Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatni moment, by pomóc
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 22:23   

Riley napisał/a:
Taka mała dygresja: na tym forum można pisać o najbardziej traumatycznych przeżyciach ze swojego życia, a jak się człowiek już odważy i napisze, to nikogo to nie obchodzi... Aż się odechciewa pisać.

Chcąc zarzuć takie coś innym, zawsze najpierw polecam przejrzeć swoje posty i odpowiedzi innym, na ich problemy i potrzeby.




 
 
Ostatni moment, by pomóc
Pasterz Wilków 



Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 74
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-14, 22:45   

A ja napisze, ze gratuluje Ci odwagi, ze udalo Ci sie napisac cos tak prywatnego. Ja nie mialbym odwagi. Wspolczuje twojej straty...



Szła z mlekiem w piersi w zielony sad, Aż ją w olszynie zaskoczył gad. Skrętami dławił, ująwszy wpół, Od stóp do głowy pieścił i truł. Uczył ją wspólnym namdlewać snem, Pierś głaskać w dłonie porwanym łbem, I od rozkoszy, trwalszej nad zgon, Syczeć i wić się i drgać, jak on.
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-07-14, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostatni moment, by pomóc
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-07-15, 00:06   

Riley, spokojnie, myślę, że wiele osób po przeczytaniu nie wie co napisać w tej kwestii. Każdy tutaj jest ważny. Ty także.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Ostatni moment, by pomóc
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-19, 22:05   

Ja już nie daję rady, boję się, potrzebuję pomocy! Oby wytrwać jeszcze trochę.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Ostatni moment, by pomóc
annamaria777
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-29, 17:40   

Sadist, Sadist, odezwij się do mnie.



Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-08-29, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostatni moment, by pomóc
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-09, 19:15   

Policja w woj. łódzkim poszukuje 13-latka. Zostawił list pożegnalny.



 
 
Ostatni moment, by pomóc
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-30, 20:54   

Hah, właśnie przechodziłam przez coś podobnego co EmptyEyes.
Ja znałam tę osobę od roku... W ostatnich miesiącach... bardzo się do siebie zbliżyłyśmy. Wczoraj usiłowała się utopić. Uratowali ją i teraz jest w szpitalu. Próbowałam. Jej pomóc. Wesprzeć ją. Być dobrą przyjaciółką. Oczywiście, nie mogłam nic zrobić. Postanowiłyśmy przestać rozmawiać. Cóż, ja ogólnie odcięłam się od wielu moich przyjaciół. Nie wytrzymywałam psychicznie. Czuję... ulgę. Nie wiem, co się stanie, ale... to nigdy nie zależało ode mnie. Zawsze byłam bezsilna, to było poza mną, nigdy nie mogłam nic zrobić. Wszystko zależy od niej. Obiecałyśmy sobie, że spotkamy się znowu. Za parę miesięcy. Kiedy poczujemy się lepiej. Mam nadzieję, że to się stanie... Będę żyć tą nadzieją. Ona jest naprawdę dla mnie ważna. W ostatnich dniach byłam zupełnie zdesperowana, chciałam tylko pomóc... Popełniłam głupie błędy i powiedziano mi przez to wiele okropnych rzeczy... Nie wiem na ile prawdziwych. Ach, ja tylko chciałam dobrze. A ona. Niech sama sobie pomoże, jeśli tego chce. Ja nic nie mogę zrobić, więc... jedynie zaopiekuję się sobą.




 
 
Ostatni moment, by pomóc
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-04-09, 13:41   

Scaliłam z tematem Co zrobić?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Ostatni moment, by pomóc
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-08, 21:22   

Zgadzam się z tym by powiadomić odpowiednie władze, bądż jeśli jest to bliska nam osoba zaciągnąć ją do szpitala psychiatrycznego tam od razu muszą w takim stanie przyjąć, gorzej jak ta osoba się opiera i niechce do szpitala, wtedy to policja bądź karetka i oni pomogą taką osobę umieścić w szpitalu. Wiem bo sama tak miałam że to mnie zmuszono do leczenia, ooba która naprawdę chce się zabić, opiera się nie chce iść na leczenie bo dla niej to niema sensu, nie widzi nawet szarości tylko wszystko w kolorach czarnych, uważa że nie ma po cvo żyć, że jest nie potrzebna, czuje się samotna i odrzucona, pozostawiona sama sobie.



 
 
Ostatni moment, by pomóc
ona89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-08, 23:19   

Oby znalazł się ktoś kto może tę osobę uratować. Ja miałam próbę samobójczą i jakoś nikt nawet nie wiedział. Po zażyciu kilkunastu tabletek po dwóch, trzech dniach doszłam do siebie, tak po prostu.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-07-09, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ostatni moment, by pomóc
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-09, 09:13   

Niestety są ludzie którym się to udaje :|



 
 
Ostatni moment, by pomóc
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 16:20   

A tak właśnie w tym temacie.
Profilaktyka samobójstw jest największa w I stadium - samobójstwa wyobrażonego, zaś najmniejsza w III stadium - samobójstwa usiłowanego. Natomiast wiedza - odwrotnie. Zawsze wiemy najwięcej o samobójstwach ze stadium IV - samobójstwa dokonanego, a najmniej o samoibojstwach ze stadium I - samobójstwa wyobrażonego.
Stadia :
I - zamach samobójczy wyobrażony
II - zamach samobójczy upragniony
III - zamach samobójczy usiłowany
IV - zamach samobójczy dokonany.




 
 
Ostatni moment, by pomóc
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 17:03   

Opuszczona, czy mogłabyś wyjaśnić, jak Twój post ma się do tematu "Ostatni moment, by pomóc"? Nie bardzo zrozumiałam, co właściwie masz na myśli.



 
 
Ostatni moment, by pomóc
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-10, 17:08   

Arya, ma to na celu uświadomienie ludziom tego, jak wygląda profilaktyka samobójstwa, a jak wygląda wiedza społeczeństwa na temat samobójstwa. Profilaktyka jest najszersza w I stadium, a powinna być w III, natomiast wiedza odwrotnie.



 
 
Ostatni moment, by pomóc
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-07-10, 19:23   

Opuszczona, ja nadal nie rozumiem, jak to ma się do tego tematu. Chodzi Ci o to, że owym ostatnim momentem jest III stadium? I ogólnie skąd wzięłaś ten podział?



:myszka:
 
 
Ostatni moment, by pomóc
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15