Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Małopolskie
Autor Wiadomość
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-20, 22:38   

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale osobiście chciałabym wam polecić jedną panią psycholog kliniczną i psychoterapeutkę w jednym. Chodzi mi konkretnie o panią Marię Wawszczak. Od 4 lat jestem pod jej opieką i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie olewa niczego i cierpliwie słucha. Przyjmuje w Nowym Sączu na Placu 3 Maja i w Centrum Medycznym ,,Batory".



 
 
Małopolskie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-25, 18:02   

Nie wiem, czy piszę o tym w odpowiednim temacie, ale w razie pomyłki proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce, i przepraszam za spam tutaj. ;)

Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś dobrym psychologiem w okolicy, najlepiej, gdyby zajmował się osobami z ED.
Ktoś się orientuje, ma może jakieś doświadczenie w tym zakresie, może mi coś polecić? :)




Ostatnio zmieniony przez 2013-06-25, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Małopolskie
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-25, 18:17   

muszkieterka, mogę ci polecić moją panią psycholog, która ma specjalizację II stopnia psychologa klinicznego i jednocześnie psychoterapeuty i różne takie tam orzeczenia, opinie i badania robi etc. Ja do niej chodzi od 4,5 roku. ?wietna jest. To pierwszy psycholog w moim życiu, a byłam u wielu, który czuję, że w pełni mnie rozumie i wierzy mi no i słucha, a nie ignoruje. Jak chcesz to napisz do mnie na priv, ale ona jest w Nowym Sączu, a w Krakowie to byłam u jednej pani psychiatry. Ona zajmuje się osobami z zaburzeniami odżywiania na pewno, bo moja kuzynka z anoreksją do niej chodziła czy chodzi nadal, bo już nie wiem. A u mnie skończyło się na jednej wizycie, bo ja akurat nie mogłam się z nią dogadać.



 
 
Małopolskie
czarnawredna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-02, 21:01   

Szpital specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego,
a konkretniej Oddział leczenia zaburzeń osobowości i nerwic
czy ktoś tam był ew. zna osobę która tam przebywała?




 
 
Małopolskie
CAnn 
Autodestrukcja



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 210
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-03-18, 22:13   

Hejooo. Mam pytanko. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś rozsądnego terapeutę w Krakowie, który przyjmuje na nfz? Byłabym bardzo wdzięczna.



I can be your china doll
If you like to see me fall.
 
 
Małopolskie
ladylazarus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-19, 20:01   

CAnn napisał/a:
Hejooo. Mam pytanko. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś rozsądnego terapeutę w Krakowie, który przyjmuje na nfz? Byłabym bardzo wdzięczna.


A nie tylko terapeutę, ale także do której przychodni i którego psychiatry warto się wybrać na nfz?




 
 
Małopolskie
nenies
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-19, 19:45   

Ja chodzę na pl. Sikorskiego w Krakowie:

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji Psychoz
pl. Sikorskiego 2/8
31-115 Kraków
tel. 12 421 51 17




 
 
Małopolskie
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-12-09, 15:52   

nenies, polecasz?

Pilnie potrzebuję pójść do jakiegoś psychiatry/psychologa, na NFZ oczywiście. Jeśli ktoś chodził w Krakowie do jakiegoś i mógłby polecić to byłabym wdzięczna...




 
 
Małopolskie
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-04-07, 03:02   

Ja zacząłem w końcu szukać jakiegoś terapeuty, bo stwierdziłem już jakiś czas temu, że terapia może okazać mi się przydatna bardzo, a ostatnio stwierdzam, że bez niej mogę sobie poradzić tak no, słabo...
Ogólnie to już sporządziłem sobie małą listę tego, co zauważyłem, że jest we mnie nie tak i myślę że to fajny pomysł wyskoczyć z taką listą. To coś jakby ktoś przyjechał samochodem do mechanika z listą usterek do naprawienia :lol:
I póki co zaczynam czytać trochę o tych nurtach terapii itp, ale na razie się gubię w tym :D

Ktoś coś, mógłby mi polecić coś, gdzieś, kogoś? :P




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Małopolskie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-07, 07:11   

Cezar00 napisał/a:
Ktoś coś, mógłby mi polecić coś, gdzieś, kogoś? :P

To zależy, nad czym chcesz pracować. Jeśli chcesz zmienić jakieś konkretne zachowanie i nie grzebać, z czego ono dokładnie wynika - behawioralna. Jeśli chcesz uporać się z pewnymi sprawami z przeszłości - psychodynamiczna. Trochę Cię już znając zdecydowanie poleciłabym Ci tą drugą. Pierwszą zresztą raczej ciężko znaleźć na NFZ.

Najpierw jednak potrzebujesz skierowania na terapię, które możesz uzyskać u dowolnego psychiatry w całym mieście lub u swojego rodzinnego.




 
 
Małopolskie
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-02, 17:10   

Polecam Krakowski Instytut Psychoterapii. Ma 4 "oddziały", ja chodzę do specjalizującego się w terapii młodzieży na Kazimierzu. Dyrektorem jest psychiatra, p.Krzysztof Szwajca - przyjmuje też prywatnie - bardzo inteligentny i sensowny lekarz. Oprócz tego jest tam chyba dziewięciu psychoterapeutów - uczęszczam na grupę, mam terapię indywidualną i rodzinną i bardzo sobie chwalę. Świetny zespół, mądrzy i aktywni ludzie, polecam :)



 
 
Małopolskie
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-02, 17:13   

readog napisał/a:
Krzysztof Szwajca -
Oooo matko. Ja chodzę do jego żony. :roll:



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Małopolskie
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-02, 17:56   

Pani Marta Szwajca? :D

Śmieszne małżeństwo




 
 
Małopolskie
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-02, 19:20   

readog napisał/a:
Polecam Krakowski Instytut Psychoterapii.

Hm... zadzwonię sobie z ciekawości, może nie mają kosmicznie długich terminów u terapeutów :roll:




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Małopolskie
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-02, 19:21   

readog napisał/a:
Pani Marta Szwajca?
Yhy. :roll:
Miałaś z Nią do czynienia? :D




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Małopolskie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13