i niedługo już lato i chciałabym iść na basen czy jeziorko popływać ze znajomymi...



"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Nasze marzenia
Teo 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 119
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-06-02, 21:46   

Chciałabym zacząć podróżować, stać się jak Natan Drake z Uncharted :D
Chciałabym wydać serie książek które byłyby znane jak Harry Potter albo książki z cyklu Świat Dysku




 
 
Nasze marzenia
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-06, 20:58   

A ja poza tym, że marzę o byciu wreszcie szczęśliwą, kochaniu i byciu kochaną to marzę o tym, żeby wyjechać, a raczej wylecieć na mój koniec świata - do Nowej Zelandii i tam zamieszkać na stałe, a poza tym na czasie teraz mam takie marzenia, żeby kiedyś ktoś wreszcie zdecydował się zrobić mi profesjonalną sesję zdjęciową i, żeby to łdnie wyszło. Marzy mi się taka trochę na luzie, ale i taka trochę ' formalna ', czyli w zasadzie taka mieszana. I mam jeszcze jedno takie dość duże marzenie, by kiedyś mieć możliwość spotkania się i porozmawiania sam na sam z pewnym człowiekiem z branży muzycznej, który nawet urodził się dokładnie tego dnia, co ja, tylko 12 lat wcześniej.
O tym, żeby mieć jeszcze mamę i tatę niestety raczej nie mam już co marzyć, tym bardziej o szczęśliwym i w pełni beztroskim dzieciństwie.

Teo, a tak w odniesieniu do Twojego marzenia - przynajmniej w pewnym stopniu - chciałabym kiedyś odwiedzić zamek Alnwick. :)




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2016-06-06, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nasze marzenia
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-08, 23:01   

Marzą mi się studia tak jednolite magisterskie, jak i później doktoranckie, które niestety są bardzo drogie. Niestacjonarnie psychologia na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, najlepiej w Warszawie, ale tam czesne za rok studiów jednolitych magisterskich wynosi 9000 zł, więc moje marzenie jest i chyba pozostaje niemożliwym do zrealizowania, bo gdzie ja znajdę taką pracę, by opłacić takie czesne? I nawet nie wiem, czy potrafiłabym się zdecydować na odpowiednią specjalność, bo z tego, co wiem, są tam dwie, które by mnie w jakiś sposób interesowały - psychologia relacji interpersonalnych ( międzyludzkich ) oraz psychologia biznesu. Obie wydają mi się być atrakcyjne i naprawdę chyba nie potrafiłabym pomiędzy nimi zdecydować. I jednej i drugiej byłoby mi po prostu szkoda. Może gdyby istniała możliwość ich połączenia to byłoby rozwiązanie właśnie dla mnie. Teraz nie wiem. Ścieżki realizowane są na 2 i 3 roku i jest do wyboru : biznes, mózg - umysł - technologia, relacje międzyludzkie, zdrowie i rozwój, natomiast specjalnosci realizowane są na 4 i 5 roku, do wyboru : neurokogniwistyka, projektowanie interakcji człowiek - technologia, psychologia biznesu, psychologia kliniczna i zdrowia, psychologia kształtowania i modyfikacji zachowania, psychologia sportu i aktywności fizycznej, oraz psychologia zmiany : konflikt - kryzys - współpraca.
A widzicie, czyli ze ścieżkami miałabym problem z wyborem, pomiędzy ' biznes ', a ' relacje międzyludzkie ', natomiast w kwestii specjalności to ' psychologia biznesu ' albo ' psychologia kształtowania i modyfikacji zachowania '.
Marzenia o rodzinie i o szczęściu już w moim przypadku poszły w tak zwaną odstawkę, bo jakoś tak tkwi we mnie przekonanie, że tego w życiu nie zrealizuję.




 
 
Nasze marzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-09, 09:01   

Opuszczona napisał/a:
Niestacjonarnie psychologia

Na innych uczelniach (także warszawskich) są także inne ceny studiów niestacjonarnych.




 
 
Nasze marzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12