Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Złość
Autor Wiadomość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 11:39   Złość

Mam od niedawna taki problem. Ostatnio mam dużo nerwów i nie wiem jak sobie z nimi poradzić.. Wyładowuje się na członkach rodziny. A szczególnie na babci, a od niedawna zauważyłam, że moja młodsza siostra bardzo mnie denerwuje swoim płaczem i mam dziwne myśli, że bym ją ścisneła :/ A jestem pod kontrolą mamy, że nie mogę się ciąć i nie mam jak się wyładować. Wiem, że jestem w takim wieku. Hormony buzują itp itd, ale bez przesady, coś jest ze mną nie tak :/ Bym rzucała w nich przedmiotami. Burczę pod nosem coś w odpowiedzi. Czyli całą swoją złość przelewam na nich :f A najchętniej bym zrobiła coś temu chujowi!!



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
Mistrzfu
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 11:49   

Mam podobnie. Wszystkie targające mną problemy powodują ze złoszczę się na wszystkich dokoła. Jak się człowiek jakoś nie rozładuje to w końcu wybuchnie.



 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 12:12   

A jak wybuchnie to jedzie po całej linii :/



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 14:05   

Może wysiłek? Sprzątanie, dość szybki marsz, bieganie?



 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 14:11   

Zawsze próbowałam usiąść i się uspokoić albo tak wyjść na spacer, ale to nie działa. Jeszcze bardziej jestem zła albo zdołowana.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-06-03, 14:16   

Ja mam wybuchy agresji czy złości bez powodu po prostu przychodzi i znika tak szybko jak się pojawiło.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 14:16   

megi -s, a jak sobie z tym radzisz?



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 14:22   

Nie wytrzymam. Zaraz skoczę komuś do gardła, a jeszcze mój brat mnie wkurwił. Przychodzi i się panoszy jak na swoim. Idę na spacer do mamy. Spróbuje odnowić relacje między nami. Mam tego wszystkiego dość. Chcę na wakacje od życia! Daleko z tąd. Głowa mi pulsuje od tego wszystkiego. Mam ochote sobie zrobić rzeź na ciele :/ Kurwa!



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-06-03, 14:30   

czekolada, nie rób nic głupiego! Ja sobie nie radzę z tym. Drę się wtedy na wszystko co się rusza łącznie z moim psem. Dlatego w końcu poszłam do psychiatry i zobaczymy co będzie. Na razie biorę trzy leki.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 15:50   

megi -s, :tuli: ja też :( Ale tym razem przeszłam się i obecność mamy pomogła.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2011-06-04, 09:32   

czekolada, ja Cie tutaj przypilnuje! :tuli:
Wiesz co mi pomaga? Biorę jabłko, nóż i rzeź robię, ale na tym biednym, czerwoniutkim owocu, rzucam poduszkami o ścianę, gram na czymś, rysuję, piszę na kartce jak to wszystkich nienawidzę. Często też niszczę jakieś stare zeszyty i wyobrażam sobie że to osoba, której nie lubię.
Mi to bardzo pomaga, powinnaś spróbować.




Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
 
 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-04, 10:01   

Imogene, teraz maltretuje długopis. Po prostu sama rozkosz gryźć to w zębach. Może się jaki połamie ;] Jak to piszesz to ja bym z chęcią taką rzeź zrobiła na jabłku :roll: O jaa! Jakie to miłe! Dać ultimatum. Od razu lepiej na sercu ;]



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2011-06-04, 10:15   

czekolada, ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] (wyładujmy się tym złowieszczym uśmieszkiem xD).
Nie gryź, bo ząbki popsujesz! Po nóż i marchewkę idź. Albo nie.. Marchewka i łyżka - dłużej się pomęczysz i satysfakcja będzie większa. ;]




Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
Ostatnio zmieniony przez Imogene 2011-06-04, 10:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Złość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-04, 10:22   

Imogene, hyhyhy ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] to jest boskie ;] Mszczę się na ''facecie swojego życia''. Muhahahhaa. To jest mega ^^ ;] ;] ;] To jest teraz lepsze niż cięcie ;] Satysfakcja gwarantowana! :serce: Serce krwawi. Niech dupek ma za swoje.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Złość
Imogene 



Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 2011-06-04, 10:26   

Niech ma! Weź mu tam porządnie przylej i w ogóle. Sama sobie teraz pójdę po coś żeby to zniszczyć. Mam złowieszcze myśli w tej chwili O.o
Kurcze, czasami to ja kocham swoje pomysły. ;]




Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
 
 
 
Złość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11