Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-09-16, 21:00   

A może chodziło im o:





 
 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-17, 20:45   

Dostałam umowę do podpisania w dwóch wersjach językowych. Jestem podejrzliwa, jak mi podtykają do podpisu coś czego nie rozumiem. Zna ktoś francuski na tyle, żeby móc na to zerknąć i powiedzieć, czy po francusku napisali to samo, co po polsku?



 
 
Co słychać w pracy?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-09-17, 20:48   

Chochlik napisał/a:
Zna ktoś francuski na tyle, żeby móc na to zerknąć i powiedzieć, czy po francusku napisali to samo, co po polsku?


Podeslij mi. Jesli ja czegos nie zrozumiem, to poprosze ojca K.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-17, 20:58   

Yennefer, jesteś :bór: . :tuli5:



 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-25, 19:02   

Dzisiaj znowu "obwieś" jak to mówi mój szef... 16 lat... zastanawiam się czy ta praca nie wzmaga moich mizantropijnych i negatywistycznych zapędów... :roll:



 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-26, 14:36   

Dodzwoniłam się do jakiejś babci po siedemdziesiątce, która absolutnie nie chce telewizji, bo ona za stara na to jest, ona chce zrezygnować itd. itp. Krzyczała na mnie, że jest stara i biedna... po półgodzinnej rozmowie udało mi się ją w końcu przekonać. Zaśmiała się, że "potrafimy człowieka omotać" i powiedziała, że podpisujemy umowę. Procedura wymaga, żeby mi się przedstawiła i podała adres, więc pytam o to, na co babcia stwierdziła, że ja powinnam wiedzieć do kogo dzwonię, ze na pewno jej nazwisko mi się wyświetla, a jak nie, to chcę ją oszukać i ona od nas już nic więcej nie chce, złoży rezygnację i porozmawia z sąsiadką, bo ona ma telewizję taniej. Zanim zdążyłam się odezwać rzuciła słuchawką.



 
 
Co słychać w pracy?
lekkapatologia 
Sinusoida



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1817
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-09-26, 16:21   

Chochlik napisał/a:
Procedura wymaga, żeby mi się przedstawiła i podała adres, więc pytam o to, na co babcia stwierdziła, że ja powinnam wiedzieć do kogo dzwonię, ze na pewno jej nazwisko mi się wyświetla, a jak nie, to chcę ją oszukać
Po tych akcjach z oszukiwaniem przez podejrzane firmy telekomunikacyjne, trochę trudno się jej dziwić, że tak pomyślała.



Nie wiem jak ty. Mało ludziom wierzę
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze
Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze.
 
 
Co słychać w pracy?
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-11-05, 22:03   

Miałam dziś poważną rozmowę z kierowniczką... Troszkę nabroiłam, choć chciałam dobrze, a wyszło jak znowu, że to wszystko moja wina. :( A że wszystko biorę do siebie, to był płacz, mega zdenerwowanie i cała się trzęsłam. :( Już miałam wcześniej podobne uwagi, poprawiłam się, nawet miałam bardzo dobrą roczną ocenę mojej pracy, to dziś znowu to samo, więc się załamałam. :( Ale myślę, że zejdzie to ze mnie do jutra, wyśpię się i ruszę do pracy nad sobą.



"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Co słychać w pracy?
karwinos
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-17, 19:27   

Okropny młyn. Pracuję na budowie. Wszystko chcą na wczoraj mieć gotowe. Ludzie odchodzą z firmy, nowi nie przychodzą, bo to śmiech na sali, żeby pracować w Warszawie za 2 tysiące.



Ostatnio zmieniony przez 2015-11-17, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-17, 20:09   

karwinos napisał/a:
to śmiech na sali, żeby pracować w Warszawie za 2 tysiące

Chciałabym zarabiać 2000... Może być brutto.




 
 
Co słychać w pracy?
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-11-18, 11:28   

U mnie w pracy spokój. Trudno w to może uwierzyć, ale moja praca jest dla mnie azylem, a szefowie są czymś na miarę przyjaciół. Są to ludzie, którzy zawsze mnie wspierają. W pracy wszystkie problemy znikają i nie chce się z niej wychodzić. :)



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-11-18, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Co słychać w pracy?
karwinos
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-21, 10:25   

Chochlik, nie wiem co Ci powiedzieć, ale znam wielu ludzi zarabiających najniższą krajową. Tam napisałem na przykładzie u nas w wiosce, że nikt nie podejdzie 350 km do Warszawy pracować za niecałe 2 tysiące, skoro na miejscu zarobi tyle. ;)



Ostatnio zmieniony przez 2015-11-21, 10:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-27, 10:01   

Cytat:


Kolejny specjalista ze wszystkich międzynarodowych rankingów, popularny przede wszystkim dzięki jednoznacznym skojarzeniom. Chodzi jednak o przedstawiciela rzadkiej, a dzięki temu nieźle opłacanej profesji - sekser zajmuje się rozpoznawaniem płci piskląt, a zatrudnienie znajduje przede wszystkim w wielkich fermach drobiu. Jeszcze lepiej zarabia osoba pracująca przy zapładnianiu zwierząt (np. bydła domowego), choć do wykonywania tej pracy trzeba mieć wyjątkowo mocne nerwy.

Źródło

:rozpacz: Chcę zapładniać krowy!




 
 
Co słychać w pracy?
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-01, 17:48   

Nie było Zosi, nie było kierownika. Dawno się tak nie poobijałam. <3



 
 
Co słychać w pracy?
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-12-01, 20:17   

Dziś dowiedziałam się, że osoba, którą uważałam za kogoś od spraw biurowych, jest tak naprawdę kierowniczką sklepu. A ja od początku mówiłam do niej na "ty" i teraz mi dziwnie głupio.



 
 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14