Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2017-06-14, 21:34
Wasz pierwszy raz
Autor Wiadomość
Reaper 
to hell and back



Wiek: 23
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 385
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-06, 23:41   

intouchable99, Dziękuje i nie przepraszaj. Nienawidze, gdy jakieś dziewczyny mnie przepraszają.



Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2016-02-07, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasz pierwszy raz
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-10, 12:25   

Nie wiem czy to tu pasuje. Nigdy się nie ciąłem. Za dużo miałem igieł w sobie (leczenia).

Ząb mnie bolał, do leczenia. Miałem straszny nastrój, był 30 grudnia 2015 roku... poprosiłem o wyrwanie górnej 6tki lewej (+cięcie korzeni oczywiście). Męczyli się ze mną 2 godziny. Znieczulenie wystarczyło na jakieś 30 minut... Pomogło... :cry: :cry:




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
Ostatnio zmieniony przez 2016-02-10, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Seba3rv 



Wiek: 27
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 35
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2016-02-15, 00:32   

"Mój pierwszy raz"
Było lato, nie ostatnie oczywiście.
Przez dłuższy czas z nikim się nie spotykałem, nikt nie upominał się o spotkanie, ale w sumie to ja też nie robiłem pierwszego kroku, więc... pogrążałem się siedząc w domu. Każdy kolejny dzień był taki sam. Zacząłem inaczej myśleć.
I tak pewnego dnia, nie wiem dlaczego wziąłem nóż. Był czysty, ale dla pewności zagotowałem wodę i zanurzyłem przedmiot zbrodni w garnku.
Zrobiłem to na lewym przedramieniu. Hm. Nie będę dramatyzował, nóż za ostry nie był :P , także kot zafundowałby mi głębsze rany. No ale cóż, te 'ryski' wystarczyły mi do dalszego "treningu". Później pojawiły się bardziej oryginalne narzędzia, ale to już inna historia :D .




 
 
 
Wasz pierwszy raz
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 14:15   

Dzisiaj. Szesnaście krotkich cięć. Pierwsze trzy nożem, ale nie spisywal sie to rozwalilem jednorazowke do golenia - później zaczęła sie zabawa.



 
 
Wasz pierwszy raz
Smutasny 



Wiek: 23
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 126
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-04, 21:47   

Zaczęło się klapą: pewnego wieczoru była jakaśtam awantura w domu no i coś tam poszło na mnie, chociaż byłem niewinny. Czułem się z tym cholernie źle, aż nagle pojawiła się myśl "Muszę sobie coś zrobić". Jako, że nie miałem żadnego sensownego narzędzia, to skończyło się na zdarciu skóry. Następnego dnia przypomniało mi się, że mam gdzieś w pokoju schowaną żyletkę. :P



Tak bardzo chciałbym zasnąć...
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-03-04, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-03-04, 23:57   

Smutasny napisał/a:
Jako, że nie miałem żadnego sensownego narzędzia, to skończyło się na zdarciu skóry.
U mnie było dokładnie tak samo. :smutna piątka:



 
 
Wasz pierwszy raz
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-05, 01:50   

Pierwszy raz miałam w wieku chyba 12 lat. Sama jestem zdziwiona, że tak wcześnie się to zaczęło i nawet nie mam pojęcia skąd miałam żyletkę. Pamiętam, że poszło o to, że znowu mnie ktoś dręczył. Niestety, szybko mnie to wciągnęło, bo miałam wrażenie, że w jakiś sposób mnie to uspokaja. Potem było gryzienie się, duszenie w sumie też, szybko poszło w stronę próby samobójczej... Bardzo przykro mi się wspomina początek wiedząc do czego doprowadził :(



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Wasz pierwszy raz
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-07, 08:46   

Ryba napisał/a:
Dzisiaj.

Czy zrobiłeś to pod wpływem forum? Mam nadzieję, że się mylę...




dead but delicious
 
 
Wasz pierwszy raz
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-07, 08:50   

R. de Valentin, zrobiłem to, bo szukałem nowych odskoczni od radzenia sobie z własnymi problemami. Pewnie to, że przebywam w waszym towarzystwie sprawiło, że pokusiłem się akurat po to, ale wina i tak leży po mojej stronie. Teraz czuję się jak pełnoprawny forumowicz - to jedyny pozytyw tej całej sytuacji. Negatywem jest to, że nie potrafię przestać i chlastam się już codziennie.



 
 
Wasz pierwszy raz
ness.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-07, 18:25   

To było wiele lat temu, chyba z sześć. Była wtedy moda na bycie emo, wiec idąc do gimnazjum chciałam nim być. Raz z koleżanką dla zabawy się pocięłyśmy żeby być bardziej tró. No i tak już zostało, poczułam niesamowitą ulgę, opamiętałam się dopiero dwa lata temu.
Nigdy nie cięłam się żeby mi było lepiej, zawsze za zamiarem skończenia ze sobą.




 
 
Wasz pierwszy raz
kxwtiee
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-09, 12:11   

Czy jestem jedyną osobą która nie pamięta tego pierwszego razu? Chyba było to bardzo dawno, nie wiem czy mogę to tak określić, ale teraz to już chyba uzależnienie. Najczęściej okaleczam się, żeby "siebie ukarać", gdy coś źle zrobię, powiem, nawet pomyślę. Ciężka sprawa z tym, bo ostatnio mam wrażenie, że to, że jeszcze żyję jest złe.



 
 
Wasz pierwszy raz
PanRyba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-11, 20:19   

Pierwszego "lekkiego" razu nie pamiętam.
To pewnie było jakieś gryzienie, ze wściekłości.

A pierwszy cięższy raz miał miejsce rok temu.
Pisałem pamiętnik, czego w zasadzie nie robię, postanowiłem z siebie wyrzucić myśli, i wszystko na mnie spadło naraz.
I coś nie pykło.

A potem już poszło.




 
 
Wasz pierwszy raz
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-13, 19:26   

PanRyba napisał/a:
A potem już poszło.


Prawda, że to straszne jak łatwo później idzie? Jeden raz a później już jak woda i nie pamięta się wszystkich razy.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Wasz pierwszy raz
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-13, 19:40   

O, serio? U mnie to nigdy nie jest jak woda. Pewnie dlatego, że nie cierpię bólu (ale lubię patrzeć, jak wypływa ze mnie krew...). To ulga. A zaczęłam dopiero tej zimy, kiedy zaczął się mój Wielki Nawrót (wcześniej... hmm, w sumie to od dawna byłam w marnym stanie, mój jedyny dobry okres trwał może z pół roku... może trochę więcej. To było po rozpoczęciu leczenia. Ale teraz jest piekło większe niż kiedykolwiek przedtem. A ja myślałam, że liceum było koszmarne... Ach!). Więc. Tnę się dość rzadko, bo nie podoba mi się, że to boli. Ale to mi też trochę pomaga.



 
 
Wasz pierwszy raz
PanRyba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 20:51   

CurlyHead napisał/a:
PanRyba napisał/a:
A potem już poszło.


Prawda, że to straszne jak łatwo później idzie? Jeden raz a później już jak woda i nie pamięta się wszystkich razy.


Sam nie wiem czy jak woda.
Ale fakt, wystarczy przekroczyć jaką granicę, która wcześniej zdawała się nieprzekraczalna i idzie samo.
Wszystkich razy raczej nie pamiętam, ale jestem w stanie mniej więcej powiedzieć, co było kiedy, dlaczego, co jest starsze, co nowsze.
Nie mogę uznać tego za jakiś "szał"....




 
 
Wasz pierwszy raz
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15