Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Systemy motywacyjne w pracy
Autor Wiadomość
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-02-22, 21:14   Systemy motywacyjne w pracy

Czy u Was w pracy też są konkursy motywacyjne? Jak na nie reagujecie, i jak traktują je Wasi współpracownicy? Uważacie, że są potrzebne i motywujące? Kiedy zaczynają przekraczać granice motywacji?
W poprzedniej pracy miałam i w tej pracy też mam system motywacyjny, w poprzedniej bardziej działał na nerwy swoim systemem i był bardzo niesprawiedliwy. Tutaj jest ale już mniej denerwujący ale jednak trochę niesprawiedliwy lub bardziej czasem zniechęcający widząc, że ludzie nadzorujący to również robią wałek i podają zaniżone wyniki.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Raven
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-22, 21:34   

pracując w MM mieliśmy premie uznaniowa ale nikt nigdy nie wieszał za co się dostaje :P Pracowałem z dwiema dziewczynami i nie wiem czemu zawsze dostawałem więcej niż one a więcej nie robiłem. A i tak każdy porostu robił swoje i się nie przejmował.



 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-02-22, 21:36   

Raven, bo jesteś facetem^^
w MediaM?? czy coś innego?? Ja dostaje premie uznaniowe plus premie konkursowe w ME




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Raven
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-22, 21:50   

Duszka, może i masz racje, jak pracowałem z samymi facetami i dawali podwyżki to każdy dostał inaczej a robiliśmy w miarę tak samo. A największa motywacja był dyro, wywalał z pracy za bylico. Nikt nie znał dnia ani godziny:P Ja wyleciałem na własne życzenie ale nie żałuje bo tam to tylko gnębili a nie motywowali





 
 
Systemy motywacyjne w pracy
LalaEś 



Wiek: 32
Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 190
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-08, 13:09   

Raz tylko miałam coś takiego (w telemarketingu), ale nie motywowało mnie to :)



"- Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!"
 
 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-08, 13:41   

mrozna, moje systemy motywacyjne w telemarketingu były tak... Uwłaczające, że podziękowałam po tygodniu, bo jawnie łamali prawo pracy. Poza tym nie dam na siebie krzyczeć jakiemuś frustratowi dlatego, że jemu przez nasz brak wyników pali się tyłek. Kilka filmików było fajnych, jak i rozmowa z samym regionalnym, ale tak poza tym to... Nie dla mnie.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-11-02, 14:51   

Ja uważam, że zależy jaki. Każdy system motywacyjny działa na każdego inaczej. Mnie by premia uznaniowa albo coś innego bardzo zmotywowały



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Systemy motywacyjne w pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12