Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Motywacja do skończenia
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-06, 09:42   

Ja zrobiłam to dla siebie. Stan do jakiego się doprowadziłam dał mi do myślenia. Wystraszyłam się go i zapytałam sama siebie czy naprawdę chcę, aby tak wyglądało moje życie?
A potem zaczęła się walka. Ciężka, żmudna walka, która wiele razy wydawała mi się nie mieć sensu.
Jakoś do tej pory się udaje.




 
 
Motywacja do skończenia
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-06, 13:16   

A ja nie potrafię tak myśleć. Nie widzę nic w tym złego. Nie wiem, jak tu znaleźć motywacje?



 
 
Motywacja do skończenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-06, 16:46   

A ja chciałam pokazać swojemu otoczeniu, że jestem silna i dzięki nim i sobie samej potrafiłam sobie z tym poradzić. Motywacją jest też pokazanie innym, że można wyjść z różnych, czasem bardzo trudnych sytuacji w życiu.



 
 
Motywacja do skończenia
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-03, 11:54   

Nie mam żadnych szczytnych motywów. Walkę z alkoholem i lekami podjęłam chyba głównie ze zmęczenia tym burdelem w mojej głowie. Wiem, że dalsze ćpanie i picie pogarszałoby tylko mój stan. Na terapiach grupowych kilka razy słyszałam, że długo to ja bym sobie tak nie pożyła. Niepokojąco mało mnie to obeszło. Dalej mam problem z tym, żeby chcieć dla siebie dobrze, ale jestem już zwyczajnie zmęczona...



 
 
Motywacja do skończenia
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-03, 13:33   

Do rzucania nałogów czy złych nawyków, motywuję sam siebie, bo chcę to zrobić przede wszystkim dla siebie.
Dodatkowym wsparciem są dla mnie bliskie osoby, studiowanie i dobre samopoczucie, które wpływa na moje postrzeganie wielu wspaniałości na tym świecie.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Motywacja do skończenia
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-23, 15:08   

Czasem żałuję, że nie mam celu i bywają takie dni, iż naprawdę tego potrzebuję, choć najgłupszej wymówki, by się nie ciąć.
Aktualnie zostało mi tylko patrzenie na licznik i mówienie sobie "jeszcze jeden dzień".




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Motywacja do skończenia
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-01-04, 19:43   

A jak z motywacją do ćwiczeń? Oprócz jeżdżenia na rowerze 3 km do pracy jakoś nie mogę się zebrać żeby zacząć spacerować. Zwłaszcza, że teraz zima stulecia ma nadejść...



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Motywacja do skończenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11