Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Adriaen
2016-01-14, 22:48
Harry Potter
Autor Wiadomość
AlekejQuentin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 12:32   Harry Potter

Czy są tu może fani Harry'ego Pottera?
Jeśli tak, z jakim domem się utożsamiacie i jakie cechy im przypisujecie?




 
 
Harry Potter
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 12:41   

Zawsze mi mówili, że pasuję do Slytherinu.
A jeśli już o pasowaniu mowa, to ten temat się nadaje do innego działu.




 
 
Harry Potter
AlekejQuentin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 12:44   

Chochlik Właśnie nie wiedziałem gdzie to dokładnie mogę dać. Więc stwierdziłem skoro są tutaj takie "luźne" rozmowy to czemu nie. Gdzie więc przenieść temat?



 
 
Harry Potter
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 12:48   

AlekejQuentin, nic się nie stało. Nikt przez to nie umarł, więc jest dobrze. ;) A przeniesieniem zarząd się zajmie.

A co do Pottera, to jak szłyśmy w sobotę do Wirusa, to znalazłam na parapecie przy wejściu do klatki egzemplarz Więźnia Azkabanu po angielsku. "Bezpłciowa" okładka sugeruje, że to jakieś wydanie dla bibliotek. Ever miała co dźwigać do domu.




 
 
Harry Potter
AlekejQuentin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 12:52   

Chochlik Zazdroszczę XD Sam chciałbym znaleźć książkę przed domem.



 
 
Harry Potter
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-11-25, 13:08   

Mi nikt nie powiedział, do jakiego domu bym pasowała. Ktoś chce zostać moją tiarą przydziału?

Swoją drogą, tak w temacie:

http://kwejk.pl/obrazek/2...-byl-anime.html

Widzę ten obrazek już któryś raz, zawsze mnie rozwala kawaii Zgredek. XD




Disqualified as a human being.
 
 
Harry Potter
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-25, 13:19   

Ja bym chciała do Ravenclaw ale Tiara Przydziału lubi płatać psikusy. :lol:

Moja siostra kiedyś dostała taką koszulkę:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Harry Potter
AlekejQuentin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 17:49   

Ja również nie wiem z jakiego domu jestem. Chciałbym albo Ravenclaw albo Slytherin. Ale kto to tam wie.



 
 
Harry Potter
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-11-25, 21:44   

Jejku, jejku, Harry Potter! Jestem jedną wielką potterhead. Dorastałam przy książkach i filmach. Wielbię, no po prostu wielbię tę historię.

Jeśli chodzi o Dom, wszelkiego rodzaju quizy stawiają na Gryffindor lub Ravenclow. Obawiam się jednak, że w tym drugim przypadku miałabym problem z dostaniem się do dormitorium, bo aż tak mądra nie jestem...

Jak myślicie, co byłoby Waszym Patronusem? Myślę, że w moim przypadku byłby to pies.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Harry Potter
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 22:01   

Ella napisał/a:
Dorastałam przy książkach i filmach.

Ehh... Jak to się zaczynało robić popularne, to ja liceum kończyłam. :babcia:




 
 
Harry Potter
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-11-25, 22:07   

Harry Potter chyba już na zawsze pozostanie jedna z moich ukochanych książek, pierwsze części przeczytałam jeszcze jak chodziłam do przedszkola, do teraz każda część przeczytaną mam po kilka razy, podobnie z filmami. Bawiłam się z bratem i koleżankami udając uczniów Hoghwartu. :lol:
Miałyśmy tez zimowisko harcerskie o właśnie tej tematyce i bardzo miło je wspominam, tiara "przydzielila" mnie wtedy do Gryffindoru i chyba właśnie ten dom do mnie pasuje.

W dodatku kilka dni temu dowiedziałam się, że tegoroczne licealia będą właśnie dotyczyły Harry'ego Pottera, szkoła na tydzień zamieni się w Hogwart, cała zabawa zacznie się od uczty i przydziału do domów, a potem będziemy chodzić na lekcje takie jak są właśnie w szkole magii, zbierali punkty i po prostu nie mogę się doczekać. :D Bo naprawdę fajnie jest czasem pożyć w takim świecie magii.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Harry Potter
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-27, 14:51   

Seria o Harrym Potterze to historia, do której będę wracać w każdym wieku. od czasu do czasu robimy sobie w domu seanse z filmami... A sama mam zamiar kupić wydanie ilustrowane, bo choć książki już dawno przeczytałam - chciałabym mieć piękne wydanie na pamiątkę.

A jako, że mieszkam w Anglii i to dosyć niedaleko Londynu, w planach mam również zdobycie zdjęcia na peronie 9 3/4. Stoi tam Pani ze specjalnymi rekwizytami typu zapakowany wózek, szalik itp... I choć w kolejce stoi się jakieś pół dnia - zdobędę to zdjęcie. :D ;]

Co do domu - całym sercem należę do Gryffindor'u, więc mam nadzieję, że by się udało tam dostać...

A z postaci - kocham Hermionę Granger, Minerwę McGonagall i przede wszystkim Serverusa Snape'a. <3


Ps. Świetny ten temat. Aż się dziwię, że tak długo nie było go na forum. :D




 
 
Harry Potter
AlekejQuentin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-27, 20:44   

Naamah Patrzcie, jednak się do czegoś przydałem...

Ja na początku nienawidziłem tego filmu. Nie mogłem znieść, gdy leciał w telewizji. Teraz? Teraz go uwielbiam. Jestem mądrzejszy i dostrzegam w nim więcej, niż przeciętni ludzie w moim wieku. Książkę czytałem trochę, mam zamiar przeczytać całą, jakoś niedługo. Gdyby było cieplej wybrałbym się do biblioteki. A tak nie chce mi się ruszać. Chodź może...

Chochlik Teraz jest tak, że w moim wieku (prawie 16lat) mało ludzi czyta książki. Jestem jedyną osobą widzianą w szkole czytającą. Prawdopodobnie.




 
 
Harry Potter
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-24, 15:59   

Też kocham HP. :3
Testów na przydział do domów nie robiłam, ale myślę, że trafiłabym do Gryffindoru lub Hufflepuffu. Na Slytherin jestem zbyt mało przebiegła, a na Ravenclaw - zbyt leniwa i nieskora do nauki, podobnie jak Ella nie rozgryzłabym zagadek drzwi wpuszczających do dormitorium. ;p
A co do patronusa, moim zapewne byłby zwykły kot (ulubiony zwierzak domowy), lew (ulubione zwierzę od dzieciństwa) lub gepard (ulubione zwierzę teraz). :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Harry Potter
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-14, 22:50   

Przeniesiono do "Biblioteki".


Alan Rickman nie żyje.


And what will you give me in return? Everything.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Harry Potter
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12