Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital psychiatryczny
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 03:11   

Evi, właściwie tam gdzie byłam to nawet zdrowi ludzie trafiali... Pewnie masz rację. Był taki dzieciak rok młodszy ode mnie co matka nasłała na niego policję i ogólnie nagadała jakiś głupot bo chłopak sobie wypił za dużo. On zaczął uciekać i chciał wyskoczyć z okna na parterze. Oczywiście uznali to za próbę samobójczą. Jak on rozpaczał. Nie wiedziałam czy się śmiać, czy co... ale szybko wyszedł.
Ja byłam w takim szpitalu, że szkoda gadać. Lekarze to sadyści. Miałam jeszcze coś ważnego napisać, ale zapomniałam. Znaczy teraz to jakieś głupoty piszę, ale tam to miało być mądre chyba. Boszsze co mi jest... :torebka:




 
 
Szpital psychiatryczny
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 11:17   

Nightmare, w jakim szpitalu byłaś? (Jeśli mogę zapytać).



 
 
Szpital psychiatryczny
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 18:53   

Marianna, chyba już mówiłam gdzieś... ale nie chce za bardzo tego na forum ujawniać tak tu. Jeszcze mnie jakiś świr stamtąd zlokalizuje. D: Napisze Ci na PW. :)



 
 
Szpital psychiatryczny
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:30   

Mam pytanie. Czy jest coś dziwnego w tym, że po wyjściu ze szpitala utrzymuję kontakt z kilkoma osobami, które tam poznałam? Ktoś mi tak powiedział i trochę mnie to zdziwiło :roll4: .



 
 
Szpital psychiatryczny
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:33   

Może temu komuś chodziło po prostu, by nie rozmawiać o swoich doświadczeniach czy problemach z ludźmi, z którymi było się w szpitalu? Tak uważam.



 
 
Szpital psychiatryczny
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:34   

Samotnik, dlaczego z nimi o tym nie rozmawiać?



 
 
Szpital psychiatryczny
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-12, 12:36   

Daithi, ja sama utrzymuję kontakt z dziewczyną, z którą leżałam w jednym pokoju. Nie widzę w tym nic dziwnego, czy nieodpowiedniego. :roll:



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Szpital psychiatryczny
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 12:38   

Daithi, nie wiem co ta osoba myślała, kiedy Ci o tym mówiła. Sądzę jednak, że chodzi tutaj o kwestię i względy bezpieczeństwa. No wiesz, jak ludzie, z którymi było się w szpitalu, mogą powiedzieć o swoich metodach na np. popełnienie samobójstwa, a Ty w gorszej chwili, możesz te rady chcieć wykorzystać. Ja osobiście nie widzę niczego nieodpowiedniego w kontakcie z innymi ludźmi ze szpitala.



Ostatnio zmieniony przez 2016-02-12, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szpital psychiatryczny
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-12, 12:38   

Daithi napisał/a:
Czy jest coś dziwnego w tym, że po wyjściu ze szpitala utrzymuję kontakt z kilkoma osobami, które tam poznałam?

Nie widzę w tym nic dziwnego. Według mnie to całkowicie normalne. Jeśli polubiło się kogoś, z kim spędziło się czas w szpitalu to nie rozumiem dlaczego by z tą osobą nie utrzymywać kontaktu.

Kiedy wyszłam ze szpitala, rozmawiałam jeszcze z... chyba siedmioma osobami. Inna sprawa, że z żadną z tych osób tak naprawdę nie chciałam się kontaktować. :lol:
Jedna dziewczyna do teraz czasem do mnie pisze... Nie pamiętam jej diagnozy, ale jak tak teraz myślę to chyba ma niepełnosprawność intelektualną w stopniu co najmniej lekkim. Ja rozumiem, diagnoza diagnozą, powinno się akceptować takich ludzi, ale... ta dziewczyna najzwyczajniej w świecie mnie denerwuje. :roll:




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Szpital psychiatryczny
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-12, 13:19   

A ja chciałam utrzymywać kontakt, ale wszyscy mnie olali, a tak zapewniali... Dwie osoby jeszcze coś odpisują, albo napiszą, ale nie jest to bliższa relacja. Zresztą raz usłyszałam od mamy, że nie powinnam podawać tym ludziom numeru telefonu.
Smutno mi tylko, że Ci którzy byli mi najbliżsi obiecywali i na tym się skończyło. :sciska2:




 
 
Szpital psychiatryczny
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-12, 13:21   

Ja do tej pory mam kontakt z dwiema osobami poznanymi w szpitalu.



:myszka:
 
 
Szpital psychiatryczny
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-12, 13:29   

Wiem, że to fajne, bo to ludzie podobni do nas, co zrozumieją, etc., ale przekonałam się na własnej skórze, że bliskie kontakty z kimś ze szpitala mogą być destrukcyjne, jeśli ja staram się wyjść na prostą, a ta osoba wciąż odwala.



 
 
 
Szpital psychiatryczny
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-12, 14:19   

Evi, tyle, że idąc tym tokiem myślenia, można tak samo odnieść się do kontaktów z osobami poznanymi na forum. :roll:
Też jest to społeczność osób zaburzonych z różnymi problemami.
Myślę, że to kwestia indywidualnej tolerancji na takie "odpały" znajomych.




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Szpital psychiatryczny
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-12, 14:23   

Lewa, co innego jak to ktoś z drugiego końca Polski, a co innego jak to ktoś mieszkający niedaleko. Sama zmagam się ze sobą, a ktoś mi dzwoni, że się wiesza i nie chce powiedzieć gdzie jest, to nie wpływa dobrze na moją terapię i wychodzenie z choroby.



 
 
 
Szpital psychiatryczny
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-12, 14:25   

Evi, wiem, mam tak samo i myślę, że jeszcze wiele osób stąd się z takim czymś boryka. Zaburzona osoba, to zaburzona osoba i nie zmieni tego fakt czy jest poznana na forum, w szpitalu, w sklepie, czy gdziekolwiek indziej. Jeśli ktoś na kogoś działa źle, to można ograniczyć kontakt, lub zerwać go całkowicie. Wedle woli oczywiście.



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Szpital psychiatryczny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13