Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak tam nauka?
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-26, 18:35   

Smutasny, to i tak dobrze! Mi ksiądz ledwo czwórkę wystawił ostatnio. Teraz nie wiem co będzie na koniec roku.

Super moje świadectwo to właściwie same dwóję. Na jakie ja studia się dostane? Pfff...




 
 
Jak tam nauka?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-26, 19:25   

Nightmare, przecież nie będą patrzeć na świadectwo. Wciąż możesz pokazać, że oceny nie znaczą wiele i dobrze napisać matury. Nic straconego. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak tam nauka?
TOM 



Dołączyła: 22 Mar 2016
Posty: 89
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-03-28, 20:26   

Ja właśnie z powodu choroby (? czy ja jestem chora?) przerwałam studia na ten rok. Sama nie wiem jak się z tym czuję. Trochę jakby... bezużytecznie.



 
 
 
Jak tam nauka?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-29, 04:07   

Fenoloftaleina, pewnie matury pójdą świetnie. :roll: Wątpię czy je zdam. No, ale co tam. Trzeba podejść.



 
 
Jak tam nauka?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-29, 06:37   

Nightmare, chyba każdy ma wątpliwości przed maturą. Ja trzymam kciuki za dobre wyniki. :tuli: :tuli2: :tuli3:



 
 
Jak tam nauka?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-30, 20:33   

No właśnie- za miesiąc matura, a ja nie potrafię się ogarnąć i zebrać by w końcu zabrać się za naukę. :zastrzel:



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak tam nauka?
Po prostu ja 


Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 56
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-07, 19:38   

Jeżeli wychodzi mi 4.5 na koniec, to to dobry wynik? :>



Jeżeli kiedykolwiek upadnę, to będzie to spowodowane tym, że chmury zasłaniają mi obraz, a nie dlatego, że to ty mnie przewróciłeś.
 
 
Jak tam nauka?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-07, 20:04   

Uśmieszek świadczy o tym, że raczej wiesz, że to dobry wynik i szukasz pochwały. Nie łatwiej od razu to napisać?



 
 
Jak tam nauka?
Po prostu ja 


Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 56
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-07, 20:05   

Złośnica, no właśnie nie wiem. Mam najgorszą średnią w klasie :/ .



Jeżeli kiedykolwiek upadnę, to będzie to spowodowane tym, że chmury zasłaniają mi obraz, a nie dlatego, że to ty mnie przewróciłeś.
 
 
Jak tam nauka?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-07, 20:12   

To bardzo dobra średnia, serio.



 
 
Jak tam nauka?
Po prostu ja 


Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 56
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-07, 20:13   

O, to fajnie xD



Jeżeli kiedykolwiek upadnę, to będzie to spowodowane tym, że chmury zasłaniają mi obraz, a nie dlatego, że to ty mnie przewróciłeś.
 
 
Jak tam nauka?
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-12, 14:18   

Po prostu ja, moja średnia około 3,8 i ja pozdrawiamy. Akurat jestem z siebie bardzo dumna. Wyszła wyżej, niż się spodziewałam. :D
A tak poważnie to mnie śmieszy pogoń za ocenami. W liceum dopiero to zrozumiałam i mega się cieszę, że nie muszę się już przejmować takimi pierdołami.




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Jak tam nauka?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 11:51   

Pozwolę sobie odkopać temat :p

Jak tam Wam idzie na samym początku roku szkolnego? Wszystko u Was dobre?

U mnie jak na razie idzie znakomicie, ale chodzę dopiero do 8 klasy, więc w sumie nie ma się co dziwić :p Jeszcze żadnego "laczka" w tym roku złapać nie zdążyłem i oby tak zostało.




 
 
Jak tam nauka?
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-09-30, 18:05   

LuxioS napisał/a:
Jak tam Wam idzie na samym początku roku szkolnego? Wszystko u Was dobre?

U mnie cudownie! Nauczyciele robią diagnozy, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nic nie umiem. :D Jedynka już oczywiście jest, z historii (co ja robię na profilu humanistycznym?), a w przyszłości może będą i kolejne. Ten tydzień calutki pełen kartkówek i sprawdzianów, a ja tutaj beztrosko sobie piszę. Najbardziej przeraża mnie jednak to, że aby dostać 2, trzeba mieć 50%. :o

LuxioS, słyszałam z narzekań ósmoklasistek, że ta ostatnia klasa podstawówki to jakaś masakra. Tyyle nauki i prac domowych. To prawda? :P Nie macie przypadkiem za dużo wiadomości do obkucia jak na niedoszłą drugą gimnazjum?




 
 
 
Jak tam nauka?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 18:11   

Śugestia, jestem osobą, która jakoś nigdy się nie uczyła i do tej pory jej się to udaję :P ale co prawda, to prawda... Wiadomości jest dużo, podręczniki są źle przygotowane, a my na każdym kroku stresowani oraz straszeni egzaminami, jakie to one nie są trudne... Według niektórych nauczycieli w podręcznikach są nawet rzeczy z liceum, a nie ma podstaw... Co do prac domowych, to już zależy od nauczyciela ale ja i tak większość prac spisuję, bo po co je odrabiać :lol:



 
 
Jak tam nauka?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11