Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Apatia
Autor Wiadomość
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-05, 16:30   

Leci dzień za dniem, człowiek staje się coraz bardziej zmęczony. Marzy o śnie. Zmęczona jest głowa, psychika. Sen daje ukojenie, bo człowiek nie myśli, nie pamięta, nie cierpi. A moment, w którym wyrywają nas ze snu, przynosi ciężar. Ciężar ten dźwigamy w sobie. Ciężar ten nie daje nam nic robić, nic zmienić. I umieramy, umieramy w samotności z własnym sumieniem na barkach.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Apatia
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-17, 22:26   

Dlaczego te wszystkie dni mijają mi jednakowo, bezpłciowo? Ciężko mi jest nawet szczerze się uśmiechnąć na ludzką życzliwość. Nawet nie potrafię powiedzieć co właśnie czuję drugiej osobie, nie potrafię się w nic zaangażować, jakby ktoś ze mnie zabierał wszystkie emocje, uczucia, chęci do życia i działania. Dobrze, że chociaż jest jeszcze tych paru ludzi co starają się mnie z tego stanu wyciągnąć, bo nie wiem co by było.

No i dobrze, że mam gdzie to przelać na wirtualny papier.




 
 
Apatia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-11-19, 20:50   

Wszystko jest nijakie. Tak jakby jakieś uczucia, emocje próbowały się przebić, ale nie dają rady. Jestem tym zmęczona.



 
 
 
Apatia
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-11-20, 14:01   

Nie czuje kompletnie nic, jestem pusta. Radość, smutek, złość- wszystko odeszło. Każdy dzień wygląda tak samo. Chce zasnąć i nie obudzić się. Nie dbam już nawet o pozory, mina zimnej suki maluje się na mojej twarzy. Wszystko jest mi obojętne. To okropne uczucie. :(



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Apatia
Einzbern 
Homunkulus



Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 37
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-12, 12:54   

Wyda sie to trochę głupie ale macie może jakieś sposoby na apatie? Z dnia na dzień jest coraz gorzej, nie jestem w stanie zrobić nic poza minimum koniecznym do przeżycia. Marnuje czas, i czuje jak by nie było nadziei na poprawę. W zasadzie ciężko mi opisać to co czuje ale chyba najbardziej trafne porównanie jest takie:
Umawiasz sie z kolegami na wspólna grę, bardzo tego chcesz i myślisz o tym, w końcu przychodzi ten moment, jesteś na boisku i widzisz ze oni już skończyli. Taka mieszanka rozczarowania, złości, frustracji i smutku, która sprawia ze nic mi sie nie chce, w niczym nie widzę celu.




"Beth this is not the way, the balance must not stray.
Careful where you tread.
You're no use to me dead."
 
 
 
Apatia
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-12-12, 19:27   

Kamishiro, Wydaje mi się, że każdy sam musi znaleźć to lekarstwo, jest inne dla każdego.



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Apatia
mrowy 



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 34
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-12-13, 02:19   

craving napisał/a:
Wszystko jest nijakie. Tak jakby jakieś uczucia, emocje próbowały się przebić, ale nie dają rady. Jestem tym zmęczona.


Dokładnie. Wieczorem kładę się spać i myślę, że jutro będę coś czuć, ale jak się budzę to się okazuje, że nic z tego. :)




Ostatnio zmieniony przez 2015-12-13, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Apatia
winyl 


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 522
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-26, 21:07   

Wszystko jest obojętne, zero uczuć, tylko sama pustka.



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-12-26, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Apatia
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 11:07   

Wszystko jest względne. Poza samotnością.



 
 
Apatia
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-31, 20:10   

Wszystko mi jedno. Coś mnie niby obchodzi, bardzo się boję, coś mnie wkur... Ale tak ogólnie to wszystko mi jedno.



 
 
Apatia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14