Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 16:23   Tabaka

Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze oprócz mnie wciąga tabakę. Co na jej temat wiecie? Czy uważacie, że to dobra alternatywa dla papierosów? Czy uważacie, że jest szkodliwa? W jakich okolicznościach mieliście z nią styczność?

W moim środowisku było parę osób, które wciągały rekreacyjnie. Tak poznałam ten produkt. Na początku brałam tylko na koncerty i imprezy, nie ciągnęło mnie. Potem podczas terapii chyba zaczęłam stosować jako substytut żyletki. Uzależniłam się. Kilka miesięcy wciągałam kolosalne ilości w końcu zaczęło mi to przeszkadzać - rzuciłam początkowo przerzucając się na białą bez nikotyny. Rok nie wciągałam. Jakiś tydzień temu kupiłam sobie i znów wciągam... już wiem, że trzeba będzie rzucić, ale jakoś jeszcze nie teraz... Ogólnie wiem, że jest mniej szkodliwa od papierosów, ale w takich ilościach w jakich ja ją przyjmuję strasznie wysusza śluzówkę nosa, źle się śpi... Ach te szpony nałogu :P




 
 
Tabaka
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-13, 00:12   

Emaleth, wciągałam na wakacjach w gimnazjum i w LO bo mój były wciągał i czasem wciągnęłam. Wiem że dobra jest na katar i na zatoki, ale w rozsądnych ilościach. Wiem, że są z różnymi dodatkami.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Tabaka
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-01-13, 05:09   

Wciągam od kilku miesięcy. Uwielbiam. I nie obchodzi mnie, czy jest szkodliwa, czy nie. Papierosy też palę, więc... no.



 
 
Tabaka
Visek 18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-17, 14:50   

Ja też już długo wciągam :P



 
 
Tabaka
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-02-17, 17:13   

Wciągam... ale nie myślę żeby to było szkodliwe?

Wielokropki składają się z trzech kropek... tak na przyszłość /LITuś




Ostatnio zmieniony przez 2011-02-17, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tabaka
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 18:06   

Hm... A ja nie widziałam tego nawet na oczy o.O :shock: Aż wstyd...



 
 
Tabaka
DarkAngel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 18:12   

naamah666 napisał/a:
A ja nie widziałam tego nawet na oczy o.O :shock: Aż wstyd...
Nie powiedziałabym, że to wstyd. Lepiej od takich rzeczy trzymać się z daleka ;)

Wciągałam to, aby kilka razy, jak na razie jakoś mnie nie ciągnie. Uważam, że tabaka nie jest tak szkodliwa oczywiście jeśli się nie przesadza.




 
 
Tabaka
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 18:17   

DarkAngel napisał/a:
Nie powiedziałabym, że to wstyd. Lepiej od takich rzeczy trzymać się z daleka ;)


Niby tak;p ale wiesz... XXI wiek, mam niemal 18 lat xD Tak dziwnie jakoś... Wydaję się teraz taka grzeczna;p Brr...

Jak to wgl działa?




 
 
Tabaka
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2011-02-17, 19:38   

Wciąga się przez rurkę lub i bez.
Tabaka to zmielony tytoń :)




 
 
Tabaka
DarkAngel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 19:48   

naamah666 napisał/a:
Jak to wgl działa?
Właściwie to po tym się nic nie dzieje. Lekkie orzeźwienie, może trochę polepszenie samopoczucia i tyle. Jak się przesadzi to nudności (mój kolega raz zwymiotował po tym xD). Tabaka jest dobra na katar.


A macie jakieś ulubione smaki? Ja najbardziej chyba miętowa lubię, chociaż jak mówiłam często tego nie wciągam.




 
 
Tabaka
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-02-18, 10:05   

DarkAngel napisał/a:
A macie jakieś ulubione smaki?


Wiśniowa też jest dobra. Ostatnio przyjaciel poczęstował mnie oryginalną, indyjską tabaką, i powiem Wam, że jest taka mocna! A pachnie jak płyn do mycia szyb moim zdaniem. Niby jest jakaś różano - cytrusowa, ale dla mnie to i tak płyn. :D




 
 
Tabaka
Aishaa.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-02, 21:05   

Wciągam. ; )
Trzeba uważać, bo tabaka strasznie uzależnia. Bardziej niż papierosy.

Mi najbardziej daje "kopa" Red Bull. Tzn. wciągałam z dodatkiem heroiny. To dopiero było coś. ; ).




 
 
Tabaka
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-05-02, 22:38   

Aishaa., o ile wiem - heroiny się nie wciąga.



 
 
Tabaka
Aishaa.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-02, 22:41   

Wiem, że się nie wciąga. Ją się wstrzykuje. Ale tam był tylko dodatek heroiny. Pół grama, jak dobrze pamiętam,na całe 10g. ; )



 
 
Tabaka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-02, 23:01   

Tabaka- normalnie wspomnienia :D . Wciągałam tabakę kilka lat temu, byłam w szkole średniej. Kupiłam parę razy pudełeczko tabaki- brzoskwiniowej :) Ale nie byłam uzależniona. Przestałam wciągać i jakoś tak zapomniałam o tym.
W sumie tabaka też uzależnia, nie wiem czy mocniej czy słabiej niż papierosy, ale przesadzać się nie powinno tak jak ze wszystkim zresztą.
Cytat:
Mi najbardziej daje "kopa" Red Bull. Tzn. wciągałam z dodatkiem heroiny. To dopiero było coś. ; ).
_________________

Jakaś szatańska mieszanka ;)




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Tabaka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12