Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Historia forum
Autor Wiadomość
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-27, 11:02   

Doszło do historycznej chwili tego forum. Autoagresywni.pl zostali odwiedzeni milion razy! :D

:brawo:




wish I could ctrl+Z you
 
 
Historia forum
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-27, 14:35   

W sumie nie wiem czy jest to powód do radości ;)



''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Historia forum
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-27, 14:40   

OdważSięŻyć, dlaczego tak uważasz?



wish I could ctrl+Z you
 
 
Historia forum
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-27, 14:53   

Hathor napisał/a:
OdważSięŻyć, dlaczego tak uważasz?


Z jednej strony fajnie że jest taka liczba, a z drugiej natomiast robi się przykro jak się widzi że tak wiele osób ma takie problemy.




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Historia forum
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-20, 19:15   

Odkopuję temat. Szanowny zarządzie (albo inny userze), może ktoś zaktualizować? Ja się nie podejmę, a trochę się podziało.



 
 
Historia forum
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-20, 19:32   

agogika, to żeś zrobiła kop łopatą, nawet nie złotą a platynową wysadzaną rubinami (tak kolor kamienia mi do forum spasował) ;)



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Historia forum
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-10, 14:55   

Opisywanie tutaj historii stanęło na tym, że Toxicowi udało się przejąć forum razem ze Scarlet Halo (nie mam pojęcia Em., jaki dokładnie miałaś wtedy nick). U władzy była również Czuczi. Forum funkcjonowało świetnie i zostało wzbogacone technicznie.

W marcu 2014 roku zarówno Toxic, jak i Scarlet zrezygnowali z zarządzania forum i u władzy została Czuczi oraz aga_myszka. Były one wspierane pod względem technicznym przez Toxa i Scarlet.

Jakiś czas później, bo w lipcu 2014 roku, Czuczi wzięła urlop od zarządzania i zostało utworzone stanowisko Admin Junior, które otrzymałam ja. W trakcie swojego urlopu Czuczi podjęła decyzję, że nie wraca na swoje stanowisko, w związku z czym ja zostałam pełnoprawnym administratorem (wrzesień 2014 rok).

Gdy Czuczi odpoczęła i zregenerowała siły, powróciła do zarządu, jako arbiter (listopad 2014 rok).
Forum funkcjonowało sprawnie bez większych zmian niemal przez rok. Mieliśmy w tym czasie wielu cudownych moderatorów, jako że kadencja moderatorska była czasowa. Zyskaliśmy wielu Smerfów, wioska się rozrosła. Regulamin zmieniany był na bieżąco.

W listopadzie 2015 roku podjęłam decyzję o rezygnacji ze stanowiska administratora. Na stanowisku obok agi_myszki stanęła ponownie Czuczi. Na stanowisku arbitra zastąpiła ją Arya. Reaktywowane zostało również stanowisko supporta techniczego i zostało ono przyznane Adriaenowi.

Moja przerwa nie trwała długo, bo już w grudniu 2015 roku ponownie zostałam administratorem, a Czuczi całkowicie i ostatecznie zrezygnowała z zarządzania.

W styczniu 2016 do grona supportów dołączyła oficjalnie Scarlet Halo.
W sierpniu 2016 roku odbył się ogólnopolski zjazd forumowiczów w Katowicach. Było nas dosyć sporo. Napiliśmy się razem piwa, zjedliśmy coś, pośmialiśmy się i rozbiegliśmy po różnych środkach transportu.

Wrzesień 2016 rok - Arya odchodzi ze stanowiska arbiter, na jej miejsce wchodzi Adriaen, zachowując jednocześnie stanowisko supporta.

Grudzień 2016 rok - ogłoszenie pierwszych w historii forum wyborów na nowy zarząd. Kandydaci się zgłaszali, odbyły się różnego rodzaje dyskusje (często bardzo gorące), wybory zostały przeprowadzone i po kilku zawirowaniach nowy zarząd został wybrany.
Zarząd w końcowym składzie aga_myszka, Naamah (adminki), Scarlet_Halo (support), Adriaen (support i arbiter) przekazał prawa do całego forum w kwietniu 2017 roku nowemu zarządowi w składzie Yennefer, Motyl (adminki), Kappa (suport) oraz Kruk, który został zastąpiony z przyczyn technicznych przez Żurawka (arbiter) po kilku dniach.

W kwietniu 2018 forum ponownie zostaje przekazane nowemu zarządowi w składzie: Żurawek i Mustela Nivalis (adminki), Złośnica (arbiter). Taki skład mamy dzisiaj.


Ten post oraz te poprzednie to naprawdę kawał historii, który pozwoliłam sobie spisać przy dużej pomocy tematu: „Oficjalne ogłoszenia zarządu”. Z sentymentem przypomniałam sobie te wszystkie wydarzenia, dyskusje, awantury i zawirowania. Ciężko nawet pomyśleć o tych wszystkich godzinach spędzonych tutaj, a co dopiero je spisać. :) Jeśli więc coś pomyliłam, poprawiajcie mnie śmiało. ;)




 
 
Historia forum
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-10-28, 08:52   

Z racji sytuacji:

Namiś, wiedz, że jesteś ogromną częścią tego forum i niemały kawałek jego historii, należy do Ciebie.

Aj low ju <3 .

No i nie ukrywam, j**ło mnie w łeb, po przeczytaniu ogłoszenia.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Historia forum
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-23, 17:36   

Miło poczytać o tym co było i co mnie ominęło.

Pamiętam jeszcze jak to forum już całkiem dobrze, a Nobody obiecywał, że otworzy znowu poprzednie. Nigdy się tego nie doczekaliśmy :lol:

No i pamiętam jak mi tu krwi napsuto ;]




 
 
Historia forum
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-23, 20:12   

Szara Eminencja, stare czasy. :P

W sumie chyba dobrze, że się nie doczekaliśmy. Nobody poszedł na szczęście inną drogą swoich zainteresowań niż forum internetowe o takiej tematyce. A w tamtych czasach wielu z nas zagubionych, problematycznych...




 
 
Historia forum
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2021-01-26, 22:31   

A potem ? Co działo się potem :> ?



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Historia forum
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-05, 14:14   

Naprawdę fajnie się czyta o takich społecznościach sieciowych, które w mniej lub bardziej zmienionej formie trwają całe lata. Sam uczestniczyłem w takiej, ale o innej tematyce.

Czy mogę zapytać, w którym roku (w przybliżeniu) powstało pierwsze forum? Bo zaczynam się zastanawiać, czy jeszcze w czasach licealnych nie trafiłem kiedyś na nie.




 
 
Historia forum
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2022-12-05, 14:26   

sickman napisał/a:
Czy mogę zapytać, w którym roku (w przybliżeniu) powstało pierwsze forum? Bo zaczynam się zastanawiać, czy jeszcze w czasach licealnych nie trafiłem kiedyś na nie.

Sama jestem ciekawa czy ktoś wie. Jak tam przyszłam około 2007/2008 roku to forum było już spore.

Edit. Albo nawet i 2006 przyszłam :drapanie: musiałam policzyć kiedy miałam 17 lat. :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Historia forum
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2022-12-05, 14:32   

Mnie na pewno nie było, ale akurat na forach w tym okresie bywałem. Może się kiedyś pod innymi nickami poznaliśmy na innych forach :D



 
 
Historia forum
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2022-12-05, 14:38   

Mnie coś świta, gdy czytam niektóre nicki wymienione przez osoby piszące w tym temacie. Ale raczej musiałyby to być czasy jeszcze dawniejsze, gdzieś na początku lat dwutysięcznych. Niestety, z tamtego okresu mam dość spory chaos w głowie, bo jako nastolatek, w poszukiwaniu swojej tożsamości i przynależności do jakiejś wspólnoty, odwiedziłem naprawdę wiele czatów, for i grup dyskusyjnych.



 
 
Historia forum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11