Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-02, 08:28   

pannanikt, między innymi właśnie po to jest ranga "zaufany", ja przemyślałam wywlekanie wszystkich swoich bebechów (nie jest to absolutnie obraźliwe) w dziale otwartym, jak znalazłam tu konta dwóch moich znajomych, którzy no... Zrobili mi krzywdę. Fajnie jest być dostępnym dla wszystkich, ale ja czuję się w Wiosce bezpieczniej i rzucam tam na przykład miejscowościami, imionami, nazwiskami czasem i piszę dość intymnie. Poza tym, jeśli tematy miałyby być w jednym miejscu, to w takim razie po co ranga zaufany? Bo dla mnie to był jeden z głównych powodów ku temu, by wzbudzić zaufanie - przenieść temat z widoku publicznego, do bardziej zamkniętego grona.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-02, 11:52   

Szamanka napisał/a:
Proponuję, aby tematy w dziale "poznajmy się" były tylko nazwą użytkownika (co obowiązuje również nowych użytkowników) a w "moich myślach..." to nazwy własne (czyt. wymyślona przez założyciela - nie nick).
Gdy zielony awansuje na niebieskiego to może mieć możliwość założenia sobie tematu dodatkowego w moich myślach z inną nazwą tematu, bądź, jeżeli będzie chciał przenieść istniejący do działu niebieskich będzie zmuszony zmienić nazwę tematu.


Jak widzicie takie rozwiązanie? Bo wydaje mi się przejrzyste to, co zaproponowałam.

Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. Byłoby czytelne rozgraniczenie.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 17:57   

Osobiście uważam, że nie przekonam się do posiadania dwóch tematów. Może jakiś niewielostronicowy, w którym po prostu się przedstawię, żeby zieloni wiedzieli, kim jestem mniej więcej. Jeszcze nie wiem.
Niemniej widzę, że chętnych mamy. Zupełnie przeciwnych niewielu... także chyba nie ma co blokować takiej możliwości tym, co chcą.

Hm... Od nas jako zarządu wyszłyby jednak pewne zasady posiadania takiego tematu, których należałoby przestrzegać, aby nie było zbyt dużego zamieszania i żeby wszystko miało ręce i nogi.

Należało by odróżnić takie dwa tematy, jednego autorstwa. Ta kwestia jest pewna, ponieważ dwukrotnie pojawiła się dyskusja na temat takich samych nazw tematów.
A reszta pewnie wyjdzie w trakcie.

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć? Jakieś plusy, minusy tego pomysłu? Kolejne pomysły, sugestie, uwagi?




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 18:12   

Naamah, może dla tych, którzy nie chcą zielonego tematu stworzyć zbiorczy, w którym mogą się przedstawić i/lub w którym zieloni mogą pytać o konkretnych niebieskich, o których chcieliby się czegoś dowiedzieć.

Sama uważam w sumie to, co zakładałam na początku eksperymentu. Po pierwszej fali odzewu i ciekawości postów stawało się coraz mniej. Tak samo jest z nowymi niebieskimi. Pięć stron powitań a później często cisza. Żeby wyjść i poznać zielonych wystarczy czytać ich tematy, bez posiadania swojego. Żeby dać się poznać również można dać się poznać u nich.

Natomiast jeśli ktoś bardzo by chciał mieć drugi temat i widzi w nim szansę na ocalenie siebie o forum to mogę śmiało powiedzieć "być może".




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 18:16   

W eksperymencie wyszło, że faktycznie część niebieskich tematów ucichło w dziale zielonym, ale nie w każdym. Były tematy, które były odwiedzane z podobną częstotliwością, jak te zwykłe zielone czy zwykłe niebieskie w dziale zamkniętym. Myślę, że to już raczej kwestia autora tematu...



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 20:44   

Naamah napisał/a:
Osobiście uważam, że nie przekonam się do posiadania dwóch tematów. Może jakiś niewielostronicowy, w którym po prostu się przedstawię, żeby zieloni wiedzieli, kim jestem mniej więcej. Jeszcze nie wiem.

Ale ta opcja drugiego tematu nie jest chyba obowiązkowa dla wszystkich, tylko dla tych co chcą, prawda?




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 20:50   

Lennei, oczywiście, że dla tych co chcą.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 20:58   

Scarlet Halo, dzięki, bo już zwątpiłam.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 20:59   

Lennei, rozwodziłam się tylko nad swoim przykładem. :D



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 21:56   

Wszyscy powinni mięć wątek w tym samym dziale. Ta ideologia prestiżowej rangi rodzi tylko niepotrzebną dychotomię.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 10:51   

Ryba napisał/a:
Ta ideologia prestiżowej rangi rodzi tylko niepotrzebną dychotomię.

Oraz zabezpiecza użytkowników, którzy są tu jakiś czas przed tym, żeby poufnych informacji o nich nie mógł czytać każdy. Biorąc pod uwagę to, o czym to forum jest... wydaje się to konieczne.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-18, 00:03   

Złośnica napisał/a:
Naamah, może dla tych, którzy nie chcą zielonego tematu stworzyć zbiorczy, w którym mogą się przedstawić i/lub w którym zieloni mogą pytać o konkretnych niebieskich, o których chcieliby się czegoś dowiedzieć.

Myślę że to fajny pomysł. Można by np zrobić taki temat, w którym właśnie zieloni i brązowi mogli pytać niebieskich i innych z Wioski o różne rzeczy, których chcieliby się dowiedzieć. Z tym przedstawieniem się, myślę że też dobra rzecz.
I że tak zapytam: (jeśli to nie tajemnica :P ) dużo jest chętnych ludzi, by prowadzić dwa tematy powitalne? ;)




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 06:50   

Cezar00, my jako zarząd tego nie wiemy, a nie wiadomo, czy osoby które poparły takie rozwiązanie w ankiecie będą chciały mieć jednocześnie 2 tematy.
Ja raczej nie planuję, jeden mi w zupełności wystarczy.




 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-18, 11:48   

Cezar00, ciężko powiedzieć, ponieważ nadal mało osób się wypowiedziało w tej sprawie. W ankiecie natomiast będzie to 21 głosów oddanych na tak (chociaż zauważ, że pytanie brzmi inaczej niż: Czy chcesz mieć dwa tematy powitalne?). Także niekoniecznie Ci, którzy zagłosowali na tak, taki temat sobie założą.



 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-18, 13:25   

Arya, Naamah, rozumiem, wielkie dzięki za odpowiedź ;)
Nie ukrywam, że zapytałem tak ogólnie, bo nie ukrywam, że jakoś nie uśmiecha mi się prowadzić dwa tematy powitalne ;)
Więc myślę, że jakby ktoś bardzo chciał mieć dwa tematy powitalne to ok, a dla reszty, jak wcześniej się wypowiedziałem popierając pomysł Złośnicy. I myślę że to najlepsiejsza opcja :P




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Zmiany na forum do konsultacji z użytkownikami
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11